Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Zawsze można rzucić ptasiorom na podwórzu, będzie jak w naturze. :lol:

Ale moskitierę warto mieć, bo można okno wieczorem spokojnie otworzyć, a nie, że wszystkie gady, ćmy i inne lezą wtedy do domu. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja w poprzednim domku w każdym pomieszczeniu miałam zamontowane na najmniejszym oknie siatki, takie robione na zamówienie, które można na zimę wyjąć, żeby się nie brudziły. Na drzwiach tarasowych też miałam taką siatke ale ona była otwierana. Mogły byc otwarte drzwi, a siatka zamknięta i ...nie było nic co lata, ani komarów w nocy ani much ani niczego innego. Na pewno zrobię to w moim nowym domku. A w tym tymczasowym, w którym teraz mieszkam mam siatki przyklejane na rzepie za grosze z Castoramy i te,z spełniają swoje zadanie, ale gorzej jest z oknem tarasowym.

 

Ślicznie u Ciebie Żelko i cieszę się, że Stefek jest zadomowiony i zadowolony. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPSia, ja kupowałam na budowlanym :o zdziwiłam się ale tak to u nich jest, jeszcze w rossmanie, w centrach ogrodniczych, nawet na allegro można kupić...

Żelka, przepraszam że się wtrąciłam, ale od dłuższego czasu Was podczytuję i bardzo wspieram Wasze zmagania...

jesteś wspaniałą Kobietą a Twój Synek słodkim "łobuziakiem" :D

 

ja takie siatki mam od kilku lat i spisują się na medal, żadnych much, komarów, pająków i innego paskudztwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje kobitki, strasznie sie ciesze, ze Wam sie u nas podoba i ze tyle cieplych slow od Was dostaje.

Ewusia, no co Ty, jakie wtracanie sie, witaj, wiatj u naszym babincu z chlopami. :wink:

Jak maz wroci z wyjazdu to od razu lece do Castoramy po te siatki na rzepy.

Wczoraj musialam klapnac takiego duzego, co to nie wiem co to bylo, :oops: ale balam sie, ze Stefka pogryzie, choc nawet nie wiem czy to cos by ugryzlo.

Ale fakt jest, ze tu duzo takich zyjatek jest i na prawde trzeba cos zrobic aby do domu nie wchodzili.

:roll:

Buziaki od lobuziaka i lobuziaczki. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, człowiek się całe życie uczy. Na budowlanym, powiadasz... :o

Się pójdzie i kupi przy jakiejś okazji. :D

 

Zeljko - a jak Ty sama się czujesz na nowym miejscu?

Zaaklimatyzowałaś się już?

Nie masz już ochoty na dawne mieszkanko? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia ja kocham ludzi, ale troche samotnik jestem z natury. Nie lubie tlumow. Mi tutaj na wsi dobrze, zwlaszcza, ze miasto tylko 20 min. jazdy. :wink:

Kiedys jak bylam mloda :lol: :wink: mieszkalam w malym miasteczku w malym domku :D i teraz sobie mlodosc przypominam. A bardzo pomaga tez to, ze lustra w domu nie mam. :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia ja kocham ludzi, ale troche samotnik jestem z natury. Nie lubie tlumow.

Trudno i tak sie wpraszam na next Sobote :D

A Ty se gadaj co tam uwazasz :wink:

Na next sobote moze byc. Bedzie wesolo. Tyko nie bedzie gdzie usiasc bo mam tylko 5 krzesel ogrodowych. Ale koc poloze na schodach od terasu i bedzie good. :lol: A bedom tez Maluszek, Zielonooka i Nefer.

:D

Prosze uzgodnic godzine i dac mi znac.

Tylko ludzie nie kupujcie czasami jakis waznikow, ozdob i tym podobne, bo mam tego od holery. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bedom tez Maluszek, Zielonooka i Nefer.

:D

Prosze uzgodnic godzine i dac mi znac.

Tylko ludzie nie kupujcie czasami jakis waznikow, ozdob i tym podobne, bo mam tego od holery. :roll:

Towarzystwo 1klasa :D

Pablisia prosze uwzglednic na liscie :D

Kwiatkow nie masz to moze biegac po podworku :wink:

Niech Stefek sie poprzytula .

Zielonooka tez pewnie :wink:

Prosze mi tylko godzine spotkania podac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...