Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aggi moja juz mnie nie lubi (i to chyba o ta pisownie wlasnie chodzi)bo wcale tu nie zaglada.., :roll: ale to nic.., jakos przezyje, :wink: moze pomoze mi w tym to, ze ja nadal Ja lubie...

:D

:oops: :oops: :oops:

ale narobiłam :cry:

Zeljko ja Cię uwielbiam!

Nie zaglądałam na całe Forum nie tylko do Ciebie. Troche oklapłam po budowie....

Ale kocham Cie tak samo jak zawsze i będe przychodzić :-****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aggi mnie kochaaaa, Aggi mnie kochaaaa !

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Rozumiem, ze pisownie tez mi wybacza! :lol: :wink:

No teraz to juz ide spac spokojniej. :wink:

Aggciatrzymaj sie cieplutko.

Cala reszta "zagladaczy" tez. :wink:

p.s. nie wiem czy dzis na lotto wygralam, bo mi sie strona z winikami (??? :lol: y-i, y-i) nie otwiera.... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko, obejrzałam, ale to nie są te po kilka tysięcy, o których pisałaś..

a może przepraszam..lepiej sama podłub w desce..przywioze ci dłuta..będzie piekniejsze i Twoje charakterne z odbitą duszą :D ..

 

ja się kiedyś zachwyciłam pracami Mariusza Konczalskiego, np.Ukrzyżowany czy Madonna http://www.konczalski.wwi.pl/pl/deski.html

 

no i te projekty witraży stasia Wyspiańskiego:

odważny..porwał sie malowac prostą dziewke na madonnę..nie zrozumieli franciszkanie..

Caritas Macierzyństwo:

http://klp.pl/admin-malarstwo/images/grafiki/7161.jpg

i Caritas Miłość

http://klp.pl/admin-malarstwo/images/grafiki/7162.jpg

 

pozdrawiam Ciebie i Stefka..dobrej nocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko :D wyjechana bylam - i dopiero wrocilam.

Mam awizo w lapie - i jutro z rana lece odebrac .

Zostawiam Ci znaki w roznych miejscach :lol: :wink:

 

Z gory, i z dolu, i najmocniej dziękuję - już się ciesze i dam znac czy to to 8) :D

 

Pozdrowienia gorące - u nas plucha szara na zewnatrz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musialam, barkowalo mi tego mrugniecia :D Teraz jestes moja dawna Aggi. :wink:

Juz bylam w psychologu i widzialam, ze Ty to Ty. :wink: Ale juz sie nie wtracalam aby rozmowe Wam nie rozwalac... :lol:

Buziaki piekna! :p Usciskaj tego swojego wielkoluda. :lol: :wink: Ukochaj corke. Dobranoc. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie , że się pochwalę -

muszę tylko godną oprawę wymyśleć 8)

 

Narazie to muszę wszystkim powiedzieć,

że Zeljka Niezwykłą Osobą jest :D

to jakby ktoś jeszcze tego nie wiedział 8)

 

Więcej nie mogę na razie gadać - bo po prawdzie ,to mi mowę odjęło

i muszę do siebie wrócić.

 

Zeljko - dziękuję. I za życzenia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :wink:

 

a z rzeczy budowlanych.... :lol:

U nas w kominie w kuchni dmucha do srodka... nie zawsze, czasami, jak jest wiatr zachodni :roll:

wiec zatkalam wywiew :roll: po czym nawala do spizarni - ale pies drapal, tam moze wiac zimnem, gorzej jak z zimnem nawiewa powietrze wiejskie - na przyklad, ktos pali weglem, ktos inny opruznia szambo :o

wszystko elegancko napierdziula do domu :x

 

inne budowlane sprawy :lol:

spizarnia jest - ale bez mebli - wszystko na podlodze sie rozwala i ciezko szukac bo trzeba sie schylac :x

meble koniecznie chcial zrobic sam moj maz - ciekawe kiedy jak on albo w pracy albo w pracy....

 

w wiatrolapie - brak szafy na buty - maz chce sam zrobic

- brak wieszaka - ...sam...

strasznie nie lubie jak wchodzis - to wizytowka domu - a tam - buty po podlodze, prawie same chodza.., w innym rogu narzedzia - tez prawie same chodza...ani sie rozplaszczyc ani nic... :lol:

 

inna sprawa - kibelek dla gosci od poczatku nie dziala.., aby wode spuscic trzeba reka grzebac z tylu w tym stalazu..., na razie tylko maz z niej korzysta rano aby nas nie budzic, bo to dalej od sypialni jest - a teraz jak juz tam ma swoje graty to i wieczorem..., ale fakt jest, ze kibelek dla gosci jest ..., nawet nie moge napisac do dupy.., bo sie nie nadaje nawet na to... :lol:

 

No i to by bylo tyle marudzenia na dzisiaj.., no chyba, ze ktos sie upomni o jeszcze.., to wygrzebie jakies stare zale.... 8) :lol:

 

ah jak to fajnie czasami byc normalna :lol: oby tylko w nawik mi nie przeszlo... :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...