Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mieszkamy :D

Roboty jeszcze duzo do zrobienia.., spac nie mozna ze zmenczenia..,ale to i tak postep... :lol:

Wrazenia.., opisze kiedys.., bo teraz to ..,nawet nie wiem co mam mowic... :roll:

Spiaca jestem, dzis latalam ze Stefkiem po polach, a co troche w domu posiedzial to chcial wychodzic na dwor... :lol:

Zaakceptowal wszystko bardzo szybko, kochane to jednak dziecko :D :D

Tylko jak tu w nocy ciemno i cicho, az strach... :lol: Wczoraj mowilam, ze nie wie czy ja nie wolne nasza S-8 niedaleko bloku. Swiatelka sa i dzwieki tez... :lol:

Spoko, spoko, ja ze wsi jestem, wiec sobie przypomne jak to kiedys bylo. :p

Padam, ide zmienic pozycje, na jakas wygodniejsza... :p

Pozdrowienia Wam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkamy :D

Roboty jeszcze duzo do zrobienia.., spac nie mozna ze zmenczenia..,ale to i tak postep... :lol:

Wrazenia.., opisze kiedys.., bo teraz to ..,nawet nie wiem co mam mowic... :roll:

Spiaca jestem, dzis latalam ze Stefkiem po polach, a co troche w domu posiedzial to chcial wychodzic na dwor... :lol:

Zaakceptowal wszystko bardzo szybko, kochane to jednak dziecko :D :D

Tylko jak tu w nocy ciemno i cicho, az strach... :lol: Wczoraj mowilam, ze nie wie czy ja nie wolne nasza S-8 niedaleko bloku. Swiatelka sa i dzwieki tez... :lol:

Spoko, spoko, ja ze wsi jestem, wiec sobie przypomne jak to kiedys bylo. :p

Padam, ide zmienic pozycje, na jakas wygodniejsza... :p

Pozdrowienia Wam! :D

 

Baaaaaaaaaardzo się cieszę. Stefek jak zawsze super facet :):) A Ty - jak zawsze - Super Mama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mówiłam, że będzie pięknie! :D

Zeljko, gratulacje ogromne, bardzo, bardzo się cieszę. :D

Stefka proszę uściskać ode mnie, kochane dziecko to jest. :D

Haaaa, wiedziałam, że będzie Mu cudownie w ogrodzie! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko ciesze sie , ze w koncu osiagnelas swoj upragniony cel :D

 

chcialam jeszcze dodac , ze zadnego sosu nie jadlam :evil: :evil:

musial byc bardzo dobry skoro go przede mna schowano

a grzebac komus po lodowce nie mam zwyczaju :)

poza tym chcialam Ci jeszcze powiedziec , ze jestem najszczesliwsza osoba na swiecie , bo osobiscie Cie poznalam, wysciskalam i ucalowalam :D :D :D

kochana babka z Ciebie

razem z mezem i synkiem tworzycie piekna rodzinke

zycze wam wszystkiego najlepszego :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo wszystkim za tak piekne zyczenia! :D

Ciale jest robota, bo to wiadomo. :wink: Mozna zyc bez tv, bez lustra w lazience, bez wieszkaow na reczniki... Szukam ciaglegdzie co mam. :D duzo rzeczy jeszcze w kartonach... Ale juz na miejscu, wiec latwiej...

Juz nawet w ogrodzie chwasty wyrywalam. Na razie mam przerwe bo jak zwikle przesadzilam z robota i teraz z pasem na plecki chodze... Glupia baba, chce wszystko na raz zrobic. :lol:

froschka nie dlugo znowu zrobie te sosy jak sie wygrzebie z robota. :wink: Ja tez sie ciesze, ze Ciebie poznalam. Musze przyznac, ze zdjecia nie oddaja Twojego uroku. :wink: Takie cieplo i kobiecosc, nie da sie uchwicic w jedna klatke. :wink: I bardzo milego faceta masz, widac, ze to dobry chlop. :wink:

soncia w przyszlym roku musisz byc na spotkaniu, to przeciez juz spotkanie rodzinne. I chyba nie tylko ja to tak odbieram. :D

Musze leciec za stefkiem bo wczoraj sie wywalil na terasie, uderzyl sie chyba mocniej bo dzis utyka, a ja sie boje aby znowu nie upadl, bo jak czasami zle stanie to traci rownowage. Chodze za niam jak cien, a wlasnie go odprowadzilam do pokoju, siedzi i bawy sie, tylko jak dlugo... :roll:

Buziaki wszystkim!

Aha braza, wczoraj poszla przesylka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszku to sie kupuje gotowa drukowana kanwe. Obraz juz namalowany, dostajesz nici i masz podane jaki kolor jakim numerem wyszywac i Wio naprzod! Haftowac. :D

Ja tego nie malowalam. Choc bym chciala to konia nie namaluje. :roll:

 

Dzis bylismy w miescie. :roll: Mieszkanie juz jak nie moje. Niby moje ale jakies obce.

Nawet Stefcio po jakims czasie stwierdzil, ze tam nic nie ma dla niego. Bo dawal mi swoje buty, ze mam mu ubrac i jechac do domu. :D

Teraz to TU juz jest dom. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszku to sie kupuje gotowa drukowana kanwe. Obraz juz namalowany, dostajesz nici i masz podane jaki kolor jakim numerem wyszywac i Wio naprzod! Haftowac. :D

Ja tego nie malowalam. Choc bym chciala to konia nie namaluje. :roll:

 

Dzis bylismy w miescie. :roll: Mieszkanie juz jak nie moje. Niby moje ale jakies obce.

Nawet Stefcio po jakims czasie stwierdzil, ze tam nic nie ma dla niego. Bo dawal mi swoje buty, ze mam mu ubrac i jechac do domu. :D

Teraz to TU juz jest dom. :roll:

Ufff...

Dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czego tu się dziwić? :o

Jasne było przecież od dawna, że Stefek natychmiast się przeprowadzi entalnie w lepsze miejsce na ziemi niż mieszkanie na czwartym piętrze blokowiska. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...