Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zeljko, i ja ciepłe pozdrówka przesyłam i kciuki za Was zaciskam.

Też zresztą mnie starcza depresja jesienna dopadła. :wink: Taki mały spleen.

A Wy trzymajcie się dzielnie i idźcie na spacerek pozbierać kolorowych liści i szyszek na bukiety i kompozycje jesienne - na chwilę chociaż pomoże... :D

 

Buziaki i uściski!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeleczko - trzymaj się Kochana cieplutko :D

A może jakieś spotkanko zorganizujemy, żebyś mogła sobie na chwilkę odpocząć, co? Jakiś wypad na kawkę i ciacho. Posiedzimy, pogadamy :D Znajdziemy jakieś spokojne miejsce gdzie Stefek będzie mógł z nami posiedzieć.

 

Co do jesiennej depresji to ja już od jakiś 2 tygodni takową zaliczam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje kobitki, nam teraz nie latwo z domku sie wyrwac. Jesli ktos chce nas odwiedziec to zapraszamy do nas, z tym, ze raczej slabo ugoscimy, chyba, ze ciacho ze soba przywieziecie... :lol:

 

a wczoraj zalatwialismy skierowanie na ta cala orteze na kolano... Skierowanie do chirurga dala pediatra, skierowanie do szpitala na ul. kopernika...

 

Ja jechalam calkiem bez nadzieji, ze cos uda sie pozalatwiac... Ale niespodzianka byla... wczoraj przyjmowala taka mloda Pani doktor...

Wchodzimy i opowiadamy cala historie, jak to nas zalatwili w szpitalu na Bielanach, zadnych badan kontrolnych, niczego, zdjeli gips i do domu, kazali noge zginac - zle kazali, zadnych lekow, wskazan gdzie i co dalej...

wiec sami ze strachu o dziecko zrobilismy usg kolana, potem do lekarza do priv. kliniki... Tena od razu orteze z ogranicznikiem ruchu, zabronil zginac noge, kazal cwiczic ale inaczej i stopniowo powiekszac kat zginania kolana...

Tyle tylko, ze nie mogl nam dac skierowanie na ta orteze...

A Pani na to, I co przyjechaliscie panstwo do mnie po to skierowanie, dobra, nie ma problemow dam, zaraz napisze.., rozumiem, ze dziecko jest pod stala opieka lekarska i wiecie co dalej...

My na to, ze nie bardzo.., wiec pani poprosila o wszystkie badania..., oglada i mowi, a to usg kto robil?? Lekarz zwikly czy taki co sie specjalizuje w kolanach... My odpowiadamy, ze nie wiemy...

Na to Pani, ze to trzeba srawdzic bo ona dziecka do domu nie wypusci, dala skierowanie na usg, kazala przyjechac po poludniu i bez kolejki wejsc do lekarza a potem z winkiem do Niej...

Nic, ze na usg sie czeka i sa zapisy, napisala "cito"... Lekarz zrobil usg, taki lekarz co juz sie w tym specjalizuje...

Pani ucieszona odpowiedziala, ze nie ma nic zlego, dala leki przeciwzapalne i przeciwbolowe, kazala smarowac tez takim zelem i odeslala do lekarza co zajmuje sie kolanami po zwychnieciach rzepki aby dokladnie powiedzial co dlaej robic, zapisali nas juz na czwartek i kazali nie czekac z "takim dzieckiem" w kolejce tylko od razu dac znac, ze jestesmy...

 

Ludzie..., czy to jest mozliwe??? Sa jeszcze lekarze co chca pomagac i leczyc ludzi!!! W szpiatlu na ul. Kopernika pracuja... :D

Dajcie zyc, ja nie moge.., a ja oczekiwalam, ze nas jakis lekarz z mina "co wy ode mnie chcecie" grzecznie odprawy z kwitkiem, to znaczy bez kwitka po ktory przyjechalismy...

wiec orteza juz kosztuje nas nie 1000zl a 300zl... w czwartek zobaczymy co powie lekarz od kolan..., oby byl tak samo mily jak ta Pani wczoraj.... :roll: Bo ja juz na prawde ze strachiem wchodze do kazdego gabinetu... czekam tylko kiedy ktos rzuci na mnie wazonem, ze w ogole tu przyjechalam...

Ale sa jeszcze ludzie na tym swiecie.., oby tylko ich spotkac...., w gabinetach lekarskich tez....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko kochana, tak się cieszę, że wreszcie jakiś promyk słoneczka dla Was wyjrzał! :D Dobrze, że sprawy zaczynają lepiej iść i Stefek będzie miał wreszcie dobrą i fachową opiekę lekarską. :D

 

I ubawiłam się jak przeczytałam to:

...i bez kolejki wejsc do lekarza a potem z winkiem do Niej...

Najpierw zgłupiałam, że każe Wam z winem do siebie... :lol: Potem załapałam, że i wynik chodzi. :lol: :lol: :lol:

 

Ciepłe pozdrówka i buziaki dla Was!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem trafia się na ludzi. Wśród lekarzy także. I urzędników.... Można tak wymieniać. A wystarczy pamietać, że każdy z nas wraca po pracy do domu i tam jest matka, ojcem, przyjacielem. Czemu tak wiele osób zapomina o tym w pracy? Taka polska rzeczywistość.

Cieszę się, że wreszcie ktoś podjał powaznie temat, że ta lekarka dopilnowała, że Was pokierowała.

Buźka dla Was. A jesienne nastroje mijaja zaraz z pierwszym sniegiem za oknem a to juz nie tak dlugo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa jeszcze lekarze co chca pomagac i leczyc ludzi!!!

 

Cieszę się bardzo Miki Kochana, że wreszcie udało się Wam trafić na kogoś takiego.

W dzisiejszych czasach naprawdę trzeba mieć szczęście i dużo samozaparcia, żeby znależć.

Dużo zdrowia i moc buziaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja juz na prawde ze strachiem wchodze do kazdego gabinetu... czekam tylko kiedy ktos rzuci na mnie wazonem, ze w ogole tu przyjechalam...

W razie co mow , ze masz wyszczekane kolezanki .

Jeszcze tego by brakowalo.

 

Ciesze sie , ze trafilas w dobre rece .

 

A masz Tesciowa u siebie czy sama wciaz jestes ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama jestem. To znaczy maz jest w domu jak nie jest w pracy. Dzis wrocil o 21.oo..., marudka bo zmeczony... :roll: Cale szczescie, ze stefek cierpliwosc po mnie ma... 8)

p.s.

wczoraj zrobili my 6 kroczkow, dzis przeszedli my z 3 metry - z moja pomoca of course.., jutro znowu ze strachiem jade do lekarza.., co powie..., jaki bedzie...

 

Aha ten caly masazer, czy jak mu tam.., ten co na prad dziala, wzmacnia miejsnie.., a dziala tez i przeciwbolowo.., w firmie ktora polecil nam lekarz w priv. klinice..., kosztuje prawie 3000zl... :o Ja nie wiem, czy ja na bogata wygladam??? Raczej nie, tym bardziej, ze taka bylam przejeta ta wizyta, ze zapomnialam gore dresu przebrac i pojechalam upaprana przez Stefka obiadkiem .., dopiero jak na parkingu wysiadlam przed klinika, zalapalam jaka ja pojechalam... Malo tego, ze dres stary to jeszcze poplamiony....

Mylse, jednak, ze uratowala mnie frizura :lol: Jak ktos mnie zobaczy to nic innego nie widzi... :lol:

 

W kazdym razie.., poszukuje inny masazer do budowania miejsni.., jakis za ludzka cene...

Uszczedze troche to i dres se kupie nowy... :roll: :lol:

 

aha, czy ja napisalam, ze tesciowa moja nie mogla na pomoc przyleciec, bo sama bida o kulach chodzila jak sobie wylatujac z autobusu zrobila cos z .... kolanem... :o No i jeszcze sie leczy.., wiec nadaje sie tylko do tego aby byc i nic nie robic... Bida jedna, a dobra kobita z Niej, pomogla by duzo jakby zdrowia miala...

 

Jak ja przytulek (pewnie tak sie nie pisze i nie mowi :lol: ale wiecie o co mi chodzi) nie odtworze, to nikt nie odtworzy....

p.s. czy ktos zna jakie numery bedom w lotto? :wink:

 

Buziaki od niesprawnych i porabancow. Ktora to ja jestem, wiadomo... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko kochana,

 

tak to nasze życie sinusoidą idzie :-? Wczoraj wspaniale, dzisiaj dolek....i tak już cały czas....do końca. Ciebie kochana to w niebie za to wszystko wynagrodzą, a tu na ziemi spotkasz na pewno wielu wspaniałych.

Smutno, że tak bliżej siebie pomocy nie masz i my tylko tak pisemnie, na odległość wspierać Cię możemy...

 

Ucałuj Stefka, a jutro wypada na duży PLUS :D :D Będzie lepiej, MUSI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu na ziemi spotkasz na pewno wielu wspaniałych.

Przeciez wciaz spotyka , bywam u Niej nawet czesto :D :wink:

 

Tak na powaznie to sie zastanow nad tymi masazerami.

Jak cos to sie trzeba bedzie zorganizowac. Po cos masz kolezanki :wink:

 

Dresy doloze w gratisie :wink:

 

Ucaluj Stefka , Starego tez i trzymaj sie .

 

A daj jakiegos inka do takiego masazera , w ogole nie wiem o czym mowimy :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...