Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wyslalam pare fotek do mayland

Moze troche pokaze jak znajdzie na to czas.., tylko prosze nie trzymac za dlugo tutaj :p

Zobaczycie jakie ptaszki chodza sobie po ogrodzie.., piekniste bardzo :D

p.s.czy to normalne, ze w nowym domu ciagle brudno? :x

Co drugi dzien odkurzam i wycieram podlogi na mokro, a woda ciagle czarna :evil:

Cos zle robie? :lol:

A much u nas...., Stefek ma radoche jak lataja kolo zyrandola..., patrzy caly radosny, rekoma macha i wchdzi w kolko za muchami :lol:

No i cos jeszcze chcialam ale zapomnialam. :lol:

Jak sobie przypomne to zerkne na chwilke...

pozdrawiam i dziekuje, ze pamietacie o nas :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest w nowym domu - wszystko robisz dobrze :):):)

Ja dziś łopatą wyrzucałam kurz :):) Przecież to siedzi na ścianach, tynkach, ociepleniu - wszędzie.

 

Stefek jest niemożliwy :):) Ucałuj go pomiędzy jedną a druga rundą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kobitki.

Walcze, walcze jak z wiatrakami.

Dzis po deszczu, wlasciwie wieczorem bilismy na spacerku. Ale tu powietrze!

stefek jak wrocilismy do domu, kazal mi otworzyc okno, potem sie nachilil gleboko oddychal.., a potem reka jakby chcial dotknac powietrze. Ale to bylo fajne.

A jak bylo cieplo to zasypial przy otwartym oknie. Ja siedzialam z nim, on lezal, a za oknem spiewala kukulka - ku-ku, ku-ku... A Stefek pierwszy raz jak uslyszal, zdziwil sie, zrobil duze oczy, ucho odwrocil jakby bardziej na okno, a potem jeszcze sobie zerkal aby zobaczyc co to jest. Bardzo mu sie podobalo. Najlepiej bylo jak przestala spiewac, to bral moja reke i pokazal w kierunku okna, ze mam isc wlaczyc - to cos. :lol:

W mieszkaniu czesto sluchal komputera - to znaczy ma tam swoja ulubiona muzike. Nawet ostatnio nauczyl sie operowac mysza, co dla mnie bylo nie do wiary. Nie wierzylam, ze tego sie nauczy.

Ale tutaj nie ma komputera. Tata jeszcze nie zdazyl rozpakowac i podlaczyc, a stol - biorko czeka w czesciach rozebrane. A stefek skubany zobaczyl te dechy - bo biorka to nie przypomina i poznal, ze to jeso stol. :p

Oj jaki byl radosny! Ale najlepsze bylo to, ze przykladal ucho przy tych deskach i nasluchiwal wydawajac dzwieki jak przy swojej muzyce. :p

Udawal, ze gra komputer. :lol:

I tak to z nami jest. Nogi juz wlochate ale ciagle to moja dzidzia. :p

No troche sie rozpisalam o Stefku ale Nefer sie ucieszy na pewno. :wink:

p.s. znowu o czyms zapomnialam ale o czym.... :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz pisz :) Super, że nauczył obsługiwać myszkę !! Sama widziałam, że to był problem - ale wiesz, każdy pierwszy raz jak siada do myszki do ma problem z koordynacja ruchów. Strasznie sie cieszę, że Stefek załapał - to kurde jest coś !!.

On kocha rożne dźwięki - a tam u Was są właśnie takie delikatne :) Ogromnie się cieszę, że tak mu się podoba. W końcu to nowe miejsce . To cudowne wiadomości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie, ze moj Stefcio taki wazny facet jest. :D Kurka to on tez juz forumowicz, tylko nie zalogowany. :D

Czy pisalam, ze tesciowa dzis przyjezdza? :wink:

Ide odkurzac - znowu, a potem szmata... Juz to polubilam. Lepiej robi niz fitness. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelciu :wink:

uwielbiam czytać Twoje wpisy o Stefku, o waszym życiu. Są takie ciepłe, pełne miłości, radości, dumy :lol: Mnie też przepełniają te wszystkie uczucia, niemalże jakbym tam z Wami była, w Waszym domku i cieszyła się razem z Wami z tych malutkich, najważniejszych rzeczy :lol:

 

Ucałuj ode mnie Stefka. Ogromnie się cieszę, że nowy dom i otoczenie dają mu tyle frajdy i że tak często się uśmiecha :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie, ze moj Stefcio taki wazny facet jest. :D Kurka to on tez juz forumowicz, tylko nie zalogowany. :D

Czy pisalam, ze tesciowa dzis przyjezdza? :wink:

Ide odkurzac - znowu, a potem szmata... Juz to polubilam. Lepiej robi niz fitness. :lol:

:lol: rozwaliłaś mnie :lol: ja dzisiaj też na szmacie poćwiczyłam :roll: tak ze dwa treningi :lol: :wink:

Stefek pewnie, że ważny :) nasz forumowy :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje, ze dzis kupilam basenik dla Stefcia. Jak to dobrze, ze sa wyprzedaze, kosztowal cale 20zl. Nie duzy bo tylko 188 srednicy, ale wystarczy aby nawet stara matka d., khm, cos tam, pomoczyla. Bedziemy razem sie pluskac. Oby tylko lato bylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato będzie, specjalnie dla Stefcia :D :D

 

Już widze oczami wyobraźni, jak się taplacie .... dla Stefcia sama radość :D

 

Co kukułki jedzą ... może by im tak podrzucić małe co nieco, żeby częściej kukały :D :D

 

Buziaki dla Stefka :D I dla Ciebie uściski mocne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko, wieści o Was są ważne dla nas wszystkich, bo Wy przecież nasze są, forumowe! :D

Stefek to chyba powinien zostać zalogowany, taki już dla wszystkich jest ważny. :wink:

Czułam, że takie miejsce w domu, z ogrodem - to wymarzone dla niego.

Na pewno psychicznie odpoczywasz wreszcie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...