Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dawaj namiary na te pseudoforumowiczke :evil:

zelijko wyluzuj , nie przejmuj sie jakas glupia wypowiedzia

wiesz jak to jest

jeszcze sie taka nie urodzila , coby wszystkim dogodzila 8) :wink: :wink: :lol:

cel byl niezwykle szlachetny

przeciez to wszystko dla Stefcia

 

nie badz egoistka i pozwol pomoc swojemu dziecku !!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko, no co ja o tym myślę, to wiesz, ale gdybym mogła... :evil:

Zbanowałabym tę lumpiarę bez chwili zastanowienia!!! :evil:

 

Kochana, my i tak oczywiście Ciebie znajdziemy, ale wielka szkoda została uczyniona i nam i Tobie. :evil:

 

Nie daruję jej tego. :evil:

skad wiesz , ze to lumpiara ? :o

:evil: zabic to za malo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko, no co ja o tym myślę, to wiesz, ale gdybym mogła... :evil:

Zbanowałabym tę lumpiarę bez chwili zastanowienia!!! :evil:

 

Kochana, my i tak oczywiście Ciebie znajdziemy, ale wielka szkoda została uczyniona i nam i Tobie. :evil:

 

Nie daruję jej tego. :evil:

skad wiesz , ze to lumpiara ? :o

:evil: zabic to za malo :evil:

 

ponieważ Lum Praski, którą wszyscy znamy zasugerowała w swojej nieskończonej durnocie, że UWAGA Żelka jest dobra bo zależy jej na tym jednym procencie o czym wesolutko pisze tu

 

Żelka zatem (nieuleczalnie chora na dobroć) poprosiła redakcję o zamknięcie wątku przepraszając na lewo i prawo...

 

Kto chcę kopnąć Żelkę w dupę? Ja biorę Lumpa bo jej się zbiera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlosc to nam nic nie da. Takich sie zwalcza kultura i.., no wlasnie.., dobrocia... :D :wink:

 

wiesz to jesst porażające,

wypowiadasz się kulturalnie by nikogo nie urazić,

wyrażasz prawdy zawarte we szystkich kodeksach ludzkich

i ktoś wylewa Ci kubel na głowę

 

oj nie ładnie nie ładnie

 

dlaczego rezygnować z pomocy życzliwych Ci ludzi

na forum zawsze znajdzie się jakiś lump

więc czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko, poproszę namiar na priv, bo właśnie zaczynam rozliczać pity pracownikom i kilka procentów będzie. Nie są to wielkie kwoty, ale ziarnko do ziarnka...

Trzymaj się ciepło. Ja też już słyszałam zarzuty, że bogacę się na pomocy biednym rodzinom i wiesz co? Kij w oko tym, co tak myślą. Mam czyste sumienie i to jest najważniejsze. I radość, że pan, dla którego razem z forumowiczami składaliśmy się na rower jeździ na nim do pracy.

A Ty pomagasz własnemu dziecku i nikomu nic do tego w jaki sposób to robisz! Głowa do góry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignorować takiego na Forum ....omijac jego wpisy i nie cytować .....dość LUMPIARSTWA nie podejrzewałam ,że można siegnąć dna chodząc do teatru czy..... gdzie tam chodzi :evil:

 

Zelijko - wybacz co teraz napisze .....jesteś głupia wchodzic w dyskusje z takimi ......

pamietasz moje motto ,ze z idiotami sie nie dyskutuje ,bo najpierw sprowadzą do swojego poziomu ,a potem pokonają doświadczeniem :roll:

wybuźkam Cie jak sie spotkamy a tymczasem poprosze nr konta ...bo czas rozliczen nadchodzi wielkimi krokami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze mnie nie sprowadzil do swojego poziomu ani mnie nie pokonal. :wink:

Pokonal by mnie jakbym go znenawidzila, jakbym stala sie taka jak on/ona a ja nawet na niego-ja nie jestem zla.

Mi to takich tylko zal.

Tyle, ze nie spodziewalam sie, ze ona/on jest az taki...... dlatego w ogole rozmawialam.., teraz juz wiem, wiec sie nie odzywam.... :roll:

 

Do rozliczenia PIT-u zaraz podam. Dziekuje za usciski, poczekam i odbiore. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jedna forumowiczka zarzucila mi to, ze moja dobroc jest falszywa, ze niby ja to udaje taka dobra babe tylko po to aby miec z Was korzysc. Domyslilam sie, ze chodzi o ten 1% dla mojego Stefka.

 

Myślę, że jesteś przewrazliwiona. Czytałem to, ona może i tak myślała, ale ja za cholerę bym tak nie skojarzył. I chyba mało kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze mnie nie sprowadzil do swojego poziomu ani mnie nie pokonal. :wink:

:wink:

to zauważyłam boś Kobietą znającą swoją wartość i mającą godność .... chodziło mi o to ,że nie warto wchodzic z niektorymi w cieżkie dyskusje bo to do niczego dobrego nie przyniesie -szczegolnie zaś takim wrażliwym osobom jak Ty -Duszku .....jak brakło argumentow ,uderzyła Cie w najbardziej wrażliwy dla Ciebie punkt- Twoje Dziecko Ukochane ,ktore skrzywdzone przez los chcesz obronic przed złem tego swiata .....Całym serduchem jestem z Tobą i życzę Ci aby te wszystkie słowa otuchy płynące od innych Forumowiczow były dla Ciebie dodatkową tarczą przed jadem ,ktore pojawia sie (niestety ) na tym Forum ...

 

priv otzymałam ...buziaki dla Stefka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to no pewno. Jestem za bardzo wrazliwa osoba. Pracuje nad tym, ale za cholere mi sie nie udaje tego wytepic. :roll:

Placze na filmach, nawet na wiadomosciach jak cos przykrego sie wydarzy..., a po tym co ta/ten napisala to myslalabym czy wypada mi napisac, ze ktos ma ladny fotel.., bo noz-widelec sobie pomysli, ze nie o fotel mi chodzi....

Teraz to przynajmniej sobie pogadam. Wyjde najwyzej na wrazliwa wariatke ale nie na oszustke i wykozystywaczke.... :roll:

Wiem, wiem...., :lol: ale jak juz tak mam.... :lol:

p.s.

nie warto tu dalej o tym gadac, jak co to na pw jestem od zwierzen i informacji, tu lepiej pogadac o dupie Maryli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co tu dużo gadać - nasza jesteś i nie damy Cię skrzywdzić! :D

 

Dostałam sms-a, że ksiązka powinna zarutko do Ciebie i do Piątki dotrzeć. :D

Daj znać, jak dostaniesz, Kochana. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...