Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sloneczko i mayland dziekuje bardzo. Koniecznie to sobie kupie.

Ja juz mam przywidzenia od tych much, ciagle mi sie wydaje, ze mnie gryza. :-?

rrmi a to Wy nie przyjezdzacie umnie posprzatac? :o To po co ja jedzenie robie? U nas na wsi jedzenie dostaje sie tylko po robocie. 8)

Tylko mi nie mow, ze po robocie bedziecie. :lol:

A tak w ogole dzis po raz setny umylam okna w kuchni, salone i u Stefka. Posprzatam troche w sobote, bo do soboty i tak bedzie jakby nikt tutaj dawno nic nie robil. :(

W ogrodzie z tesciowa zapindalamy juz od jakiegos czasu. Jeszcze zostalo tak z polowe tej dzungli, ale juz nie dam rady. Biore urlop. W zeszlym roku nie bylam wcale, w tym tez nie mamy zamiaru, bo maz nie bedzie mial.., ale ja musze ze Stefkiem gdzies wyjechac odpoczac bo zwarjuje (nie wiem czy dobrze napisalam). :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielonooką i Maluszka zgarniam w umówionym miejscu o 13.00.

Polędwica się już marynuje :) W epicentrum burzy po nią jechałam :):) Musi dobra będzie :)

dzisiaj nawet wizję lokalną zrobiłam miejsca zgarniania ale nijak nie widziałam przystanku, na którym jesteśm umówione :oops: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, a mogę nieśmiało prosić o przepis na bajc? :oops:

Ależ Kochana praktycznie przepisu nie ma :):) Polędwicy nie wolno solić przed smażeniem , więc żadne tam Vegety nie wchodzą w grę.

A więc bierzesz czerwone wino wytrawne ( im podlejsze tym lepsze - max. 15 pln) i zalewasz nim polędwicę ( wymytą i wyczyszczoną z błonek) dosypujesz pieprzu ( najlepiej młotkowanego) i do lodówy na noc.

To wszystko.

Genialna z grilla - chrupiąca z zewnątrz i soczysta w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co sobie klopotu robisz i w srodku burzy jedziesz po mieso do sklepu?

Ja juz chcialam dac cynka abys nie przywozila bo jest tutaj wszystkiego dosyc, ale nie smialam, bo nie grzecznie odmawiac. :roll:

U mnie marynuja sie rzeberka, a od rana bedzie smaku nabieralo mielone.

Patelnia czeka. :wink:

Ciacho (kremowe, dwa kremy ma, dieta bedzie potem :wink: ) juz zawiniete w folie aby zapachu miesa nie przejac w lodowce, mieso tez w zamknietym naczyniu, wiec chyba bedzie good. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co sobie klopotu robisz i w srodku burzy jedziesz po mieso do sklepu?

Ja juz chcialam dac cynka abys nie przywozila bo jest tutaj wszystkiego dosyc, ale nie smialam, bo nie grzecznie odmawiac. :roll:

U mnie marynuja sie rzeberka, a od rana bedzie smaku nabieralo mielone.

Patelnia czeka. :wink:

Ciacho (kremowe, dwa kremy ma, dieta bedzie potem :wink: ) juz zawiniete w folie aby zapachu miesa nie przejac w lodowce, mieso tez w zamknietym naczyniu, wiec chyba bedzie good. :roll:

Ależ ja KOCHAM BURZĘ - właśnie się nowa zaczyna :) Zaraz idę na balkon :)

No to niezła wyżerka sie szykuje - i kto tu przesadził ? :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...