Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ALe trafiłam 8) Wyszywałam krzyżykami i płaskim (mało pamietam), na szydełku robiłąm (drabinkę), na drutach (kilka rzeczy), tkałam gobeliny (nawet kilka), szyje na maszynie (głównei przeróbki i proste rzeczy) ale szczerze napiszę, że nie chce mi sie robić żadnej z tych rzeczy, guzików przyszywać takze :oops: :lol: Wolę jednak te meskie zajecia jak wiercenie, zbijanie, rżnięcie 8) :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja haftuję, owszem, na szydełku bardzo lubię, ale jakos ostatnimi laty zarzuciłam na rzecz krzyżyków. Płaskim też haftuję, no i hardanger mi się podoba, drobiazgi robię.

No i lubię bardzo zajmować się renowacją starych mebli. Czyścić je, naprawiać ubytki, potem przywracać blask... Wszystkie stare meble w naszym domu sama osobiście restaurowałam. 8) :lol:

 

Zeljko, ja wiedziałam, że Ty cos kręcisz z tą skromnością. :lol:

Dwa prześcieradła! :o

Perwersja normalnie. :p :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to milo tyle dobrego ludu tutaj zobaczyc :D :wink:

Przyznam, ze ostatnio mnie sie nie trzymaja te rzeczy haftowane. :-? Przesadzialam przy tej aukcji ostatniej, za szybko robilam, potem dwa tygodnie mialam sztywne prawe ramie i od tego czasu mam uraz psychiczny :lol:

Ah, nie ma to jak znalezc usprawedliwienie dla lenistwa. :wink:

Depsia a ktory duszek nie ma przescieradla? Normalna sprawa. :p Zadna perwersja, to nasz mundur, przecierz. :lol:

 

jea co Ty tak malo mowny. :roll: Chyba Cie nie przerazil temat robot recznych. :D

 

Znikam bo dzis zajeta bede. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Zeljka

 

Ty wiesz, że ja ze wstydem muszę przyznać, że wbijam się tutaj dopiero pierwszy raz ... :oops:

 

Teraz muszę odkopać gdzieś Twój dziennik .... więc na razie nic nie skomentuję :(

 

...poza jednym ...

 

.... też kiedyś zdarzyło mi się haftować .... ale to było dawno i nieprawda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie pożalę, że jako tatusiowa córeczka, musiałam we wszystkim asystować, pomagać i umieć :oops: zbijac, wiercić, heblować....uczył mnie wiele od małego..

potem Mojemu oczy wychodziły na wierzch :D ale też lubi pracować :)

ale wiecie, jak chlopak chwyta za igłę to mnie rozczulenie bierze.. :D i biegne z pomocą..

 

dobrego dnia przyszłam pożyczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...