Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

wieczornie witam :D

Zeljko kochana, mamy nadzieję, że jutro Stefek otrzyma paczuszkę :roll: :lol:

bardzo, bardzo gorąco ściskamy i ślemy buziaki :D :D :D

gosia i jurek

an-budy :lol: :lol:

Naszym Mikolajom dziekujemy.., tez cos bedziemy szykowac do Dworku na pamiatke od nas... :p :wink:

 

Edittko te fotki co dostalas to z wyprawy w dzien pierwszy, co to jeszcze jak ludzie cywilizowany po drogach jechalismy - normalnie.

To co sie usmialas to bylo w dzien drugi, jak to nam sie po dniu pierwszym wydawalo, ze my nie tylko ludzie cywilizowany ale i znajacy sie na krajobrazach wiejskich.... ehhh... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gosiu paczuszka dotarla dzisiaj, dziekujemy.

Na razie nie montuje bo te stare jeszcze jakos graja, to znaczy jeden gra, drugi wysiadl.., poczekam az ten wysiadzie i wtedy mam na zamiane.

Dzieki serdeczne.

Napisz prosze swoj adres na pw, bo slabo wiadc na tym co na paczuszce a ja chce koniecznie wyslac maly upominek do Waszego dworku. :p Na pamiatke od Stefka abys miala.

Dzieki i my Wam zdrowka zyczymy duzo. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie oni wszyscy sa? Pogadalo by sie, nie ma z kim. :roll:

To nic, to ja do siebie pogadam, jestem w tym dobra. Lata praktyki robia swoje. :D

 

Cos moj Stef ostatnio zle spi. Juz 5 nocka zerwana, tak z kolei.., bo tak w ogole to on w kratke spi juz od jakiegos czasu. Wcale mu sie nie dziwie spac z tym metalem na nodze... :roll: A podobno jeszcze z pol roku ma w tym spac...

Z chozeniem to sam z siebie incjatyw nie pokazuje... zemna pochodzi czasami po domku troche i wraca na lozko. Ma dni kiedy chodzi dosyc lekko, ale i takie jak dzis, kiedy wstaje i stwierdza, ze musi z powrotem... :roll:

Na sile sie nie da, przekonac sie da czasami ale wtedy da pare krokow i wraca... :roll: Pocieszam siebie, ze kiedys po zwichnieciu rzepki dawali wszystkim gips na 6 tygodni, a u nas mija 7..., wiec moze to i normalne, ze jeszcze nie chodzi...

Jakby mogl zrozumiec to staral by sie sam, na sile i pomimo bolu.., a tak...

 

A w domku nic nowego. Maz czasu nie ma a i kase oszczedza ile sie da. Poniewaz nie dlugo moje 40-te urodziny to mialam sobie wybrac prezent i wybralam wyposazenie do mojej lazienki. Takie drewniane z Ikei.

Maz sie ucieszyl, bo nie drogie... :lol: Ale polek nie maja skubany, wiec czekam, az sprowadza... Szkoda, ze nie pytalam czy mi z wystawy zdejma... :lol:

A tak to musze czekac, bo maz sie za montowanie tego nie zabierze jak nie ma calosci... :evil: Prawde mowiac polki moze puzniej przymocowac, ale wymowke ma, brak czasu... :x

wiec bez lustra dalej, za szafke robia mi kartonowe podla.., w sumie mozna i tak... Wazne aby cieplo bylo.

 

No i co jeszcze..., aha marzy mi sie taka plaskorzezba w drewnie..., najlepiej duza.., bo bedzie w takiej wnece o wymiarach 70/100cm, wiec musi byc jakos tak..., 70/40..., najlepiej pasowala by mi Sw. Matka z Jezuskiem.., bo to ma byc w sercu domu.., jakos mi sie tak kojarzy..., ale maz powiedzial, ze z trzema aniolkami na kominku wyczerpalam nasz koscielny repertuar... :lol: ...

Hi, gadac sobie moze... to jakis Swiety bedzie, a on i tak nie pozna... :lol: tylko musze pomyslec jaki Sw. by nam pasowal tam w samym sercu domku...

Mile widziane propozycje wraz z tlumaczeniem... :D :wink:

 

No to sobie pogadalam. Dobranoc. Komu sie poszczesci to nawet moze i pospi. :lol:

 

p.s. rrmi jak Ty sie kochana do ludzi zrazilas i dlatego na forum nie zagladasz, to zagladaj do mnie.., w koncu ile ja wspolnego z ludzmi mam... :lol: :wink: No i jak cos napiszesz, nie bedzie, ze ja sama ze soba gadam i mnie uratujesz przed utrata normalnosci. :lol: Wracaj tu no, skubana jedna Ty, nooo !!!

p.s. nie pisze tego w Twoim watku bo sie boje, ze mnie tam obszczekajom... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rrmiTy do mnie masz prosta droge przez Pruszkow. Za Ikea zawracasz i skrecasz w prawo, potem Ci napisze jak dokladnie, musze sprawdzic z moim kierowca :lol:

amtlo kochana, Ty tez przyszlas mnie do normalnosci przywrocic..., tylko czy sie uda... :lol:

Stefek jak zwikle dzis wstal o 2.30 i do rana nie spal, potem zasnal jak juz dzien byl, nawet nie wiem o ktorej bo za bardzo bylam zmeczona aby zegarka szukac...

A teraz sie wlasnie gramoli, wiec znikam..., milego weekendu wszystkim.., ciekawe czy KasiaMaciej skreci te swoje nowe woxi. 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie skręca dalej :wink:

 

Ja też zaglądam ale nie zawsze piszę :oops: DOskonale rozumie Cię z tą łazienką. Mi też doskwiera bardzo brak szafek. Rzeczy mam w różnych komodach i tak biegam góra-dół jak czegoś szukam. Wkurza mnie to. Ale dziś chyba nastapi kres temu bo i moja łazienka dostanie nowe szafki na kosmetyki i wszelkie szpargały łazienkowe. Ja zamówiłam u stolarza. Te z Ikea też mi się podobają. Nawet brałam je pod uwagę. Ale stolarz zrobi mi nie tylko szafki ale też z takiej samej płyty zabudowę i to przeważyło o wyborze. Czekam na te szafki juz kilka miesięcy więc łączę sie z Tobą w bólu :wink:

 

Co do plaskorzeźby to nie doradzę. Ja tylko krzyże wieszam bo.... mam mało katolicki stosunek do wszelkich podobizn swiętych :oops: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefkowi z czasem ta niespaniowa faza przejdzie, trzeba tylko przeczekac az wewnetrzny zegar sie ureguluje 8) Junior taka faze mial 8-10-siec lat tz spal po 3-4 godziny na dobe... pozniej przesypial dwie, trzy noce w miare dobrze, po czym jedna, dwie noce w ogole.

Jak skonczyl sie okres dojrzewania, to jest calkiem, calkiem 8) Oczywiscie ma tez swoje "nocki" ale teraz zajmuje sie sam soba. Oglada tv, slucha muzyku, uklada puzzle czy gra na kompie i nie wychodzi z pokoju zawracac gitary innym :wink:

 

Tak ze zycze cierpliwosci 8) tylko pamietaj zebys spala w nocy jak tylko Stefek na to pozwoli. Odrazu wlaz do lozka i spij ile mozesz... ja zrobilam ten blad ze nie spalam w tym czasie, tylko czekalam az sie Junior obudzi - bo niby mi sie nie oplacalo klasc :wink: ale pozniej jak juz moglam spac, to pare lat mialam tak zaburzony rytm ze spac nie moglam i meczylam sie straszliwie, bo i nocka z glowy i w dzien czlowiek nie funkcjonowal jak nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko, mnie to się zdaje, że i fazy Księżyca mogą miec na to wpływ - zawsze, jak jest pełnia lub blisko pełni, to gorzej się śpi, a niektórzy co wrażliwsi to wcale spać nie mogą. Być może Stefek też jest na to wrażliwy, bo teraz jakoś pełnia minęła. Ale będzie coraz mniej Księżyca, to może i Stefek zechce więcej spać.

Buziaki i pozdrówka zostawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag moj Stef spal po pare godzin gdzies pierwsze 4 latka, potem bylo coraz lepiej az doszlo do tego, ze nieprzespana nocka trafila sie raz na jakis czas.

Chyba masz racje, ze to dojrzewanie, bo te nocki wrocily jakos dwa lata temu, wiec jak skonczyl 12.

Mam nadzieje, ze przejdzie i bedzie coraz lepiej. A ja to tylko jak on sie kladzie to tez ide spac, choc czasami jestem tak zmeczona, ze zasnac nie moge, wtedy to sie dopiero wkurzam.., bo mam okazje spac a nie moge... :lol:

A ostatnio to nocne bole glowy mnie mecza i nawet jak spie to nie odpoczywam.., ale unormuje sie i to z czasem...

maylandcia ja tez chcialam szafe z Ikei ale musialam sie zadowolic ta stojaca polka z serii Molger, a poniewaz drewno mi sie podoba a maja do kompletu tez drewniane wieszaczki, polki i to cos na papier toaletowy to wybralam ta serie... Mam tylko nadzieje, ze te poleczki beda znowu w sprzedarzy...

Tylko jak do tego stojacego regalu dokupilam koszyczki to i tak calos wyszla 300zl, a szafka jest gdzies chyba 450zl, tylko, ze szafka to zawsze szafka a nie polki, ale zobacze jak bedzie w uzytkowaniu, moze nie bedzie tak zle. Wazne aby pochowac drobiazgi.

depsia buziaki :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę dokupic sobie z Molgera stołeczek z pojemnikiem i ławkę. Stołeczek do łazienki a ławkę do sypialni.

Ale kurcze ten stołek kosztuje tyle co ławka :roll: Nic taniej... :evil:

Seria bardzo mi się podoba :lol: I dodatki do łazienki jak np. mydelniczka także :lol: Będziemy miały coś podobnego w domkach :wink: No oprócz czerwieni w sypialni :wink:

A jak Wam się śpi przy tej ścianie? My nie odczuwamy żadnego dyskomfortu a mamy wszystkie sciany czerwone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja jakos jak spie to nawet nie wiem jaki kolor mam na scianie. :lol:

Ale nie zaluje ze dalam czerwony. Wbrew pozorom dziala to na mnie uspokajajaco. Jak tam wchodze to czuje, ze to izba tajemnicza gdzie mozna sie schowac i w spokoju.............., gazete przeczytac. :lol: :wink:

Pewnie kiedys przyjdzie ten kolor zmienic i wtedy moze byc problem bo to farba lateksowa... przemalowac tego sie chyba nie da...., moze juz do konca swiata zostane z ta czerwienia ???? :lol:

 

Ale czym tu sie martwic, najwyzej jak nie bedzie mozna tego zmienic, to se nowy dom wybuduje, nie?

 

Nam jeszcze cale poddasze zostalo do urzadzenia ale to musi poczekac, przynajmniej na sprzedarz mieszkania, a jak znam zycie i na dluzej... Tam chce mi sie takich jasnych i swierzych kolorow, jak jasny blekit, jasny wrzos, nawet biel... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kiedys przyjdzie ten kolor zmienic i wtedy moze byc problem bo to farba lateksowa... przemalowac tego sie chyba nie da...., moze juz do konca swiata zostane z ta czerwienia ???? :lol:

 

 

Przemalowywałam juz tę farbę. Miałam kawałek tej czerwieni na przedpokoju. W połączeniu z innmi kolorami wychodziła jakaś zieleń na ścianach bo tak ta czerwień odbiaja. Przemalowaliśmy ją na jaśniutki szary. Pięknie się pokryła. Nic nie widać i nic nie przebija! Więc problemu i Ty nie powinnaś mieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...