Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Pewnie kiedys przyjdzie ten kolor zmienic i wtedy moze byc problem bo to farba lateksowa... przemalowac tego sie chyba nie da...., moze juz do konca swiata zostane z ta czerwienia ???? :lol:

 

 

Przemalowywałam juz tę farbę. Miałam kawałek tej czerwieni na przedpokoju. W połączeniu z innmi kolorami wychodziła jakaś zieleń na ścianach bo tak ta czerwień odbiaja. Przemalowaliśmy ją na jaśniutki szary. Pięknie się pokryła. Nic nie widać i nic nie przebija! Więc problemu i Ty nie powinnaś mieć :wink:

 

No co Ty powiesz?! :roll:

A ja tak nowy dom chcialam budowac. :lol:

Trudno, bedzie trzeba ten jednak wykanczac. :wink:

 

a tak powaznie dzieki za info, bo moj maz jak malowalismy ta czerwienia powiedzial, ze "nic tego nie pokryje" " na to to juz tylko tapeta" :D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej aniolku, myslalam dzis o Tobie jak ogladalam ikony na allegro :D

 

Mysle sobie, a moze tak by zamowic sobie kiedys u Piatki... :D Tylko, ze maz na razie nie da zgody.., chyba wygram w lotto ise swoj dom zbuduje, a tam naciapkam aniolow i ikon ile bede chciala... :D

A tak serio dzis co mi sie podobalo, to cena 9.600. albo 32.000. no jedna byla za 3600 chyba.... :lol:

Czy oni sadza, ze ja juz na lotto wygralam... :roll: :wink:

Co jak co ale ten kon za 1600 bedzie mi sie dzis snic..., oby tylko na sobie mial napisane te numery lotto :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Żelko , proszę daj mi linka na ten co ci sie podoba ..

jutro zrobie to obiecane zdjęcie :wink: i Ci prześlę..może mi coś podpowiesz..

tyle mam roboty , że jakoś mi się zeszło..

jutro już u mnie kończą naprawiać szkody po sobie w zw.z cieknącym pionem kanal..mam już dość ..

roboty co nie miara, a jeszcze ta zdemontowana szafa i ciuchy poupychane w każdym wolnym kątku..

przywrócę dom do normy, postanowiłam sobie dać sobie jeszcze ten tydzień na sprzątanie działkowo/domowe i biore się pełną parą za malowanie :)

dobrych snów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry i pozdrówka z buziakami zostawiam. :D

Mam nadzieję, że Stefek z dnia na dzień lepiej, chociaż pewnie powolutku. :D

A tą czerwień w sypialni jeszcze trochę zostaw, fajna jest. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ja Ci tak swoje zdjecie zamiast ikony , co? :lol:

Za darmo i z dowozem :D

Widze, ze Ty tylko mojego J wspierasz :lol:

A ja lubie takie ikony na drewnie najlepiej i takie ciemne co to wygladaja na stare... :roll: w ogole ja tez jakas stara cala jestem... 8) Ty bys na ikone nie pasowala, Ty z Nefer jestescie raczej straznikami pozadku i sprawedliwosci.., ikona wybacza a wy dwie khm.... :lol: kochom wos obidwie za ta odrebnosc :D :wink: choc czasmi zyje w strachu czy jakis opeirdal od Was mi sie nie dostanie..., za grzechy.... :lol:

 

piatka dzieki, juz odpisalam.., jak tak patrze na te Twoje obrazy to chcialabym abys mnie tez namalowala, to choc raz byabym takaaa pieknaaa :D ale koniecznie razem z moim Stefciem :D

 

Depsia, Gosiu buziaki od nas....

 

p.s. dzis to chyba 1500.., 190... zdjec pstryknelam..., wszystkie to zdjecia nieba w okolicy....

to co dzis sie na niebie malowalo to ej..., raduje sie czlowiek, ze zyje i moze czegos takiego doswiadczyc...

Jak zanudzam to nic, wybaczam Wam !!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo ja uwierzylam w to, ze masz swoje autko. :D

Dojechalabys na 100%.

Co za problem z jednej wiochy do drugiej pojechac. :lol: (mowi ta co ja zawsze maz wszedzie wozi)

Aha, fotki nieba moze przesle ma maila, jak juz bede Twoj miala, :lol: bo tutaj nie moge fklejac, z reszta musze i tak poczekac az maz swojego lap-topa dostanie, bo nie ma co na ten dawac zdjec a potem wszystko i tak trzeba stad przenosic...

Ten pozyczony jest, chyba koncem tygodnia juz bedzie mial swoj...

Dobranoc i mysl jaki kolor na ta sciane dac... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

No pomyslalas , ze taka jestes sprytna i mnie pod wlos wezmiesz :lol:

Nic z tego, ja jezdze tylko po mieso do gminnego sklepu :D I podatek do gminy oplacic :D

 

Nic nie rozumiem coTy chciesz powiedziec przez to,ze zdjec tu nie mozesz wkleic ale niech Ci bedzie :wink:

 

Spij Kochaniutka do samego ranajakoi ja mam nadzieje dospac :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu to mi dziekujemy, bo dzis akurat glosniki sie przydali jak nie wiem. Tamte stare wysadly juz na amen. :lol: Jak to dobrze, ze te od Ciebie juz czekaly w gotowosci, bo dziecko strasznie rozpaczalo jak tamtych juz nie dalo sie naprawic.

A teraz wlasnie siedzi i juz znowu pstryka caly radosny, ze - to cos nowego, co to nie wiedzial co to jest i duzymi galami patrzyl jak przynioslam, :lol: okazalo sie byc - tym czyms CO GRA!!!! :lol:

Buziaki od nas!

Piatka jakznowu poszukam to dam linka, nie chce mi sie teraz grzebac po allegro, bo zmeczona jestem dzis pol dnia po miescie zalatwialismy u lekarza...

Jak znowu znajde troche czasu to poszperam i dam znac... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej porze to dobrze, ze ja w ogole po polskopodobnemu gadam. :lol:

A to mialo byc MY :cry: u nas jest MI :lol:

Nie da rady..., no nie da...., czasami zastanawiam sie czy to brak szarych komorek czy jakis inny diabel.... Chyba, ze to dlatego, ze do szkoly nie chodzilam - polskiej, nie mylic (??? :lol: ) z szkola w polu.... :roll: 8)

 

A lubisz mnie - mimo wszystko ??? :lol:

......

Aggi moja juz mnie nie lubi (i to chyba o ta pisownie wlasnie chodzi)bo wcale tu nie zaglada.., :roll: ale to nic.., jakos przezyje, :wink: moze pomoze mi w tym to, ze ja nadal Ja lubie...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...