Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

A ja sie ciesze , ze Maluszka w koncu poznalam :D

 

 

A ja nikogo nie poznałam :( , siedzę tutaj jak na końcu świata i wszystko co miłe mnie omija - buuuuuu :( .

 

Zeljko kochana widziałam fotki i wszystko bardzo mi się podoba, a najbardziej sypialnia i ta czerwona ściana i poduszki i Twoje obrazki i wszystko inne też :D .

 

Bardzo się cieszę, że dobrze Wam się mieszka i że Stefan szybko się przyzwyczaił.

A jak czytam jakie to pyszności wygotowujesz to tylko mi ślinka cieknie - mniaaaam :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

rrmi Nie odespalam. Wlasnie dzis rzadzimy od 4. :p

Szambo jeszcze troche.., troche.. :lol:

A Ty innym razem do mnie nie przychodz po jedzieniu bo sie obraze. :roll: Tym razem to Cie Twoj R uratowal. :wink: Bo On sie chociaz poczestowal, choc jak na chlopa to tez malo je. :roll: :wink:

Zielonooka to kiedys przyjedz i razem zrobimy to ciacho, :wink: zobaczysz, ze sie da, bo ze mnie zaden wielki kucharz a kucharka tyz nie. :D

Na codzien to ja pychce byle co z byle czego. :lol:

No i strasznie sie ciesze, ze Tobie sie u mnie podoba, tak mialam nadzieje, ze rzucisz fachowym okiem :wink: i bardzo dobrze, ze sama sie upomnialas, bo ja sama nie chcialam sie narzucac.

Sonica Ty nie siedz tam daleko, tylko daj znac kiedy masz wolne. :p

Nastepna impreze trzeba szykowac. :wink:

Choc ostrzegam, ze u mnie stolik budowlany (i bujany :lol: ) na tarasie, ludziska ledwo talerze mieli gdzie trzymac, choc za grzeczny aby o tym wspominac. :D :wink:

jea zyjemy, choc Ciebie nam brakowalo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotujcie, gotujcie i szamkajcie :p :wink: Wszystko Wam sie uda, bo ja skomplikowanych rzezcy nie robie. :wink:

A teraz odpoczywam, to znaczy, chyba przeprowadzka daje znac o sobie bo plecy sie odzywaja i musze bardzo sie pilnowac. :(

Buziaki dla Wszystkich! :p

Maluszku jak kupujesz papryke to wybieraj taka bardzo gruba, aby tego miazszu bylo duzo. Latwiej z takich schodzi skora a i wiecej salatki wychodzi. :wink:

p.s. w domku nic nowego nie przybywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nic nie robie, tylko gotuje. Biore leki PZN. Musi minac, bo podloga juz brudna. :lol: :wink:

p.s. dzis papryke pieczona robilam, :wink: co sie nastalam przy tym jak glupia, dopiero jak zaczelo bolec to przyszlo do glowy, ze mozna bylo usiasc. :-?

Czlowiek madry po szkodzie. A baba?! :roll: !!!!!!!!! :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...