Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Podloga to ma byc na tyle czysta , zeby sie o cos nie potknac :roll:

No jesli o mnie chodzi to nawet omijac mozna. :lol:

Ale moj Stef jak niemowlak, pelza, raczkuje, bawy sie na podlodze, a wszystko laduje w buzi, wiec musi byc w miare czysto, bo on by wszystkie brudy pozjadal. :roll: A wiadomo nawet jak sie butach nie chodzi, to i tak sie brudzi.

U nas wczoraj byla taka burza, ze nasz alarm zgupial przez chwile. :o Co lomotalo, to sie wlaczal.

Dobrze, ze dzis slonko swieci.

Z nowych rzeczy "w domu" to mamy gniazdo na kominie. :-? Trzeba kogos kto to zdejmie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis bilismy na zakupach. Z okazji jutrzejszych urodzin dziecko dostalo do pokoju lampe nocna i lampe sufitowa. :D Dostal tez takie malutkie dwa krazki z dywanu, aby podkladal sobie pod dupke jak siedzie na podlodze i sie bawy.

Dorosli kupili sobie skrzynke pocztowa. :D

Ogladalam tez karnisze i juz wiem jakie beda.

Wlasnie pieke pieczen w piekarniku na jutrzejszy uroczysty obiadek. Ale sie mieso skurczylo. :o Cale szczescie, ze nas tylko trojka. :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja szaleje z zeberkami - zrobilam wczoraj ponownie tzn wczoraj zrobilam a dzis zostalo pożarte)

dokonalam malej modyfikacji bo nie mialam juz imbiru - za to dodalam do marynaty musztardy miodowej i duuuzo pieprzu cayenne

tyz pyszne :)

 

ps. musze sie zmierzyc z tym "bajadera" ciacho :)

 

 

ps2. ucalowania dla Stefka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielonooka fajnie, ze smakuja zeberka. :D Mozna pewnie tak zrobic i jakies inne mieso. Ja planuje piersi kurczaka, zobacze czy bedzie dobre. :p

 

Ide obiadek uroczysty szykowac. Tortu urodzinowego nie bedzie ale za to bedzie ciacho. Pomaranczowe. Moze i dobrze na ten upal. :roll:

Jeszcze knedle po czesku mi zostaly do zrobienia. A mowiac prawde juz bym odpoczela troche. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tortu urodzinowego nie bedzie ale .....

musi być 8)

 

http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_wloska/cassata/files/page74_1.jpg

STO LAT !!! no i Stefku piąteczka :D

 

pewnie, że musi...

Stefciu stówa i samego dobrego w życiu :p

 

P.S.

Żelcia, ty se dychnij trochu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefek kazal bardzo podziekowac za zyczenia! :D

Dziekujemy tez cioci mayland za sms-a z zyczeniami! :D

Ciacho co to mialo byc tortem :lol: smakowalo. Najwiecej sama zjadlam. :D

p.s. dzis na szczescie tata potukl lampe w Stefka pokoju. :lol: Nawet ani razu nie zdarzyla zaswiecic. :roll: Tata mocowal i wlasnie marudzil, ze glupi producent co to taka lampe zrobil do pokoju dziecka, przeciez to tak latwo zwalic.., no i zwalil. :lol:

Ale lepiej tata niz Stefek. :D

Mi sie taka bardzo droga podobala, ale wygrala ta duzo tansza. :wink: No jakby tamta spadla to dopiero bylo by mi zal. :lol:

 

jea juz ide odpoczywac. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tortu urodzinowego nie bedzie ale .....

musi być 8)

 

http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_wloska/cassata/files/page74_1.jpg

STO LAT !!! no i Stefku piąteczka :D

Dziekujemy za taki piekny tort! :D Jednak jest!!! :wink:

Piatka od Stefka! :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabo sie opalamy bo Stefek unika slonca. Ale czasami posiedzi troche w baseniku i wtedy jest na sloncu, wiec troche wit. D jednak chwyta. Wczoraj az 5 razy sie kapal, dzis tylko 2, nie ma ochty a i pogoda mniej sloneczna i bardziej wietrzna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogos interesowalo :lol: to mamy karnisze kupione, no prawie, bo czegos tam nie bylo i trzeba bylo zamowic i teraz czekami aby mozna bylo ich zamocowac.

Ciezko sie latem robi zakupy w sklepach typu Castorama. Duszno, goraco,a zeby cos wybrac i odnalezc trzeba troche pochodzic, moj Stefcio dlugo nie wytrzymuje. Dzis siedzial zemna na lawce ale i tak byl bardzo zmenczony tym powietrzem, a wlasciwie jego brakiem. :roll:

Ale jakos dal rady. Ten nasz chlopak caly dom razem z nami zbudowal i byl przy wybieraniu wszystkiego - od poszewki. :D

Najbardziej sie nudzi jak ja firanki ogladam. :roll: Wiec, nie wiele dzis zobaczylam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą Castoramą to prawda, mogliby klimę pozakładać w sklepach u siebie. :-?

Moje zdrowe da konie absolutnie nie chcą do marketów budowlanych wchodzić, a Stefek... To jednak złote dziecko jest! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...