Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W zeszłym roku było tak

punkt 123 - 1% dla OPP na leczenie dziecka nr 267 Stefan Jasiński

punkt 124 nazwa OPP - Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą" (dla dziecka nr 267)

punkt 125 numer KRS - 0000037904

 

W tym roku to jak Ania mi napisała wypełnia się tylko

124 nazwa OPP - Fundacja dzieciom "Zdążyć z pomocą" (dla dziecka nr 267 Stefan Jasiński)

125 numer KRS - 0000037904

 

Podaje tutaj, w razie czego to na innej stronie powtórzę. :p Dziękuję.

Pisownie poprawiam, dzieki Sloneczko za poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Depsia tu zerknie zobaczyć co ja dziś widziałam. 8) A widziałam cos na naszym polu, tfu, nie naszym, ale tu na polach obok domku.

A skakałam z radości prawie jak dziecko, aż Stefek patrzał z niedowierzaniem. :lol:

A tak w ogóle to śnieg wciąż pada. :roll:

Żałuje trochę, ze nie mamy wokół drzew, zwłaszcza choinek, bo pięknie by było. Mamy trochę malutkich brzózek, ale to nie to.

To znaczy, pola w śniegu tez są piękne na swój sposób. Przeciągają się tak długie i szerokie jak okiem sięgać można, aż po horyzont. Kępy drzew liściastych przerywają je tu i ówdzie, a gdzie niegdzie wystają wysokie trawy... Ale to nie to samo co las.

Ja zdecydowanie leśnym człowiekiem jestem, no i trochę pagorastym. Wyssałam to z mlekiem matki. :wink:

Oj brakuje mi moich pagórków, brakuje. Choć to pewnie tez tęsknota za młodością, za czasami jak dzieckiem się było i łatało po tych pagórkach tak lekko i zwinnie jak łatają czasami tutaj na polu piękne sarenki. :wink:

Eh! :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Depsia tu zerknie zobaczyć co ja dziś widziałam. 8) A widziałam cos na naszym polu, tfu, nie naszym, ale tu na polach obok domku.

A skakałam z radości prawie jak dziecko, aż Stefek patrzał z niedowierzaniem. :lol:

 

No, ale CO widziałaś, CO??? :D

Bo ja ciekawa bardzo jestem! :D

 

Coś mam w moim podpisie, aha! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No, ale CO widziałaś, CO??? :D

 

 

Coś mam w moim podpisie, aha! :p

 

Oj Depsia nie ma to tak podac wszystko na talerzu! :D Jak to mowia "szukajcie a znajdziecie"... :lol:

 

Za podpis dziekuje kochana. Nie wiem czy to rozsadne, 8) bo ciebie posadza o zalatwianie interesow zemna w ten sposob. :D :wink:

Ja wiem, ze Ci co mnie znaja i lubia, to znajda mnie tu w komentarzach, a reszta nie musi mnie nawet szukac. :wink:

Wy mnie znacie i nie doszukujecie sie we mnie niczego czego tam nie ma.

Dlatego sie ogranicze do pisania tutaj i do goszczenia u tych ktorzy zdarzyli mnie juz poznac. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Agusia! Buziaki i dla Was (no bo Ty podwojna teraz jestes :wink: ).

 

piateczko kochana Ty moja, dziekuje! Za slodkosci i zarozmowe. :wink:

 

U mnie paczuszki rosna sobie na razie.., co z tego wyjdzie to sama jestem ciekawa... :lol:

p.s. Czy ktos wie co zrobic z bialkiem od jaj? Cos dobrego moze.. Zostalo mi 4 bialka, a nie chce mi sie jesc bialecznicy. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty froschia do ktorej opcji politycznej nalezysz??? 8)

Nie kce hasel, kce gotowe przepisy jak to zrobic!!! :lol: :wink:

 

p.s. No i po co scie mi nadali taki tytul? :evil: Kurka wodna teraz to mam obawy nawet zupe porzadnie opieprzyc. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oj Depsia nie ma to tak podac wszystko na talerzu! :D Jak to mowia "szukajcie a znajdziecie"... :lol:

 

Eeee, coś ściemniasz, nic nie widziałaś, a teraz chcesz, żebym tu z ciekawości się skręcała, babo jedna! :wink: :lol:

 

Za podpis dziekuje kochana. Nie wiem czy to rozsadne, 8) bo ciebie posadza o zalatwianie interesow zemna w ten sposob. :D :wink:

 

I mówisz, że wyda się, że mi do tego dopłacasz? :o :-? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty froschia do ktorej opcji politycznej nalezysz??? 8)

Nie kce hasel, kce gotowe przepisy jak to zrobic!!! :lol: :wink:

 

p.s. No i po co scie mi nadali taki tytul? :evil: Kurka wodna teraz to mam obawy nawet zupe porzadnie opieprzyc. :lol:

 

a zawsze i wszedzie do ...slaskiej 8) :lol: :lol:

 

proponuje makrony

u nas najlepsze sa na odpustach :D

 

 

20 dkg cukru pudru

20 dkg kokosowych wiorkow

4 bialka (jesli jajka byly male to potrzebujesz 5)

 

Bialka schlodz w lodowce i ubij na szytwna piane , dosyp cukier i znowu troche ubijaj,potem dosyp kokos i wymieszaj (powinno byc dosc geste , jak za zadkie dosyp kokosu)

blaszke wyloz papierem pergaminowym , lyzka nabieraj porcje wielkosci orzecha wloskiego i nakladaj na blache

piecz okolo 25 min w temp.180 st

powinny byc lekko zlote

 

 

moje dzieci je uwielbiaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, nie sądziłam, ze zamkniesz watek Zeljko. Mi też jest przykro z powodu tego co sie stało. Szkoda, naprawdę szkoda, ze musiałaś przez to przechodzić. tak jakby Ci jeszcze mało było.... :( Trzymaj się krucha kobietko i nie myśl o tym dłuzej. Dla nas jesteś naprawdę wielkim człowiekiem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same pysznosci tutaj! :p Dzieki Ewka!

Frosia czy ja tez moge do Slaska sie przylaczyc? :wink: Fajnie tam gadajom (co prawda pol Polski nie wie co mowia, ale ja mam to samo :lol: ) i fajny tam ludzie sa. Zwlaszcza Froschie. :wink: Dziekuje za przepis zrobie jak tylko odpoczne po smazeniu paczek i odsniezaniu przed domem. :D

Piekniejszy ten snieg byl rano jak maz odsniezal. :lol:

Chcialm mu troche pomoc, ale bida ze mnie, bida... :lol:

maylandcia caluje Cie kochana. Widzis tu przychodza tylko znajomy, a nieznajomy nawet jak zabladza to sie nie odzywaja. :wink: Bespieczniej tu dla mnie i mojego Stefcia niz tam na otwartym morzu. :wink:

Poza tym tam to ja prosze a tutaj Wy pytacie a ja tylko odpowiadam. :lol:

Love ja Was wszystkich love. :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...