Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mayland a czy twoi goscie nie maja dwoch pomieszczen, bo ja pamietam sypialnie ale i taki pokoj do posiedzenia. Chyba, ze cos pokrecilam.

Depsia Ty jak nikt rozumiesz moja wzoromanie. :lol: :wink: Musze zebrac wszystkie i zrobic plytke a jak to zrobie to Ci przesle abys tez miala to co ja. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa te dwa pokoje to moich rodziców są, na przyszłość. :wink: No teraz mogę gości też tam nocować.

Jednak pokój dla gości mam na dole. Nie jest duży ale wejdzie łóżko, szafa pod schodami i obszerna komoda. Wtedy goście mieliby też dla siebie łazienke na dole a my na gorze.

Zresztą, jakoś damy radę wszystkich przenocować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaaaa, to teraz rozumiem, to ja goscinnego nie widzialam, widzialam te pokoje rodzicow... :p

Pokoj dla goscia i tak tylko do spania jest, wiec jak lozko i szafa sie mieszcza, to wystarczy. :p

Za wygodnie tez nie dobrze, bo noz - widelec zostana na zawsze... :lol: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech ładny ten pokój, a na dodatek w ogóle jest pokój dla gości :p

U nas musial byc, bo nasi goscie zadko sie pojawiaja ale jak juz to na kilka miesiecy. :p To nasze babcie, starsze osoby, wiec musza miec swoj zakatek gdzie nawet w dzien mozna drzemke walnac w ciszy i spokoju. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze zebrac wszystkie i zrobic plytke a jak to zrobie to Ci przesle abys tez miala to co ja. :wink:

 

Ooo, to jest doskonały pomysł! :D

Tylko jak ja Ci przeslę moje? Ja mam w czasopismach, kilka segregatorów! :o :oops: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, kochana, ja w takich ważnych sprawach się nie mylę. :D

Poczytałaś wczoraj o ogrodzie, to pewnie już wszystko wiesz i poplanowałaś, gdzie nie siać i nie sadzić. :wink: :lol:

A tak poważnie - ogród ma być wytchnieniem i przyjemnością dla własciciela. Jeżeli praca w ogrodzie nie jest możliwa do wykonania, a samo posiadanie ogrodu zmuszałoby właściciela do wielu ograniczeń, nie deptania, niechodzenia, schylania i temu podobnych - to nie ma żadnego sensu zakładanie jakiegoś ogrodu.

Każdy powinien miec ogród na miarę swoich potrzeb i możliwości, także fizycznych. I Wasz ogród powinien być taki, żebyście i Wy i Stefek mieli z niego radość. Najlepiej to najpierw tylko kawałeczek wyrównać i sobie wykaszać, żeby trawsko za duże nie rosło. Niczego nie siać, szkoda zachodu. :wink: Jak się będzie kosić to, co samo urosło, to fajny trawnik i tak będzie.

Wiem na pewno, sprawdzilim. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, kochana, ja w takich ważnych sprawach się nie mylę. :D

Poczytałaś wczoraj o ogrodzie, to pewnie już wszystko wiesz i poplanowałaś, gdzie nie siać i nie sadzić. :wink: :lol:

A tak poważnie - ogród ma być wytchnieniem i przyjemnością dla własciciela. Jeżeli praca w ogrodzie nie jest możliwa do wykonania, a samo posiadanie ogrodu zmuszałoby właściciela do wielu ograniczeń, nie deptania, niechodzenia, schylania i temu podobnych - to nie ma żadnego sensu zakładanie jakiegoś ogrodu.

Każdy powinien miec ogród na miarę swoich potrzeb i możliwości, także fizycznych. I Wasz ogród powinien być taki, żebyście i Wy i Stefek mieli z niego radość. Najlepiej to najpierw tylko kawałeczek wyrównać i sobie wykaszać, żeby trawsko za duże nie rosło. Niczego nie siać, szkoda zachodu. :wink: Jak się będzie kosić to, co samo urosło, to fajny trawnik i tak będzie.

Wiem na pewno, sprawdzilim. :D

 

W stu procentach popieram. To przyjemność ma być a nie obowiązek. Posadź za to trochę kolorowych krzewów, co wiosna i jesienią barwne plamy dawać będą.

 

A tak w ogóle to dzień dobry

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Pogoda do dupy, ze tak zie wyraze.., konkretnie. 8)

Wstalam po przespanej nocy z bolem glowy. :o :evil: Okolice zatok. :-?

Ja to chyba zaczne myslec, ze jezeli boli to jest ok, bo oznacza to, ze zyje. :lol:

 

A z ogrodem macie racje. Ja tez mowilam mojemu panu aby tylko teren wyrownac i kosic to co urosnie, ale on chce trawnik. :roll: A niech se robi co chce, tyle, ze go kopne jak potem bedzie mi marudzil, ze podlewac trzeba i ile to wody i takie tam.....

A zapytam, bo ja totalnie glupia w tym temacie ogrodowo-zwierzakowatym :oops: Czy wiecie co to za owady sa u nas? Latem lataja takie jakby osy czy cos, ale one cos w ziemi dubia. :o wlasciwie u nas dookola domu to jest ziemia z piaskiem, takie sypkie to i one tam cos "nurkuja"...

A ja sie boje aby Stefka nie ukasily bo nie wiem czy czasami nie jest uczulony na ich jad, bo na przyklad jak komar go dziobnie to ma taki odczyn.., czasami i do 10cm srednicy.... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cieplutko i buziaki zostawiam

 

Ten Twój ból głowy to chyba sprawka ciśnienia, dziś zapowiadali, że będzie ono bardzo niskie.

Proponuję pyszną kawkę.

http://images37.fotosik.pl/68/6f8f9be707a70f7b.jpg

 

Żelko strasznie mi się podobają obrazki w pokoju gościnnym. Czy pamiętasz może skąd masz do nich wzorki, bo sama chętnie bym takie zrobiła :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...