Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Dzieki Maluszku, na wzajem. :p

Gosia nie pytaj, juz trzeci dzien glowa mnie boli. Wczoraj chcialam walnac nia o sciane aby juz przestala mnie bolec. Na szczescie resztki rozumu wciaz dzialaja... :roll:

A Stefek cierpliwy i grzeczny dzieciak, znosi wszystko, nawet mame z bolaca glowa toleruje. :D

Jak zawsze Stefek. On taki dobry jest chłopiec. :D

Zeljko, buziaki jak zawsze zostawiam i zdrówka życzę. Proszę główką nie walić, bo szkoda ściany. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Swieta slowa......................, jakbym mojego meza sluchala. :lol:

A tak w ogole, daj Cie usciskam, bo juz mi lepiej jak Ciebie tu widze. :D

 

:oops: :oops: :oops:

co moge, to pomoge...

Hehe, jea jak zawsze w dobrej formie. :D :wink:

 

DepsiaTy tez jak maj szanowny gadasz! Znaczy sie, o tym, ze sciany szkoda. :lol: Sciana to pol biedy, ale ja i tak potem musialabym sprzatac. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia dupa tez slowo dla ludzi, a jak ladna to nawet popatrzec lubie. :D W moim wieku to juz najwyzszy czas mowic dupa! :roll:

Piatka jak sie ciesze, ze jestes! Daj no znowu numer telefonu, bo teraz jak Cie nie bylo chcialam dzwonic, ale nie mam juz tej wiadomosci z numerami, a durna nie zapisalam. Martwilam sie juz co u Ciebie.

Gosia Ty chyba wrodzonym optymista jestes, bo ciagle sie usmiechasz!

 

Buziaki dla zagladajacych!

Stale sie dziwie, ze tu w ogole ktos zaglada bo u mnie nic w sumie sie nie dzieje. No firanki mam w salonie, o taka nowosc. :D

Nawet fajnie wyszly. Ale co to za durny material, to nie wiem, jakies sztuczne cos. Maz strasznie marudzil jak szyl. :roll: Ale udalo sie, warto byc upartym. :lol:

A ja z checi zmian, to choinke - rozebralam i ubralam na nowo - inaczej. :lol:

Chyba nikt tak nie robi! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No normalnie bardzo jestem z Ciebie dumna, Zeljko, bardzo.

Zwłaszcza z tego, że popatrzyć lubisz. :D

 

No i jeszcze choinkę przebierasz.

Muszę pomysleć, może i ja w przyszłym roku tak zrobię. :wink:

 

Ty to masz fajnie z tym Mężem - firany Ci szyje!!! :o :roll: :D

Ja to sama muszę, no. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj maz bardzo zdolny jest. :D Koszule tez uszyc potrafi, spodnie tez, sam sie nauczyl w czasach jak nie bylo w sklepach, a jak bylo, to nie bylo za co. :roll:

Dobrze miec takiego meza, choc doskonalosc czasami meczy 8) ludzi normalnych :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj maz bardzo zdolny jest. :D Koszule tez uszyc potrafi, spodnie tez, sam sie nauczyl w czasach jak nie bylo w sklepach, a jak bylo, to nie bylo za co. :roll:

Dobrze miec takiego meza, choc doskonalosc czasami meczy 8) ludzi normalnych :lol:

skarb ...normalnie skarb w domu :lol: a dla Ciebie coś szyje ? oprocz firanek -oczywiście :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko

wow

 

mój jakby usłyszał o zaprzęgnięciu go do maszyny do szycia to by pomyślał że się czegoś najadłam albo mi odbiło :lol: :lol: :lol:

 

a choinke to ja już rozebrałam - niestety nie trzymała formy i nie było co przedłużac agonii bo tylko żal patrzeć było :roll:

 

na szczęście Kruszka nie zareagowała negatywnie na brak choinki. błogosławie teletubisie u których wszystko jest dane tylko na jakiś okres czasu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He,he Ewka zwarjowana mowisz? :lol: :wink:

I tak jestem "lepsza", bo ja pare dni temu zmienialam. :roll: Niby zabralam sie aby zdjac i schowac, ale potem jak juz zaczela sie robic pusta, to stwierdzilam, nieee trzeba jeszcze poswietowac. :lol: No i pozmienialm dekoracje.

Aniu gdzies Ty wiosne w styczniu odnalazla? :lol: Buziaki tez, tez. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mój jakby usłyszał o zaprzęgnięciu go do maszyny do szycia to by pomyślał że się czegoś najadłam albo mi odbiło :lol: :lol: :lol:

 

 

No, ze ja sie najadlam to moj nie pomysli nawet, bo mnie zna.., a i widac po mnie, ale, ze mi odbilo to on mysli bardzo czesto... :lol:

A na firanki w salonie to czekalam od lata. Material byl kupiony, ale musial dojrzec. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakos tak mi sie dobrze wybralo, przypadkiem.., choc jak kazdy moj tez ma swoje strone cieniste.

duzo zawodowo pracuje, czesto nie ma go w domu, brakuje mu czasu aby cos zrobic.., ale u nas w mieszkaniu sam boazerie zrobil, wlacznie z pawlaczami i zabudowa, kafelki umie klasc, jak nie skomplikowane :lol: , parkiet w mieszkaniu sam lakierowal.., lubi takie robotki, tylko, ze czasu na to niet.

Chce w domu sam zrobic cale poddasze. W domu parterowym (14/23m) to tego jest troche u gory...Podloge, skosy z boazerii, tyle, ze nie wiemy kiedy bedzie nas na to stac, czasowo takze. Ale i nie goni nas nic, bo wszystko mamy na dole, nawet jakby zostalo jak jest, to nic sie nie stanie. Tyle, ze lepiej zamknac jednak te skosy, bo przez ta gore wychladza sie tez dol i trzeba wiecej grzac. Ze schodow, choc zamkniete sa, to wieje chlodem z gory. :roll:

A ja jak baba chcialabym aby to juz bylo, bo u gory ma byc dla Stefka do rehabilitacji, bo na razie tak jak w mieszkaniu, musze sprzet rozkladac w jego pokoiku (15m2). W ogole to blad byl, trzeba bylo dla Stefka na dole przeznaczyc jeden pokoj do tego, ale pokoniwanie schodow tez mialo byc czescia tej rehabilitacji, a u gory przestrzeni wiecej. No zobaczymy. Na razie mieszkanie niech juz ktos kupi. :evil: :lol: :lol: To moze cos troche w domu sie ruszy do przodu. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to się zdaje, że człowiek jak ta kura... :lol:

Znasz, Zeljko, to porzekadło? Daj kurze grzędę, kura "Wyżej siędę".

I my jak te kury, ciągle nam mało, jak zrobi się lepiej, to chcemy jeszcze lepiej i przez to ten nasz świat tak się rozwija. :lol:

To dobrze, że też chcesz coraz lepiej, ale Ty przypomnij sobie to IV piętro, ciasnotę, schody na dół i do góry... :roll:

Teraz jest pięknie, prawda? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...