Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tyz ni mam. :roll:

Ide chyba spac bo nie moge dojsc do siebie. :lol:

Najpriew Stef nie spal cala noc przed przyjazdem goscia. Potem jak On w dzien odsypial to ja robotalam po domu i nie odespalam. Potem jak gosc mial przyleciec o 19.30 do Warszawy, to okazalo sie, ze dzwoni do mnie z Katowic. Samolot nie mogl wyladowac tutaj bo straszna mgla byla. wiec z Katowic autobusem zapierdziulaly.

Jak drugi raz po nia jechalismy na lotnisko to byla pierwsza w nocy.

Potem bylo fajnie i nagadac sie nie moglismy. kto by spal jak gadac mozna bylo. A teraz jak pojechala dopadlo mnie spanie. :D

Trzymanko.

Jak bardziej bede przytomna to dam znac. :wink:

Dziekuje, ze jestescie. :p [/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Żelko kochana..patrzę i widze tylko i podziwiam jak sobie ustawiłaś elegancko kinkiety..wszechwiedząca byłaś..a ja chodzę i do końca ie wiem jak będzie łózko.. :(

pa

 

Hi, hi co Ty mowisz..., kupowalo sie to na co bylo nas stac i co w miare nam sie podobalo. :D Watpliwosci wciaz sa, czy to na pewno jest to :lol: ale wiesz jak to u nas jest.., my troche inaczej patrzymy na zycie i jestesmy raczej ze wszystkiego zadowoleny..., bo w sumie.., to takie drobiazgi sa... :wink: :D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...my troche inaczej patrzymy na zycie i jestesmy raczej ze wszystkiego zadowoleny..., bo w sumie.., to takie drobiazgi sa... :wink: :D :lol:

 

Życie składa się z takich drobiazgów i szczęśliwy ten,

który potrafi się z nich cieszyć.

 

Witam serdecznie i buźki przesyłam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...my troche inaczej patrzymy na zycie i jestesmy raczej ze wszystkiego zadowoleny..., bo w sumie.., to takie drobiazgi sa... :wink: :D :lol:

 

Życie składa się z takich drobiazgów i szczęśliwy ten,

który potrafi się z nich cieszyć.

Witam serdecznie i buźki przesyłam :D

ooo i tu sie z kroliczkeim zgodze :D

tak jakbym o sobie czytala :o :roll:

 

tez wysylam caluski :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej dzieki, dzieki :p

Depsia obrazki mojej roboty, zgadlas. Tam mi sie ten wzor podobal, ze mam takie same obrazki tylko w bezu w salonie. :lol:

mayland pokoj ma 17m2. widzialam Twoj goscinny wcale mniejszy nie wygladal. :wink:

Slonko to szafa sosnowa.

Wszystkie meble w goscinnym sa sosnowe i sa to meble z naszej sypialni w bloku. Maja juz swoje lata. :wink:

Pokoj goscinny nie jest jeszcze urzadzony do konca. Ja pokazalam tylko to co sie nadaje. :lol: :wink:

W jednym narozniku do sufitu sa ulozone kartony nieraspakowane, :x a meble po drugiej stronie lozka ulozone sa bez ladu i skladu :roll:

To znaczyy sa po prostu poukladane jedna szafka za druga w takim "sznurku"...

Wyglada to mniej wiecej jak w sklepie meblowym. :lol:

Jak poddasze bedzie mozna meblowac to chce co nieco zabrac do gory, ale na razie jest jak jest. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...