Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zeljko - a Ty robisz wigilię polską czy chorwacką? :roll:

Bo ja chciałam spytać, czy nie przydałaby Ci się grzybki suszone - te swojskie to zawsze pewniejsze niż sklepowe... Jakbyś potrzebowała, to ino gwiźnij. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dziewczyny :p buziaki dla Was od nas

depsia kochana jestes bardzo. Ja robie Swieta po Polsku, bo takie lubie :D ale mam troche swoich grzybow, wiec w tym roku podziekuje.., ajkby co to dam znac....

Z reszta w tym roku choc to pierwsze Swieta w domku, beda oszczednie zrobione - wiecej kupionych gotowych rzeczy bedzie :roll: no i sami bedziemy w trojke. Ozdoby choinkowe mam gdzies w jakims pudle i wciaz gonie meza aby ich znalezc, bo bez choinki to jakos ni jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braza masz tu :lol:

http://74.125.77.132/search?q=cache:vv99_u2sz5sJ:www.hrvatska.fora.pl/kuchnia-narodow,24/nasze-wigilijne-potrawy-i-zwyczaje,62.html+swieta+w+chorwacji+zwyczaje&hl=pl&ct=clnk&cd=4&gl=pl

http://www.pk.org.pl/artykul.php?id=243

 

Bardzo podobnie jak u nas tutaj :lol:

tylko tutaj juz we Wigilie sklada sie zyczenia a tam dopiero w 1. swieto .., a tak..., to prawieto samo, no troche inaczej sie moze gotuje, przyprawia co nieco, ale ja wole bigosik tutejszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kobitki. Na razie to jedyna nowosc. Mam jeszcze do powieszenia z tej serii lustro - maz przerabia po swojemu, co musi trwac :roll: :lol: ..., dwa wieszaczki na reczniki i wieszak na pap.toalet. Wszystko lezy i czeka na jakies swieto bez pracy.... :roll:

A musze dokupic jeszcze z tej samej serii - Molger z Ikei - poleczki, ale nie bylo w sklepie, wiec czekam. Chyba beda, mowili, ze maja problem z dostawca. :roll:

Wtedy jeszcze lampe na suficie i bede miala jedna lazienke gotowa. Jak ten cud sie stanie :lol: to sie pochwale..., choc z fotkami mam tu problem bo slaby internet i aby cos wstawic na serwer to trwa i trwa.., ale moze sie uda.., jak juz raz sie udalo.... :D

 

Jakby ktos pytal o Stefka to jest lepiej, chodzi juz sam -ja za nim. tyle tylko, ze aby go wyciagnac do chodzenia to sa straszne meki... :roll: Aby rowerkiem pokrecil - to znaczy ten stacjonarny co sa same pedaly dokrecenia - to tez jest duzo przekoniwania.

Zrobil sie wygodny i leniwy. Najlepiej w lozku siedziec i muzyke sluchac...

Chyba tez mamy problemy wieku dojrzewania. :lol: :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że lepiej jest. :D

Zobaczysz, Zeljko, że jeszcze troszkę i powoli wszystko wróci do normy.

To, że Stefek lubi teraz poleżeć czasem i posłuchać muzyki - może i dobrze, masz łatwiej troszkę może, bo nie trzeba za nim iść krok w krok, chociaż - czasem musi iść, żeby się nie "zależał". :wink:

 

Buziaki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...