Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

rrmi chodzi mi o elektrostymulator miejsni i nerwow - taki co stymuluje ale ma tez funkcje, ze dziala przeciwbolowo

w necie jest tego po normalniejszych cenach tylko jak czlowiek nie wie co wybrac aby jakiegos kitu nie kupic, wtedy bedzie tanio ale i bez efektu...

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=elektrostymulator+miesni+i+nerwow&btnG=Szukaj+w+Google&lr=lang_en%7Clang_hr%7Clang_pl

 

Moze ktos wie cos na ten temat, jaki jest dobry... :roll: My jeszcze po sklepach medycznych poszukamy... Toznaczy maz mial juz szukac ale pytal w trzech i na razie nie ma czasu.... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w necie jest tego po normalniejszych cenach tylko jak czlowiek nie wie co wybrac aby jakiegos kitu nie kupic, wtedy bedzie tanio ale i bez efektu...

Z pewnoscia w sklepach beda wiedzieli , ktory model jest dobry .Potem taki w necie kupic , bo taniej.

Trzeba tylko w kilku sklepach zapytac o opinie .Ja nie mam bladego pojecia w temacie .

Podzwon , bo Twoj Stary faktycznie przeciez nie ma czasu , wciaz pracuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam, ale żadnych takich nie mają na tę chwilę, moga sprowadzić na zamówienie..

ale podpytałam i pani mówi, żeby nie kupować tanich poniżej 4oo..i,

że są różne, w zależności od ilości tych przykładanych elektrod, a funkcja p/bólowa zależy też od tego gdzie sie je przykłada czy jakoś tak :roll:

Jak Wam poszło u lekarza?

pozdrawiam, dobranocki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u lekarza bylo dlugo dzisiaj. w sumie 3 godziny tam spedzilismy. Ale to nie wina lekarza, po prostu facet ze szpitala po operacji, schodzi na dol do poradni.., ludzi tyle, ze masz wrazenie, ze juz nikt zdrowy nie jest...

Nas znowu przyjeli poza kolejka, jak tylko lekarz sie pojawil, moze ze dwoch pacjentow przed nami bylo, tyle tylko, ze na lekarza trzeba bylo czekac az przyjdzie z odzialu.., ale stefek spokojny byl, wiec ok...

Oj, ten Pan dzis go zbadal, oj zbadal.., az bolalo mnie moje kolano jak patrzalam co On robil... Ale sprawdzic musial...

 

Wiec powiedzial, ze tak jak to sie stalo, nie mialo prawa sie stac przy zdrowym=normalnym kolanie i ze swiadczy to o predyspozycjach ....

popatrzal sobie na badania i zlecil rtg obu kolan, aby zobaczyc jak te rzepki sie maja.., potwierdzilo sie Jego zdanie, bo stefek ma po prostu te koci w ktore rzepka wchodzi jakos inaczej zbudowane, jest tam za plytko i stad ta rzepke tak latwo stamtad wydostac...

 

powiedzil, ze konieczna rehabilitacja, jutro mamy dzwonic i sie umawiac, On ze samego rana porozmawia na temat stefka z szefowa rehabilitacji, bo chce aby ze wzgledu, ze to "specjalne dziecko" Ona przeprowadzila ta rehabilitacje...

Tam sie dowiemy jak cwiczyc (wybaczcie jak zle pisze juz ledwo na oczy patrze) i w ogole... Po 6 tygodniach rehabilitacji zaprasza nas znowu do siebie na kontrole i zobaczymy.... Normalnie sa zapisy na marzec, ale kazal przyjsc jak bedzie mial dyzur, bo przeciez z takim dzieckim do marca nie bedziemy czekac... Prosil aby zawsze przypomniec mu, ze jestesmy i nie czekan na korytarzu...

Jednym slowem..., lekarz! :p

 

Ja to sie tylko zastanawiam kto nas tam na Bielanach przyjmowal.., ze nie widzieli potrzeby zadnych badan, nie mowiac o rehabilitacji... :roll:

 

no to tyle, jak co to pytajcie.... pozdrowka od nas dla wszystkich, trzymanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałam powiedzieć tak:

nic sie nie dzieje bez przyczyny (mowię o tym nieszczęśliwym wypadku Stefka) :cry:

 

Skoro lekarz mówi, że on ma takie predyspozycje i że może się tak dziać to może dobrze (przepraszam, źle to zabrzmi) że tak się stało, bo jak zaczniesz rehabilitcję to może na przyszłość będzie lepiej. A gdyby ten nieszczęśłiwy wpadek się nie zdarzył to kto wie co byłoby dalej. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kobitki!

Dzis odwiedzila nas piatka, serdecznie dziekujemy za odwiedziny. Ta nasza piatka to bardzo fajna babka jest. Bardzo wrazliwa dusziczka i strasznie dobry czlowiek. Teraz wiem co to takiego z Jej obrazow emanuje. :wink:

 

Aniu kto wie jak to jest na prawde... Na pewno lepiej, ze stalo sie to w taki sposob jak sie stalo, bo bylo to w miare delikatne ( o ile da sie to tak nazwac, bo bol byl straszny) i szkody w srodku kolana nie sa duze... Jakby bylo to przy upadku.., na pewno bylo by gorzej... wiec teraz wiem, ze za pilka ganiac nie bedziemy.... :roll:

 

Dzieki, ze zagladacie i wspieracie nas, za telefony tez dziekujemy.., za odwiedziny.., strasznie to mile z Waszej strony.., no i fajnie wiedziec, ze swiat pelen jest dobrych ludzi... :D Mimo wszystko... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: ja Tobie dziękuję Zeljko, zwłaszcza za ..jak to się pięknie mówi świadectwo życia..za to, że dźwigacie mężnie ciężar po trochu za nas ..że tak pięknie przekuwasz ból i miłość w pokorną ofiarność .. i co by tu nie pisać, słowem nie oddam wszystkich uczuć z tego pięknego spotkania bo nie umiem..to Ty jesteś nam potrzebna, jak taka skała..Ty/Wy stoicie na codzień odważnie twarzą w twarz z cierpieniem..wychodząc poczułam się taka mała..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelek - rehabilitacja to dobra rzecz, bo obuduje sobie rzepkę mięśniami i nie będzie wypadać. Jeśli ma zbyt płytko w kości to kość nie odrośnie :):)

Ale mięśnie zepną i będzie ok.

Dobrze, że to nic poważniejszego...

 

Pocałuj Stefa i małża :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, tak się cieszę, że powoli idzie ku lepszemu!

Dobrze, że wreszcie się Wami zajęli normalni przyzwoici lekarze i że będzie rehabilitacja i badania.

Jak Piątka napisała, cieszyć się nam trzeba, że Was mamy i ze tyle siły nam dajecie i pogody ducha.

Kochamy Was. :oops: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buziaki dla wszystkich. My was tez kochamy.

ale sie rozplakalam czytajac piatki naszej post.., ach Ci artysci.., czy dusze tez tak piekna jak Ich obrazy miec musza?!! :D :wink:

 

Dziekuje Wam wszystkim, ze tak uparcie dodajecie nam - mi sil! Czasami mysle sobie, czym na to zasluzylam i ciagle nie wiem.., ale zawsze ciesze sie jak male dziecko, ze jestescie z nami. :p Kochamy Was! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...