Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Oj, noo. 8) Pani jakby znala mnie tak jak Wy to pewnie by mi nawet przywiozla :D ale co ja dla niej.., upierdliwy klient jestem i tyle... :lol:

Nie maja zamowien, to nie maja.

Nefcia jak Ty fugi znalazlas to i ja se poleczki kupie, chocby w Szwecji. :lol:

Tyle, ze nie weim w ktorym wcieleniu. :lol: :wink:

To tylko kwestia życzliwości i przełożnia z półki pod blat tego biureczka do obsługi klienta i podania Ci numeru komórki (prywatnej pani). NIe takie cuda się robiło. Dlatego - suka.

A półeczki kupisz - spoko wodza :)

Nefcia nikt nigdy dla mnie pod polke nie odkladal, wiec tej Pani tez nie mam za zle, choc ja na Jej miejscu tak bym zrobila.., malo tego, kupilabym te dwie polki i sama zadzwonila do klietki, ze juz mam i mozna odebrac.., a moze jakos to dostarczyc nawet... :D :wink:

No ale, swiat sie nie sklada ze samych Zelek :lol: choc moze cale szczescie w tym wlasnie... :lol: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wesołych Świąt, błogosławieństwa Dzieciny, radości i uśmiechu w każdym dniu nadchodzącego roku, słońca i pogody ducha, ciepła rodzinnego, hartu ducha, wsparcia bliskich i radości dawania i wspierania serdecznie życzy

 

Wasza DPS

 

http://www.ikb.poznan.pl/stuknauk/aktual_rys/boze_narodzenie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani w tym roku mój Net nie pozwala „latać” od wątku do wątku aby życzenia wszystkim złożyć.

Wiec wspomnę tutaj paru nickow :wink: – mam nadzieje, ze nikogo nie pominęłam – jeśli tak, to wybaczcie i proszę wpisać się do listy aby w przyszłym roku nie pominąć.. :wink:

 

A zatem kochani:

Nefcia, Maluszku, Stary, Maly, Zochna, Rasia, rrmi-owie, anSi, JoShi, Sloneczko, Mimi=Piu, Soniko, Tola, Ew-ka, EDZIA, Tomek1950, Kasia64, alfreda, Aggi, AgaJG, Whisper+Luska, AgnesK, Iwonesca, Majka, Aloneiz, Asia Malczewska, Depsia, Amlta, Page, mayland, Wanios, monia77w1, jea, zuber-owie, magi, Babajaga, Bobowa budowniczowa, piatka, braza, premiumpremium, agnieszkakusi, editta, Dario AS, KaskaMaciej, Martka, Zielonooka, ponury63, zaba gonia, jabko, sellim, wojtek2112, Agdus, dobroszka, magie101, osowa, Teska, maksio, bodzio g, mikopiko, mhk, Olkalybowa, malmuc, amonite, verunia, TomKa, marekmarian, efilo, TadekL, Monika$Seba, sylwia1, Ania Wisniewska, Anisia3, Joan, House, matea, andrzejka, Mohaq, dominikams, Zuzza, zygmor, ewusia, RYDZU, Agacka, Xenna z Xsary, daggula, dandi3+team, froschia, Zona budowniczego, Wwiola, tab, Ciku, Nurni, aha26, joola, Aga-zona Facia, Jagna, Adriano Komputero, mdzalewscy, pontypendy, tabaluga1, Pawel Kwirynow, kze, 1950, mbz, gumisia, arcobaleno, Edmar70, Jezier, damian+kasiar, kirkris, piskosch, matka, OK., roszponka, matka dyrektorka, robert skitek, D’arek, Rezi, SlawekD-zonka, motyczka, mbp1971, maciejon, Baru, kuleczka, Latarnik, KARO1, mama, Beithe, Monique, an-bud, jamles, andzik78, izat, XX, patka, monka, Grzebiuszka, Reyzel, giness, vadiol, Kasia_de, tosinek, Zazdrosnica, akacja, niezapominajka, mikiletto, Kristofuros, sharoon, marjucha, Betsi2006, scur, markoto, Capricorn, gildor + wszyscy co o mnie pamietaja choc tu nie zagladaja

 

Wszystkim Wam wesolych zdrowych i spokojnych Swiat zycze !!!! Jestescie wszyscy wspaniali i bardzo sie ciesze, ze Was poznalam. Usciski Swiateczne!!! :p

 

 

http://www.ekartki.pl/cards_files/19/19083_Zima.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelijko - Niech się spełnią świąteczne życzenia,

te łatwe i ...te trudne do spełnienia.

Niech się spełnią te duże i małe,

te mówione głośno lub wcale.

Niech się spełnią te wszystkie

krok po kroku,

tego życzy CI ew-ka .....w ŚWIETA

oraz w Nowym 2009 Roku

http://d.wiadomosci24.pl/g2/b7/24/66/52855_1198002126_0180_p.jpeg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images48.fotosik.pl/41/13b8fd9282460864med.jpg

 

 

Niech się spełnią świąteczne życzenia,

te łatwe i trudne do spełnienia.

Niech się spełnią te duże i te małe,

te mówione głośno lub wcale.

Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku,

niech się spełnią w Nowym Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miękkich płatków śniegu za oknem, serdecznych spotkań rodzinnych, pukania do drzwi, przyjaznych twarzy, dużo radości, serdecznych objęć, szczęśliwych wsomnień, skucesów zawodowych i wszystkiego co najlepsze

życzy Martyna

 

http://i135.photobucket.com/albums/q157/graphic_code/christmas/chr0775f18b2064_myspace.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy na zimowym niebie Gwiazda Betlejemska zaświeci,

przy Wigilijnym stole siadają dorośli i dzieci.

Życzenia sobie składają opłatkiem się łamiąc,

mówią o przyszłości i Tych co odeszli wspominają.

Do tych życzeń serdecznych i my się przyłączamy:

niech zdrowie, szczęście i miłość zawsze będą z Wami.

 

http://www.kartki.lagata.pl/kartki/14/3994.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie jak co roku

sypią się życzenia wokół,

większość życzy świąt wspaniałych,

podarunków, dużych, małych,

a ja życzę, moi mili,:*

byście święta te spędzili

tak jak każdy sobie marzy,

pisząc wiersz pięknych wydarzeń.

Może cicho bez hałasu

Nie zważając na bieg czasu,:)

może w gronie swoich bliskich

jedząc karpia z jednej miski,

może siedząc przy kominie,

tulić sercem swą rodzinę,

może lepiąc gdzieś bałwana,

jeśli śniegu wór napada,

sypiąc bliskim pyłek życzeń,

tego Wam dziś właśnie życzę...

 

Uller i Ullerowa :lol:

 

http://www.model-hobby.pl/upload/Zyczenia_swiateczne.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magia świąt to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja,

spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku,

rozleniwiony telefon, zaspany budzik

i śnieg, który nie jest utrapieniem.

Magicznych Świąt Bożego Narodzenia

 

http://img129.imageshack.us/img129/2729/0tj1fcghmx1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie Wszystkim dziekuje i bede o Was pamietac. :p :wink:

Nefcia, Maluszku, Stary, Maly, Zochna, Rasia, rrmi-owie, anSi, JoShi, Sloneczko, zphugawron@wppl, Mimi=Piu, Soniko, Tola, Ew-ka, EDZIA, Tomek1950, Kasia64, alfreda, Aggi, AgaJG, Whisper+Luska, AgnesK, Iwonesca, Majka, Aloneiz, Asia Malczewska, Depsia, Amlta, Page, mayland, Wanios, monia77w1, jea, zuber-owie, magi, Babajaga, Bobowa budowniczowa, piatka, braza, premiumpremium, agnieszkakusi, editta, Dario AS, KaskaMaciej, Martka, Zielonooka, ponury63, zaba gonia, jabko, sellim, wojtek2112, Agdus, dobroszka, magie101, osowa, Teska, maksio, bodzio g, mikopiko, mhk, Olkalybowa, malmuc, amonite, verunia, TomKa, marekmarian, efilo, TadekL, Monika$Seba, sylwia1, Ania Wisniewska, Anisia3, Joan, House, matea, andrzejka, Mohaq, dominikams, Zuzza, zygmor, ewusia, RYDZU, Agacka, Xenna z Xsary, daggula, dandi3+team, froschia, Zona budowniczego, Wwiola, tab, Ciku, Nurni, aha26, joola, Aga-zona Facia, Jagna, Adriano Komputero, mdzalewscy, pontypendy, tabaluga1, Pawel Kwirynow, kze, 1950, mbz, gumisia, arcobaleno, Edmar70, Jezier, damian+kasiar, kirkris, piskosch, matka, OK., roszponka, matka dyrektorka, robert skitek, D’arek, Rezi, SlawekD-zonka, motyczka, mbp1971, maciejon, Baru, kuleczka, Latarnik, KARO1, mama, Beithe, Monique, an-bud, jamles, andzik78, izat, XX, patka, monka, Grzebiuszka, Reyzel, giness, vadiol, Kasia_de, tosinek, Zazdrosnica, akacja, niezapominajka, mikiletto, Kristofuros, sharoon, marjucha, Betsi2006, scur, markoto, Capricorn, gildor, andre+Zosia, chopinetka, malgos, elutek, ns + wszyscy co o mnie pamietaja choc tu nie zagladaja

WESOLYCH SWIAT!!! :p

p.s.wciaz dopisuje... :oops: :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...