Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Czy macie jakis sposob na krety? W ogrodzie buszuje. :roll: U sasiadki caly trawnik po.., no jak by to powiedziec... :oops: ..., po..,cos tam... :lol:

 

Cześć Zeljka :D

 

będziemy walczyć razem .... :D

 

mam nadzieję wymieniać się doświadczeniami ... :D

 

 

damy im popalić , OK ? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Profani.

Łobuzy.

Nieczuli egoiści. 8) :D

 

Kreciki fajne są i basta. :p

Pozyteczne i niegroźne.

 

Siatka - niech Wam będzie, najwyżej później będą Wam drzewka i krzewy schły od pędraków.

Zabijać - nie wolno. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profani.

Łobuzy.

Nieczuli egoiści. 8) :D

 

Kreciki fajne są i basta. :p

Pozyteczne i niegroźne.

 

Siatka - niech Wam będzie, najwyżej później będą Wam drzewka i krzewy schły od pędraków.

Zabijać - nie wolno. :evil:

 

 

Depsia ... jak zwykle daje teksty z szant ....

 

 

...one (te teksty) .. zawsze bujają .... jak fale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profani.

Łobuzy.

Nieczuli egoiści. 8) :D

 

Kreciki fajne są i basta. :p

Pozyteczne i niegroźne.

 

Siatka - niech Wam będzie, najwyżej później będą Wam drzewka i krzewy schły od pędraków.

Zabijać - nie wolno. :evil:

 

A to przecie potrzebny kawałek trawnika dla Stasia, taki bez krecich kopców, coby się o nie nie potykał, a nie mordercze zapędy Zeljki wobec milusich ślepców :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek, a po co kret robi kopczyk? Żeby zaczerpnąć powietrza. Chcesz go pod siatką udusić?

 

Co do nornic, czytałam (i wypróbowałam :D) że nie znoszą zapachu moczu i uciekają od niego gdzie pieprz rośnie. Trza lać w ich korytarze i już tam nie wrócą ;)

 

Żelka, może to co napiszę będzie głupie, bo ja profan jestem, ale czy np. Stefek umiałby samodzielnie rozgrzebywać te krecie kopczyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, że wystarczy niewielki kawałek dla dzieciaka, a nie cała działka :wink:

Ogólnie to wcale krwiożercza nie jestem, a do kretów mam słabość.

 

Dzieckiem będąc siedziałam sobie na trawce jak trusia, w pewnym momencie z kopca wylazły dwa krety i albo walczyły albo baraszkowały, trudno to ocenić nie znając krecich zwyczajów :roll: Nie wytrzymałam i złapałam jednego za futro na karku. Jeden natychmiast trzymchnął do kopca, ten drugi próbował się wyrwać i mnie ugryźć ale na szczęście nie udało mu się, natomiast kontakt z jego jedwabistym i pluszowym za razem futerkiem był wielkim dla mnie przeżyciem. Dla niego też bo chwilę zajęło mu znalezienie drogi do domu :wink:

 

Jeśli chodzi o mocz to nie wiem na ile on skuteczny bo robotnicy, w weekend sobie kiedyś popili i obsikali mi nieźle część trawki, tak że ją spaliło, ale kopce nadal były :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Przychodzę i od razu proszę o przygarnięcie mnie do tak szanownego grona wspaniałych osób. Zeljko jesteś niesamowitą osobą, pogodną i ciepłą.

Doczytałam się, że lubisz wyszywać krzyżykami, dlatego podsyłam link do wzorku ze Shrekiem i innych lubianych przez naszych milusińskich postaci z bajek :D

http://www.igolki.net/cat-kids-pop-desc-8.html

 

Pozdrawiam

Aśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim! :p

Ale tu milo. :p

Obiecuje kretow nie tepic. :wink: To nie w moim stylu. Ale te sposoby z wibracjamy moze mnie skusza.

Z reszta ja coraz bardziej sklaniam sie ku temu aby trawnik u nas byl naturalny - taki polny, a roslinki tez takie co to tutejsze sa i duzo im nie trzeba aby rosly.

Podziwiam ogordy w stylu naszej Toli, ale za duzo to pracy i pieniedzy.

Musze sie dowiedziec co rosnie na takiej ziemi jak ta nasza. :roll:

Brzozy sa dookola, ale jakie kwiatki sa na polu to pojecia nie mam. :roll:

 

Maruś i Asia witam serdecznie! Dziekuje za tak mile slowa i za stronke. :p Gdzies Ty mnie odnalazla tutaj w komentarzach do .........., niczego. :D :wink:

Dziennika juz dawno niet, ale pogadac tutaj wciaz lubie i cieszy mnie, ze zemna gadac chca, pomimo tego, ze nie o budowie. :D

A Ty moja bliska sasiadka jestes, wiesz o tym? :D :wink: Ja do poczty Zaborow mam nie daleko. :wink:

 

Jutro gosca witam. :p Pachnie u mnie pieknie sernikiem. :wink: Robota czeka, wiec ide. :wink:

Pozdrawiam serdecznie wszystkich!!!!!!! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mocz to nie wiem na ile on skuteczny bo robotnicy, w weekend sobie kiedyś popili i obsikali mi nieźle część trawki, tak że ją spaliło, ale kopce nadal były :roll: :wink:

 

Gosiaku, nornice kopców nie robią, tylko ryją wielkie dziury więc miałaś krety, a tym z kolei mocz nie przeszkadza. Nornicom należy wcelować w ten korytarz, nie pod krzaczek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szybciutko po Twoim poście zaglądam - a tu takie śliczności :D :D :D

 

Chwal się Żelko częściej, bo przyjemność oglądania jest wielka :lol:

 

Łazienka - klasyka, przetrwa wszystko i kolorek też taki cieplusi. Robi wrażenie o wiele większej. Chociaż te 8 m to sporo i tak :D

 

Piękne to zimowe, poranne słoneczko. A sarenek też widziałam całą masę podczas podróży. Biedulki muszą być głodne bo wiele ich wychodzi na pola z lasu nie tylko rano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Amtlo! :p

No ciesze sie, ze Tobie tez sie lazienka podoba. :p Ja lubie takie proste rzeczy u siebie, bo sama tez prosta baba jestem. :D

Podoba mi sie u innych duzo rzeczy, nawet takie wyszukane i odlotowe tez, ale do mnie jakos nie pasuja. :roll:

Myslalam o tym co ja bym zrobila jakbym miala duze pieniadze i ........., nic innego niz (kurka znowu nie wiem czy "i" czy "y" :-? ) to co juz mam nie wymyslilam. :roll:

Pewnie dlatego Bog nie dal mi wielkiej forsy, bo i tak nie umialabym wydac. :lol: Predzej rozdac. :D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...