Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziekuje Verunia!!! :D :wink:

 

Z netem mam klopot. Wlacza sie na chwile i znika, nawet nie wiem czy wysle to co teraz pisze... :roll:

 

Dzis bilismy w sklepie po zakupy. Na moje wielkie zdziwienie w tym sklepie mieli magnetofon z radiem ale bez krazkow :D :D :D

Takie nie duze i za cale 50zl. :D Myslalam, ze juz takich nawet nie produkuja, bo tyle co szukalam i wszedzie robili duze oczy..., a tu patrz.... :D

No i Stefek juz ma! Prezent Gwiazdkowy. :D Ale radosc, juz slucha swojej kasety. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, dzis Net chodzi lepiej.., ale to jeszcze nie to co bylo... :roll:

 

Mam nadzieje,ze bede mogla tu byc..., zwlaszcza ze wzgledu na aukcje dla Rafalka... :roll:

Wsylalam fanty do Redakcji juz w listopadzie.., ale chyba sie nie dogadalismy na pw, na ktora to aukcje ma byc..., bo widze, ze ich tam nie ma... :roll:

Tak czy inaczej ci lubiacy - moje wyszywanki - prosze o sledzenie watku Rafalka.., bo albo Redakcja wyjasni co sie w koncu umawialismy..., :lol: albo ja cos szybko zrobie... :D :roll:

A wiadomo, ze obrazki moje - wszystkie ladne. :D

No i w sklepach niedostepne.., a kto by nie chcial miec originalnego obrazu w domku... :roll: :D :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soneczko Nasze i Dobry Duszku naszego Forum z okazji Twego wkroczenia w wiek balzakowski składam Ci najserdeczniejsze życzenia zdrowia -przede wszystkim , nieustającej radości i szczęścia najblizszych :D ...i Miłości...duuuużo Miłości

http://www.blikle.pl/photo/2021.jpg

 

Sto lat Sto lat

http://www.polishamericancenter.org/Pictures/StoLat.gif

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Ja mysle. :D

 

p.s. ludzieee, ja chyba mieszkam na koncu swiata..., internet dziala w kratki...

wiadomosc napisze i wyslac nie zdarze a tu ..., juz ni ma...

W razie by mnie nie bylo dlugo.., to nie martwic sie..., pewnie krowy na podworku zagaduje..., no bo.., jak Netu nie ma... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko zajrzyj tu jak możesz http://forum.muratordom.pl/pomagam-w-swieta,t146655-60.htm

Jest 5 dzieci upośledzonych. One też mają potrzeby. Może coś podpowiesz, jakie rzeczy, kosmetyki czy co innego kupić. :roll: Moze coś bardziej się przydaje a co innego nie warto kupić.... Takie praktyczne rady są bardzo potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...