Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Żelciu kochana, chciałem podziękować serdecznie w imieniu córci, wiesz za co :p

i czuję się zaszczycony, że mogłem poznać Cię w realu, uściskać i ucałować :oops: (całowałem przy mężu)

 

P.S.

Pozdrawiam Was

jea ja tez baardzo sie ciesze, ze Cie poznalam. Jestes bardzo mily i pelen ciepla chlopak. My tez pozdrawiamy Ciebie i Twoja rodzinke, a corcie najbardziej. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Depsia sosy i tak miały być dla forumowych gości. :wink:

A jak smakowało to się cieszę bardzo.., bo co jak co, ale Ty sobie zasłużyłaś.., a wiesz Twoje pochwały dla mnie się liczą, bo Ty dopiero jesteś specjalistka od smakołyków. :wink:

Buziaki i pozdrowienia dla meza. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to żałować tylko mogę, że nie miałam okazji uściskać Cię i ukochać tak mocno, jak sobie na to zasługujesz :( Ale mam nadzieję kiedyś to nadrobić i to podwójnie :D

 

Pozdrawiam Was mocno, Stefcie całuję (ładny chłopak z tego Twoja Synka :) ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Zeljka :-)

odwyk od forum miałam straaaaasznie długi ;-)

ale w miedzyczasie kiedyś zajrzałam i akurat trafiłam na watek o 1% od podatku dla Stefka - spisałam sobie wszystkie dane i poszło -)

 

widze że nie możesz się przeprowadzić ;-) trzymam kciuki żeby się wszystko poskładało i pozdrawiam serdecznie :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko, Ty to jednak wyjątkowy Człowiek jestes.

Sama masz wiele kłopotów i życie Cię nie oszczędza, a jednak ciągle komuś pomagasz, ciągle kogoś wspierasz, ciągle jesteś czyjąś podporą.

Pan Bóg wiedział, że tylko takim Ludziom jak Ty można powierzyć dzieci takie jak Stefek.

Inni by się z tego nie wywiązali.

Uściski i buziaki dla Was. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, dobrze, dobrze.., niech Wam bedzie... 8) :lol: :wink:

p.s.

Rozbieramy meble w mieszkaniu. Na poniedzialek zamowiona przeprowadzka.

Jedzie Stefka pokoj, nasza sypialnia, komputer z biurkiem, pralka i lodowka. Reszta - meble z salonu i kuchenne meble zostaja.

Cena przeprowadzki - 700zl.

Zmeczenie juz po woli dokucza, ale bedzie good.., jak to nasza Nefer mowi.

Pozdrawiamy wszystkich co mimo wszystko stale o nas pamietaja. :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmeczenie juz po woli dokucza, ale bedzie good.., jak to nasza Nefer mowi.

Pozdrawiamy wszystkich co mimo wszystko stale o nas pamietaja. :p :wink:

Mimo wszystko? :o

Mimo co? :lol:

Pewnie, że będzie good. 8) :D

Cały czas kciuki trzymam za Was i za Stefka.

Zobaczysz, jak fajnie będzie Stefkowi w ogrodzie, a i Ty będziesz inaczej się czuła.

Koniec z targaniem się po schodach.

Koniec z blokowiskiem.

Witaj, swobodo! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorący poniedziałek się zapowiada. Bardzo jestem ciekawa jak to wszystko bedzie wygladało (nawet jesli trzeba będzie czekać kilka tygodni na Wasze zagospodarowanie) :lol: Pamietaj o nas i cpyknij jakies zdjecia. Ja to bardzo chciałabym zobaczyć jak u Was jest :oops: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje kochane moje dziewczyny.

maylandcia daj maila, bo ja z moim netem zdjec wklejac nie moge, to za wolne i wywala co chwile... :roll: A maila zawsze jakos przepchne.

 

Nie poznaje mieszkania. Taki bajzel tu nie byl od ostatniej przeprowadki jak tutaj przyjechalismy. :lol:

 

W poniedzialek mecz a ja nie bede mogla ogladac. :cry: Rzadko sie zdarza,ze graja moja dwa zespoly. :D Kibicuje mocno naszym Polakom, bo nasi Chorwaci juz tak weszly. :roll:

Wiec choc tv nie bede miala, a raczej anteny :lol: to bede krzyczec - Polska gola! :wink:

 

No i dam znac jak sie spalo. Kurka czemu ja mam stracha jak przed egzaminem? To tylko zmiana mieszkania... :roll:

Jednak kobita to dziwne zwierzatko. :roll:

 

Ide bo juz plete... :lol: Buziaki! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka, to ja też zaciskam za przeprowadzkę.

Niech się Wam szczęśliwie i spokojnie mieszka.

I bardzo się cieszę, że mogłam Cię uściskać i przywitać ze Stefkiem.

Podtrzymuję wszystko to, co powiedziałam na spotkaniu.

Buziaki całej Rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje kochane moje dziewczyny.

maylandcia daj maila, bo ja z moim netem zdjec wklejac nie moge, to za wolne i wywala co chwile... :roll: A maila zawsze jakos przepchne.

 

Nie poznaje mieszkania. Taki bajzel tu nie byl od ostatniej przeprowadki jak tutaj przyjechalismy. :lol:

 

W poniedzialek mecz a ja nie bede mogla ogladac. :cry: Rzadko sie zdarza,ze graja moja dwa zespoly. :D Kibicuje mocno naszym Polakom, bo nasi Chorwaci juz tak weszly. :roll:

Wiec choc tv nie bede miala, a raczej anteny :lol: to bede krzyczec - Polska gola! :wink:

 

No i dam znac jak sie spalo. Kurka czemu ja mam stracha jak przed egzaminem? To tylko zmiana mieszkania... :roll:

Jednak kobita to dziwne zwierzatko. :roll:

 

Ide bo juz plete... :lol: Buziaki! :p

Podobno jak się człowike przenosi do nowego domku to mu trochę odwala.

Moi znajomi poczuli się jak studenci - kochali się wszędzie - na stole w kuchni, na styropianie przy kominku i w innych ciekawych miejscach .

Czyli będzie nieźle Żelka, będzie nieźle :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dziekuje, dziekuje.... :D Jak to dobrze, ze Was mam. :p

No pewnie Depsia, ze jak maylandcia uzna, ze cos warte fklejania, to niech fkleja. :D :wink: Oby tylko sie tych zdjec doczekala, bo jakie my mamy tempo to kazdy wie. :lol:

tolcia czekam na fotki

soncia dam znac jak sie spalo

neferciajak mowisz, ze sil wystarczy.., to choc trudno, to uwierze... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...