Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Ja to nie myślałam, że nie wiesz, ale chciałam Ci przypomnieć, bo na starość to człowieka czasem tak skleroza weźmie... :oops: :lol:

 

Dopiero zobaczyłam awatarek (mam częściowo wyłączone obrazki)! :o

Śliczny!!! :D :D :D

No jaki mdły, proszę Cię. 8)

Superowy jest!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tutaj jesli sie dobrze popatrzy widac sarenki tu kolo tych drzew duzych - nie chcialam podchodzic blizej aby ich nie przestraszyc :p a zoom mam jaki mam :lol:

 

http://s219.photobucket.com/albums/cc199/brigamene/th_DSC07682.jpg

 

http://s219.photobucket.com/albums/cc199/brigamene/th_DSC07683.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I troche zimy tu obok na polach :wink:

http://s219.photobucket.com/albums/cc199/brigamene/th_DSC07654.jpg

 

http://s219.photobucket.com/albums/cc199/brigamene/th_DSC07659.jpg

 

http://s219.photobucket.com/albums/cc199/brigamene/th_DSC07664.jpg

 

Jesli fotki natury sie podobaja to sie ciesze i dziekuje. specjalnie wyszlam o 07 rano aby uwiecznic to piekno. :wink:

 

Gosiu dzieki u nas ok. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Zeljko, zdjęcia piękne jak mało które!!!

Po kolei:

Wzorki z bukszpanami i inną zieleniną - znam, mam, fajne są!!! :D

Wzorki z gąskami - też mam i znam, bardzo lubię, choć jeszcze nie zrobiłam. :D

Jabłuszko i gruszeczka - przecudne, i obrazki, i rameczki!!! :o

Skąd Ty wzięłaś takie sliczności? :o

To chyba nie są hafty? :o

 

Molgery pieknie wyglądają w łazience, a kolory kafelków takie całkiem moje ulubione i ciepłe są. 8)

 

No, sama radość.

 

A już zdjęcia ze spaceru - mogłyby na jakiś konkurs pójśc śmiało. Masz śliczne miejsca wokół siebie, Zeljko i umiesz pięknie je pokazać. Gratuluję! :D

No i ten awatarek... Chociaz powiem szczerze, tamtego mi szkoda... :p :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haftowane sa tylko te w ciemnych ramach.

Te jasne w kuchni to sa obrazy kupione kiedys przez moja tesciowa. Jakis czas temu razem bylismy w sklepie i jak zobaczylam te obrazki to bardzo mi sie spodobaly, a tesciowa zaraz kupila mi ich w prezencie.

Wysialy w mojej kuchni w bloku a teraz tu, bo wciaz ich lubie, no i mam sentyment do nich bo tesciowa mi przypominaja, a to dobra kobieta jest i dobra dusza. :p

To sa drewniane obrazki. Spod to chyba jakis decoupage (wyglada jakby bylo naklejone cos na drewnie a potem polakierowane, czy jakos tak, sama nie wiem) a same obrazki to olej, tez na drewnie.

 

A lazieneczke moja bardzo lubie. :p To dowod, ze mozna zrobic cos skromnego i tez ladnie wyjdzie. :p Choc wiem, ze takich co lubia proste i skromne rzeczy jest mniej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Gosiek :D piekna mordko. :D :wink: No to zdjecie co u rrmi wkleilas to chyba nikt takiego nie ma. Bomba. :p

A u nas dzieki, dzieki ladnie jest, choc naszej zaslugi w tym nie ma, niestety. :lol:

Co do awatarka, no co tu duzo klamac, 8) to jedna z rzeczy na ktora mam wplyw - dlatego wciaz zmieniam bo wydaje mi sie wtedy, ze cos zrobilam. 8) :D :wink:

Na co dzien to zwyczajna ze mnie baba, to chociaz awatarkiem zablysne od czasu do czasu. :D :wink:

Wczorajsza babe usunelam, bo klamala za duzo - to wcale nie bylam ja. :D :wink:

Dlatego wracam do tego co moje i prawdziwe, tak jak ten widoczek kolo mojego domku, pstrykniety moja lapka w piekny, zimowy poranek.... :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maylandcia lazieneczka ma 8m2 i jest w kwadracie. Jest w sam raz dla nas. Mamy wanne, prysnic, wc, umywalke i nic wiecej. Tyle co trzeba. :wink:

Jest to nasza rodzinna. Na dole mamy jeszcze odzielnie jedno wc - tam jest wc, bidet i umywalka.

Tyle, ze u nas wszystkie przejscia w domu sa przestrzenne, nie ma zakamarkow aby latwiej bylo sie poruszac w dwojke. :p

Dobrze wszystko bylo przemyslane juz na etapie projektu i nie ma rzeczy ktora bysmy domu zmieniali.

p.s. ciesze sie, ze Tobie sie podoba, bo Ty masz dobry gust i jestes szczera. :wink:

Depsia chwalic to ja sie moge czyms innym, przescieradlo to taki pikus. Mam cos bardziej wartosciowego. :wink:

Na przyklad - dwa przescieradla. :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie obszerna jest i bez zbednych pierdołek i ozdobnikow. Bedzie ponadczasowa. Jest w niej to co potrzeba.

Moja na gorze chyba ma podobne wymiary ale naasstawaiłam tam szafek i zabudowę zeby upchnąć w nich całe zaplecze gospodarczo porządkowe do sprzątania góry. W ten sposob nie biegam zbutelczynami góra dół. No cos za coś. ALe w końcu nam tak dużo powierzchni nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...