Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Chyba tylko takie, że przekazać pozdrówka serdeczne dla Zeljki trzeba. :D

Chociaż - o zgrozo - mignęła mi na forum kilka dni temu i nigdzie prawie nie zajrzała. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwalam sie do nie swojego netu i napisze pare slow bo tez juz nawet kawiarenki internetowej poszukiwalam :D i nie znalazlam. Nie wiem gdzie mnie to Depsia widziala, ale mnie tu nie bylo do dzis.

Telefony lubie odbierac, tylko musze pamietac aby zabrac ze soba. :lol:

Wiec tak, w tym tygodniu, pewnie 14. ma byc pozwolenie na mieszkanie w domku. potem bedziemy mebelki przewozic.

Na razie mamy urzadzone - duzy pokoj, kuchnie (lodowki tylko nie ma, bo stara bedziemy miec a ta jeszcze w mieszkaniu), sypialnie i jedna lazienke. Ogolnie tylko brak pierdol typu, firanki, wieszkaczki na reczniki, lustra i takie tam...

W sumie jakby Stefek mial swoj pokoik to mozna bylo by juz mieszkac, ale tez z racji, ze mamy sasiadke po ktorej nie wiadomo czego mozna sie spodziewac, czekamy na pozwolenie aby zaczac tam zostawac na noc.

 

Okna dalej myje i myje..., cos okropnego...,takiego czegos w zyciu nie mylam z okien. Zewnatrz upaprane tynkiem od elewacji w srodku Unigruntem.

Tak to jest jak wykonawca nie mysli a inwestora nie ma w domu.

Teraz to paskudztwo tylko paznokciem schodzi. Kazda kropke trezba oddzielnie skrobac. Umycie jednego okna to okolo 3 godziny pracy. :cry:

Dziszabralam sie zadrzwi balkonowe, to sie okazalo, ze paprancy od Unigruntu chyba mieli balkon otwarty bo z obu stron Unigrunt, i z jednej do tego tynk.

wszytskie przeklenstwa jakie znam byly w obrocie. :oops:

 

Jakos ciagle soc sie robi w domku i ciagle jest cos do zrobienia. Nie ma konca.

No i poprawki po kazdym z wykonawcow. Doslownie po kazdym :evil:

A kibelek wyszacy w wc nie dziala spluczka. :-? czekamy aby przyjechali zobaczyc co z tym, bo nie bylo uzywane a nie dziala. Wody nie mozna spuszczac.

 

I tak po woli leca dni. 24. nawet na wesele sie wybieramy tam na wsi. :D Jeszcze nie mieszkamy a juz nas na imprezy zapraszaja. :lol:

A 31. spotkanie Muratora, az sie boje isc, jak ja wygladam, jak po pracy przymusowej. :roll: Ale co zrobic jakiegos tynku na siebie nawale, moze cos zamaskuje.

 

Dziekuje Wam kochani za pamiec, za to, ze dzwonicie i sms-ujecie i tutaj mnie poszukujecie. :D

Strasznie glupia nie moc sie do Was odezwac..,ale i to sie kiedys skonczy.

Buziaki dla wszystkich!!!!

Jak tylko bede mogla znowu naskrobie pare slow. Pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega meza dal Plusa aby sprawdzic w domku jaki jest sygnal, a ja tutaj w miescie korzystam, bo dzis jak bilismy w domku to nie bylo kiedy nawet posprawdzac.

Maz podlaczal lazienke i sprzatal potem a ja walczylam z oknem w kuchni i drzwiamy w salonie, jutro dokoncze jak dam rady.

Slonko ja tam sie nie znam na tym i tamtym, ale zaluje juz, ze meza namawialam na te wyszace kible, bo teraz trzeba czekac na fachowca a taki normalny to maz sam by naprawil i juz.

ale masz babo jak chcialas i gadac nie mam co...

A stefek radzi sobie dobrze, brakuje mu jednak Jego rzeczy, zwlaszcza komputera z muzyka i lozka aby sie - pokulac pomiedzy poduszkami - on tak odpoczywa.

Ale jest bardzo grzeczby bawy sie sam a jak mu sie znudzi daje mi plecak i prowadzi mnie do drzwi aby wracac do domu.

Jak juz beda tam Jego mebelki to bedzie u siebie. Mam nadzieje.

rrmidaj znac jak bedzieci juz mogli wpasc, to sie dogadamy co i jak.

braza konika juz mam, jest ladny, brazowy z czyms tamna czole i duzy.

czeka na razie razem z Toba... :wink:

Buziaki.

Moze jeszcze jutro uda mi sie cosik zdomu nadac, zobacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeleczko, najpierw pokończ to, to co masz najważniejszego do zrobienia!!! Ja na konika spokojnie zaczekam, nie pali się!!!

Bardzo się cieszę, że Stefciu dobrze się czuje w domku i faktycznie, jak już będzie tam cała reszta Jego rzeczy, to nie będzie chciał wyjść :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze znalazłaś chwilke by napisać co u Was. Doskonale znam Twój problem z domyciem okien i drzwi bo maiłam ten sam problem. Klęłam jak szewc. Wkurza człowieka że tak długo to trzeba szorować :evil: Ale za to potem jaki efekt!!!

 

Czekam na dalsze wieści :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduje z domku :D

plus jak widac tutaj chodzi, wolno, ale jest

dzis nie robilam duzo, jedna szybe tylko i troche trawy w ogrodzie

oj jakbym ja poszla gdzies na gotowy obiadek :lol:

grilla mozna by zrobic ale nie mamy :roll:

sa i wazniejsze sprawy na glowie :wink:

buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wlasnie miesko dochodzi.Zapraszam :p

Na grilka tez sie cos znajdzie :D

Grzybki od Dpsi dusze tez , tylko nie wiem czym wykonczyc ?

Smietana? :roll:

Dorzuć cebulki drobno posikanej - podduś - i śmietana gęsta. Pamiętaj o pieprzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do grzybków możesz też dodać podsmażoną z cebulką kiełbasę, koniecznie pieprzu, ewentualnie przysmażoną paprykę. Śmietanki wtedy już nie trzeba, tylko dobrze przyprawić solą i pieprzem. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że sie odezwałąs kochana :)

Co do okien ja sowich do dziś jeszcze nie domyłam, tak są pieknie zabrudzone gruntem od zewnatrz :evil: ale co tam da się z tym żyć :)

Jak Stefek bedzie miał swoje rzeczy to napewno już nigdzie nie bedzie chciał iśc :)

Życze Wam powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...