Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A tak w ogole to troche mi smutno. :roll:

Dzis rocznica smierci mojego taty. Na dodatek moj brat w szpitalu. :roll:

My ze Stefkiem po woli wracamy do zdrowia. Dobre w tym jest to, ze ja zachorowalam jak juz Jemu bylo troche lepiej, ale mialam takie trzy dni, ze bylo mi ciezko wstac i podac Stefciowi jesc, albo lekarstwa, albo chociaz aby nosa mu wytrzec. :-? Ale wstawalam.

Zawsze wtedy sie martwie jak to bedzie na starosc. Boje sie, czy bede zawsze w stanie opiekowac sie moim Stefkiem. Mowiac prawde, to, ze nie wolno mi chorowac i byc zmeczona, to bardzo czesto wyciaga mnie z dolku, bo wiem, ze musze byc na chodzie i dzialac, ale starosci sie obawjam.

No nic, jakos to bedzie, nie bede Was zameczac, tez macie swoje problemy, a ja wciaz sie Wam tutaj wyplakuje.

Depsia znowu powie, ze marudze. :oops: Wiem, wiem, ze minie wolno i ze glowa do gory....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogole to troche mi smutno. :roll:

Dzis rocznica smierci mojego taty. Na dodatek moj brat w szpitalu. :roll:

My ze Stefkiem po woli wracamy do zdrowia. Dobre w tym jest to, ze ja zachorowalam jak juz Jemu bylo troche lepiej, ale mialam takie trzy dni, ze bylo mi ciezko wstac i podac Stefciowi jesc, albo lekarstwa, albo chociaz aby nosa mu wytrzec. :-? Ale wstawalam.

Zawsze wtedy sie martwie jak to bedzie na starosc. Boje sie, czy bede zawsze w stanie opiekowac sie moim Stefkiem. Mowiac prawde, to, ze nie wolno mi chorowac i byc zmeczona, to bardzo czesto wyciaga mnie z dolku, bo wiem, ze musze byc na chodzie i dzialac, ale starosci sie obawjam.

No nic, jakos to bedzie, nie bede Was zameczac, tez macie swoje problemy, a ja wciaz sie Wam tutaj wyplakuje.

Depsia znowu powie, ze marudze. :oops: Wiem, wiem, ze minie wolno i ze glowa do gory....

 

Kochana, czasem każdy ma gorszy dzień, ale jak sama wiesz - musi to minąć. Przytulam Cię mocno i jestem z Tobą.

A tak w ogóle to życz zdrówka ode mnie Twojemu bratu.

Aha - maila wreszcie sprawdź! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia niestety nie mam takiego wzoru. :( A mam na prawde duzo wzorow, kurka, tego nie mam. :roll:

Nie napisalas, gdze Ty to to znowu wspierasz chore dzieci. Nie chcesz sie chwalic a jest czym. :p

Kasiu buziaki dobra kobieto. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, zaraz Ci dam...

 

Konfratrzy dla Maćka

http://konfraternia.org/blogi_autorskie/wordpress_maciek/?page_id=2

 

Jak już i tak się wydało, to może ktoś się dołączy do akcji? Tak sobie pytam, bo przecież warto dzieciakowi pomóc, nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucik mi sie znudzil. :roll: A jakos na nic innego nie mam wplywu to se chociaz awatarek od czasu do czasu zmienie. :roll:

Wciaz sie lecze, szkoda gadac.

Ale.., bedzie lepiej! :p

Pozdrawiam cieplutko uparcie tutaj zagladajacych optymistow. :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Zeljko, Zeljko, tyle czasu nie poszłaś do lekarza? :-?

Biegusiem proszę do doktora, kurowac się i nie chorować - zakazuje się wszystkim Zeljkom i Stefkom chorować! :evil: :lol:

Buziaki zostawiam i ciepłe myśli. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...