Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Witanko :D

Jak się czujesz Żelciu? Jak Stefano? :roll:

O chłopa nie pytam, bo nie wypada, chyba :roll:

jea gdzies Ty byl jak Cie nie bylo? Ty wiesz, ze to forum bez Ciebie to juz nie to samo? :roll:

Aha, czujem sie dobrzem, dziekujem! :D A Stefano, jak to facet w jego wieku, znowu dzis w nocy balowal. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobra juz mi przeszlo. :lol: :wink:

 

Dobrze że Ci przeszło....

 

Emocje wielu ludziom podpowiadają złe słowa i chyba w takim aspekcie najlepiej traktować wypowiedzi lm

 

A moje Młode znowu z kaszlem wróciło i zostaje wyczekiwać, czy to alergia czy coś innego się z tego wykluje :roll:

 

Chciałoby się na saneczeki, ale u nas ni ma śniegu :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a wlasnie jakies ciasta chodzily mi po glowie. :lol:

U nas dzis piekny dzien. Znowu napadalo i jest tak bialo i czysto za oknem. A jeszcze troche pada.

Ja mam szczescie, bo u nas maz odsnieza, wiec to piekno jest dla mnie nieskazitelne. :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdrówko :lol: :lol: :lol: :lol:

Dla kogo wypijemy tym razem??? :D :wink:

Proponuje wypic za tych co sa slepy przy zdrowych oczach, a ich pustka jest taka wielka, ze miesci sie tam tylko ciemnosc. :roll:

Niech i dla nich bedzie jasnosc! :wink:

Co Ty na to? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie zginal, na moja prosbe zostal usuniety przez Redakcje.

Oczywiscie Aniu, na pw przesle. Za chwile. :p

 

 

Ależ dlaczego??? na szczęście zdążyłem jeszcze przed skasowaniem pobrać ściągawkę i wczoraj poszedł do US PIT z 1% dla Stefka

W przyszłym tygodniu będzie kolejny :)

pozdrawiam

maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jedna forumowiczka zarzucila mi to, ze moja dobroc jest falszywa, ze niby ja to udaje taka dobra babe tylko po to aby miec z Was korzysc. Domyslilam sie, ze chodzi o ten 1% dla mojego Stefka.

Nawet nie mam za to do Niej pretensji, bo w koncu kazdy ma swoj rozum i moze miec swoje zdanie, tyle, ze zaczelam sie zastanawiac ilu jeszcze ludzi tak uwaza a nie osmiela sie (z dobroci czy ze strachu) to powiedziec.

 

A poniewaz nie mam zamiaru chodzic po forum na palcach i zastanawiac sie czy znowu ktos moja serdecznosc i wrazliwosc do ludzi odbierze w ten sposob, to poprosilam o usuniecie watku.

Teraz juz bez skrupulow bede mogla byc dobra. :D

A jesli ktos bedzie chcial Stefkowi przekazac swoj 1%, to mnie sam znajdzie. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko, no co ja o tym myślę, to wiesz, ale gdybym mogła... :evil:

Zbanowałabym tę lumpiarę bez chwili zastanowienia!!! :evil:

 

Kochana, my i tak oczywiście Ciebie znajdziemy, ale wielka szkoda została uczyniona i nam i Tobie. :evil:

 

Nie daruję jej tego. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...