Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Ranyyyyyyyyyyy nie wiedziałam,że Żelka skończyła 18 lat !!!!! Przepraszam, że jak zwykle się spóźniłam :(

 

Zdrówka, sił, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń i nieustającej pogody ducha Duszku :):):)

http://www.dfv.pl/gallery/d/17423-2/frezje+n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aha, Kasienko podaj no tez jakies nazwysko, bo jak sie zgubie to jak ja o Kasie64 bede pytac... :roll: :lol:

 

 

 

O jakos nikt moich aniolkow na aukcji dla Rafalka nie bierze a ja myslalam, ze sa ladne... :lol:

A tak w ogole to robie sie stara i mysle, ze juz czas na forumowa emeryture...

Troche sie zobaczylo, troche pogadalo, nic juz czlowiek nie wnosi wartosciowego, procz tego, ze czasami glupot napiepszy.., tomoze czas juz na baju-baj...

No chyba, ze u Aggi na odziale zostane, ale w odziale zamknietym... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujeeeeeeeeee Aniu!!! Jak sie mieszka, czy juz, chyba tak, pogubilam sie..., odpiatku net mi zle dziala, strasznie ciezko sie wtrafic a jak juz to czasami na pol minuty.., czasami dluzej jak teraz, choc czy to wysle - pewnosci nie mam :evil:

Dobranoc :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujeeeeeeeeee Aniu!!! Jak sie mieszka, czy juz, chyba tak, pogubilam sie..., odpiatku net mi zle dziala, strasznie ciezko sie wtrafic a jak juz to czasami na pol minuty.., czasami dluzej jak teraz, choc czy to wysle - pewnosci nie mam :evil:

Dobranoc :lol:

A no mieszkam już, mieszkam i jest .................cuuuuuuuuudownie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilam szybkojak sie dalo, dziobalam od 6. jaktylko zaczelasie aukcja ale teraz nie wiem czy wklejac to tam, bo trcohe golasow tutaj

http://i219.photobucket.com/albums/cc199/brigamene/DSC07419.jpg

chociaz mysle, ze ladne i nietypowe (skromnisia) i pasuje nawet do nowoczesnego wnetrza - do sypialni, albo duzej lazienki..., prawda, dawac ??? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilam szybkojak sie dalo, dziobalam od 6. jaktylko zaczelasie aukcja ale teraz nie wiem czy wklejac to tam, bo trcohe golasow tutaj

http://i219.photobucket.com/albums/cc199/brigamene/DSC07419.jpg

chociaz mysle, ze ladne i nietypowe (skromnisia) i pasuje nawet do nowoczesnego wnetrza - do sypialni, albo duzej lazienki..., prawda, dawac ??? :roll:

 

Cudne są :lol:

buziaki zostawiam :lol:

gosia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...