Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Najlepszego. 8) :lol:

Zeljko, wyglądają przepięknie, napisz jeszcze, czy smakowały tak samo dobrze jak wyglądają. :D

Znalazłam jeszcze lepszy przepis, zobacz na wątku piekarniczym - super, nie twardnieją z wierzch, puszyste i pyszne!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maylandcia to przepis Depsi co podowala pare dni temu.

Depsia zaraz sobie zapisze. Ja te od razu po wyjeciuprzykrylam lekko wilgotnym recznikiem, a potem jeszcze suchym, aby po woli parowalo, to robia sie miekkie.

Smakuja dobrze, jak to buleczki domowej roboty. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze, ze sie podoba, bo ma sie podobac. :lol:

Poduszka gobelinowa, kupiona pare lat temu w Auchan w promocji :D Mam takie trzy, przydala by sie jeszcze jedna, ale wtedy wystarczalo trzy.

Szydelkowy obrus robila moja kuzynka, dostalam w prezencie jak wychodzilam za maz, tysiac lat temu. 8)

Jezeli o firanki chodzi, to kompromis. Pasowaly by bardziej innego rodzaju ale na razie mnie nie stac.

A te wybrane byly dlatego, ze bardzo dobrze widac na zewnatrz - nie zaslaniaja widoku na przyrode, a z kolei z zewnatrz do srodka nic nie widac. :p

Marza mi sie jakies szydelkowe. Moze kiedys. :D

Na razie lubie te co mam. 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te które masz też są do lubienia, bardzo delikatne.

U nas w mieście był taki bazarek, na który przyjeżdżali goście zza wschodniej granicy.

Można było kupić bardzo ciekawe rzeczy ręcznie robione.

Firanki robione szydełkiem też można było upolować. Moja koleżanka takie kupiła.

Przepiękne.

Ale miasto postanowiło teren sprzedać i bazarek zlikwidowano.

Plac ten świeci pustkami od ponad roku, zainteresowanych kupnem brak.

I firanek też nie ma gdzie zdobyć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko - u Ciebie to zupełnie moje klimaty, w takim wnętrzu od razu czułabym się jak w domu. :D

Obrus jest przepiękny! :o

Mam kapę szydełkową, ale drugi raz chyba bym się nie porwała na taką robotę. Wymaga to benedyktyńskiej cierpliwości a i wzroku sprawnego, czego u mnie brakuje.

I meble w moim stylu i guście. :D

A firanka wspaniale odszyta i leży na oknie jak ulał! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrus z allegro - tani nie byl bo 70zl, ale za to nowy :D

Firanki na allegro ma czesto CEPELIJADA, tyle, ze ja do salonu potrzebuje na okno w wykuszu - musza miec szerokosc 5m przed marszczeniem i na okno tarasowe - tam moga byc 3m szerokie, a chce tez aby byly takie same - ale cena mnie przerasta. :-? A na dodatek te firnay sa chyba maszynowe. :roll:

Ale poczekam, moze gdzies sa moje szydelkowe. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...