Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Na Domo oglądam taki program Plan siedmioletni. Tam robili kilka łazienek i pwoiem Ci Zeljko, że właśnie proste łazienki w nautralnych barwach z meblami z drewna i drewnianymi dodatkami. A to takie wiesz.... designerskie wnetrza są, na pokaz, do magazynów itp :wink: :lol: Fajnie im wyszły. W porównaniu do innych pomieszczeń łazienki sa proste i pełne natury i to dodaje im uroku :lol: Więc jakby kto pytał, to Twoja jest w podobnym klimacie :wink: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zeljki dom to w ogóle bardzo mi się podoba, taki jest pełen dawnego uroku, choć nowy.

Ma dzieczyna gust i wyczucie, żeby nie przedobrzyć, a tchnąć dawny czar w nowe wnętrza. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kcesz powiedziec, ze przypadkiem wstrzelilam sie w nurt??!! :lol: A to Ci dopiero. :lol:

 

Tak na prawde nie ma w zyciu wiekszego szczescia niz potrafic sie cieszyc tym co sie ma. :wink:

 

A ja kocham nasz domek taki jaki jest, bo widze w nim wiecej niz tylko sciany i meble i kolory...

Widze w nim wszystkie te lata przez ktore jak male mruweczki zapierdziulalismy na to wszystko. Widze tez to co nam przez to zapierdziulanie umknelo.

Ale chyba dlatego wlasnie kochamy te nasze domki.., bo nie spadlo nam nikomu nic z nieba. :lol:

Wiecie o czym gadam, nie?! :wink: Wiecej kocha sie to co kosztowalo nas wiecej potu. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies Ty mnie odnalazla tutaj w komentarzach do .........., niczego. :D :wink:

Dziennika juz dawno niet, ale pogadac tutaj wciaz lubie i cieszy mnie, ze zemna gadac chca, pomimo tego, ze nie o budowie. :D

A Ty moja bliska sasiadka jestes, wiesz o tym? :D :wink: Ja do poczty Zaborow mam nie daleko. :wink:

P

 

Odnalazłam Cię przez przypadek, czegoś szukałam .... i tak jakoś samo wyszło.

 

Co do sąsiedztwa to przed nami jeszcze dłuuuga droga do przeprowadzki, może uda się nam wprowadzić wiosną przyszłego roku. Ale przeważnie raz w tygodniu ljeździmy na działeczkę. Narazie dom jest w stanie surowym z dachem. Teraz okna pozabijane są deskami przez co dom wygląda na taki smutny, aż żal na niego patrzeć. Ale ... aby do wiosny. :wink:

 

Jak byś czegoś potrzebowała to pisz tu szybciutko, a ja w miarę możliwości Ci postaram się jakoś pomóc ... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Asiu!

Nic sie nie martw, kazdy z nas przeszedl przez ten etap domu zabitego dechami. :wink:

Tak juz musi byc. Nie mysl, ze jest smutny ale, ze odpoczywa przed pracowitym okresem. Zalozyl ciemne okulary i sie wyleguje. :wink:

 

A u nas dzis slonka juz nie ma. :(

Mi zostalo jeszcze troche pracy przed przyjazdem goscia a nic mi sie nie chce. :roll:

Moj Stefek dzis jakna zlosc wstal o 1.30 i od wtedy nie spi. :roll: Skubany. :D

moglam sie domyslec, ze rano jak okna odslonie bedzie - zmiana pogody! :lol:

 

A wczoraj sobie z mezem pogadalam tak:"Ty nie dlugo osmego marca czy ty jakis kwiatek masz zamiar mi kupic?" :D

A on na to:"Przeciez to w niedziele." :lol:

Nie mowilam mu, ze ten kwiatek to sobie wczoraj sama kupilam. :wink:

Wieczorem maz siada w swoj naroznik do filmu i zdziwiony pyta:"O, a co to za kwiatek?" :D

A ja udaje zdziwiona i uszczesliwiona i odpowiadam:"O dziekuje ci kochanie, to jednak kupiles mi ten kwiatek!" :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrawiam radosnie wszystkich! :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myslałam, że nie będzie Cię dzisiaj, bo gość przyjeżdża! :D

U nas też słonka póki co brak, ale to nic, może w dzień chociaż na chwilkę się przejaśni. :wink:

 

http://republika.pl/blog_qf_3326139/3702337/tr/laka_i_wiosenne_kwiaty.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...