Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Mayland moze to i dobry pomysl, tylko mi sie nie chce z nimi walczyc.., oni podobno maja klopot z dostawca i dlatego tak jest, ze nie wiedza kiedy to ma byc. :roll: Te glupie polko kosztuja 20zl sztuka :lol: a ja po przemysleniu sprawy potrzebuje dwie - nie chce mi sie nawet walczyc o to.

 

Aniu na "podlodze" nie tak doslownie :lol: , mam Stefka materac do cwiczen i wszystkie kadry jakie w domu znalazlam. :lol: Pierwszy miesiac bylo troche przyzwyczajania sie, a teraz to mi nawet wygodnie, no chyba, ze zle sie uloze ale to nawet w lozku wtedy dretwieje... Tak to juz jest starosc nie radosc... :D :wink:

A czy mam czas dla siebie??? Jakby Ci tu powiedziec..., a co to takiego??? :lol:

Daje sobie rady, jak mi zle to przychodze tutaj pomarudzic i mi przechodzi... :p

Buziaki, moje Wy kochane Aniolki. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No teraz na pewno juz nie bedzie do konca roku, to mam spokoj ze dzwonieniem, :lol: a potem to dam znac jesli beda... Dziekuje bardzo. :p

PO Nowym Roku też będę - ta wykończeniówka jest niezwykle ciekawa - wszystko rośnie w oczach - a ja nie mogę sobie podarować , żeby popatrzeć jak sie robi fajnie, więc będę jeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żela,ja ostatnio codziennie jestem na budowie po 18.00. Dzwoń do nich codziennie i jak będą mieli te półki to rzuć mi SMSa. Po prostu wrócę przez Ikea.

 

własnie weszłam na stronę IKEA i cytuję:

Produkt: MOLGER Półka, Sklep: Warszawa / Targówek Ten produkt będzie dostępny: Dzisiaj 18 gru

 

sprawdź czy to prawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziekuje bardzo, wsyscy tak chca pomoc, ze az milo.

Dzwonilam ale Pani byla zdziwiona ta informacja bo u niej w komputerze ma napisane ze beda w pierwszym tygodniu stycznia.

Pytalam czy nie da sie jakos zostawic dwie polki do odebrania, bo ja w tygodniu nie moge, musze czekac na sobote lub niedziele, na meza, bo z dzieckiem niepelnosprawnym jedziemy.., a jak polki sa w czwartek to zanim ja sie w niedziele wybiore to juz nie ma i tak juz od 2 m-cy sie bujam tam i z powrotem..., ale Pani odpowiedziala, ze bardzo jej przykro ale u nich nie maja mozliwosci zamowien. Kropka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziekuje bardzo, wsyscy tak chca pomoc, ze az milo.

Dzwonilam ale Pani byla zdziwiona ta informacja bo u niej w komputerze ma napisane ze beda w pierwszym tygodniu stycznia.

Pytalam czy nie da sie jakos zostawic dwie polki do odebrania, bo ja w tygodniu nie moge, musze czekac na sobote lub niedziele, na meza, bo z dzieckiem niepelnosprawnym jedziemy.., a jak polki sa w czwartek to zanim ja sie w niedziele wybiore to juz nie ma i tak juz od 2 m-cy sie bujam tam i z powrotem..., ale Pani odpowiedziala, ze bardzo jej przykro ale u nich nie maja mozliwosci zamowien. Kropka. :D

 

Suka, a nie kropka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, noo. 8) Pani jakby znala mnie tak jak Wy to pewnie by mi nawet przywiozla :D ale co ja dla niej.., upierdliwy klient jestem i tyle... :lol:

Nie maja zamowien, to nie maja.

Nefcia jak Ty fugi znalazlas to i ja se poleczki kupie, chocby w Szwecji. :lol:

Tyle, ze nie weim w ktorym wcieleniu. :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie rob jaj. :lol: Az tak wazne to TO nie jest. :D Wystarczy, ze Nefcia juz gnala za moimi polkami, nie bede calego forum w to angazowac bo ze wstidu umre... :lol: A zyc bym chciala jeszcze - mimo wszystko. :D :D :D

Kochom ja Wos oj kocham :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, noo. 8) Pani jakby znala mnie tak jak Wy to pewnie by mi nawet przywiozla :D ale co ja dla niej.., upierdliwy klient jestem i tyle... :lol:

Nie maja zamowien, to nie maja.

Nefcia jak Ty fugi znalazlas to i ja se poleczki kupie, chocby w Szwecji. :lol:

Tyle, ze nie weim w ktorym wcieleniu. :lol: :wink:

To tylko kwestia życzliwości i przełożnia z półki pod blat tego biureczka do obsługi klienta i podania Ci numeru komórki (prywatnej pani). NIe takie cuda się robiło. Dlatego - suka.

A półeczki kupisz - spoko wodza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...