Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witojcie!

Dzieki za zyczenia, pozwolenie jest teraz tylko przeprowadzka.

Mamy dylemat co zabrac z mieszkania a co zostawic.

Toznaczy jesli sie nie sprzedado jiesieni to bedzie trzeba wynajac a wtedy przyda sie troche mebli.

Kupujacy sa, nawet mieszkanie im sie podoba, bo jasne, przestrzenne, tylko boja sie tej nowej drogi sybkiego ruchu,,,wiec czekamy dalej co bedzie. :roll:

Do zobaczenia na spotkaniu, buziaki wszystkim. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odczuwam mocny brak energii i zapalu do czegokolwiek.

Najlepiej to pod koderke i spac.

Z mieszkania juz sie wymeldowalismy i czekamy az zamelduja nas w domu. Potem zmiana dokumentow.

Kupiec na mieszkanie sie nie znalazl. Najlepiej to ja lubie takich agentow co to sie umawiaja, ze beda z klientem a potem ani sladu ani glosu. :evil: Ciezko zadzwonic i przeprosic i odwolac spotkanie? :evil: Totalny brak kultury!!!!

Daty przeprowadzki jeszcze nie mamy ustalonej. Wiemy tylko, ze meble kuchenne i z salonu nie bedziemy zabierac, tylko Stefka pokoj i sypialnie.

Jakos nam nic ostatnio nie wychodzi...... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko kochana, zobaczysz, to przejdzie, jesteś po prostu zmeczona ogromem pracy w ostatnim czasie.

Mam nadzieję, że szybko się przeprowadzicie i będziesz wtedy spokojniejsza.

Trzymam kciuki za Was cały czas i myslę o Was.

Jak tam Stefka zdrowie? Wiadomo coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie poszukuje dobrego ortopedy w Warszawie.

Bo kroic to im latwo, zwlaszcza za pieniadze.

Ale chyba nie kazdy pacjent robi to prywatnie, jesli juz musi, to raz..., a drugie.., chyba zanim sie kogos pokroi to trzeba szukac innych mozliwosci.

 

Zloszcze sie, bo widza jakie to dziecko jest i nic.... Maja to w nosie. Maja tylko nadzieje, ze zrobisz dla dziecka wszystko i zaplacisz im duze pieniadze...

Ale mam kontakt z dziewczyna ktora wlasnie miala robiona operacje prywatnie u lekarza wielkiej slawy i do dzis ma bole i nie jest do konca sprawna...

Wiec jaka gwarancje daja? Zadna. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelka, to nie tak. Przecież wiesz jak jest - teraz sie boisz, ale jesli dla Stefka to oznacza normalne życie to być może trzeba tę operację zrobić. W przypadku skrzywienia kręgosłupa dużego stopnia ludzie strasznie cierpią. To boli jak cholera. Nie można chodzić, spać. Oczywiscie , że operacja to ostateczność, ale trzeba komuś zaufać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

O rany, spadlam gdzis na 6 strone... :lol:

Jesli kogos to interesuje, to ja wciaz w mieszkaniu. :x

Teraz w te dni gorace to nawet nie mialam sie w co ubrac bo wszystko letnie w domu mam. :-? Na szczescie dzis sie pogoda psuje... :lol:

Moj maz dal kolejny termin na przeprowadzke na 16.6. Zobaczymy, bo ja juz w nic nie wierze.

Dzis zadzwonil z agencji facet czy moze wieczorem wpasc z klietem mieszkanie zobaczyc bo wypadlo mu inne, a kliet ma wolne...

Nie moze! :evil:

Mialam dzis bardzo pracowity dzien i padalam juz z nog. Ani mi sie nie sni aby jeszcze latac i pucowac bo bedzie kliet.

Mam to w nosie. Jak sie wyprowadze, niech maz pokazuje mieszkanie. Zmeczona juz jestem i nie robie nic na sile.

Procz soniki i mnie to chyba nikt tak dlugo sie nie wyprowadzal z mieszkania do domu. Ja juz nawet nie wiem czy mi sie chce tam jechac. Tu mam wszystko pod nosem. I w ogole miasto ma same zalety! :lol:

Nawet bez netu i z 4 programami tv, da sie tu zyc. :roll:

No dobra, czekamy dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buziak magus!

Zaczyna to malo powiedziane. :lol: Wczoraj w przychodni opieprzylam starego dziadka. Co prawda zasluzyl sobie ale i tak sie sobie dziwie, ze umialam gebe odtworzyc. :lol:

Nie ma to jak dom budowac, zmacnia ducha i wole walki o przetrwanie! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buziak magus!

Zaczyna to malo powiedziane. :lol: Wczoraj w przychodni opieprzylam starego dziadka. Co prawda zasluzyl sobie ale i tak sie sobie dziwie, ze umialam gebe odtworzyc. :lol:

Nie ma to jak dom budowac, zmacnia ducha i wole walki o przetrwanie! :lol:

ano ba :lol:

nie przejmuj się, każdy to ma będzie dobrze a jak masz neta w domu i fm to już normalnie zaterapijujesz się i będzie good :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko, tak się cieszę, że mogliśmy spędzić razem trochę czasu! :D

 

Mąż rzeczywiście wystawia Cię na próbę. :roll:

Mam nadzieję, że jakoś wreszcie uda się Wam zamieszkać - toż powinniście już być w domu, bo tam zameldowani jesteście, to nielegalne jest takie mieszkanie w starym miejscu. :wink:

Stefek to cudny dzieciak, pełen ciepła i uśmiechu, na pewno doda Ci siły do przetrzymania.

A jaka radość będzie potem w ogrodzie, jak wyjdzie na trawę i będzie dotykał sobie roślinek! :D

Będzie dobrze, będzie.

Tylko się nie daj i wytrzymaj.

Ja kciuki trzymam.

Nie dałam Rrmisi sosu. :oops: :oops: :oops:

Powiedziała, że jeszcze ma w lodówce tamten, jak braknie to weźmiemy i potem zapomnieliśmy. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zjedliśmy w domu. :oops: 8)

Kurczę, jakie to dobre, jak zwykle zresztą... :oops: :p :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...