Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

To prawdopodobnie dzikie osy, miewają gniazda w ziemi :cry: :evil:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Osa

 

Jak na Twoim terenie to kup jakiegoś Raida na owady latające, na osy i raczej z nimi walcz :x W takiej sytuacji rozkopywałabym te gniazda pojedynczo i tępiła trucizną. Na przyszłość powinnaś obserwować czy nie próbują nowych zakładać i utrudniać im życie, chroniąc w tym czasie syna w domu :cry:

 

Kiedyś osy zakładać zaczęły nam gniazdo w butwiejącej belce w daszku. Cały film nakręciłam, co działo się jak zaczęliśmy to rozwalać - koszmar, masakra, potworność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A co ja walczyc ne lubie :lol: To chyba mi na zlosc te stworzenia los wysyla :lol:

Ale niestety jak o mojego Stefcia chodzi..., to umiem nawet zabic taka ose... :roll: Ale usmiac sie mozna jak ja to robie:

Najpriwe ostrzegam ose aby sie wyniosla, bo jesli nie, to bede zmuszona ja zabic.., a bardzo tego nie chce...

Jak ta uparcie nie chce odejsc, to klapne, a potem przepraszam i prosze o wybaczenie...

Walnieta jestem, wiem, wiem.... :lol:

 

Asiu wzorki mam na komputerze. Moge wyslac mailem, choc lepiej bedzie jesli zrobie porzadek - bo mam na dwoch komputerach wzorki. Uporzadkuje, maz zrobi z tego plytke i dam Ci wszystkie wzory jakie mam. :p

A jesli Ci sie spieszy to te dwa odnajde i mailem przesle. Tylko poprosze o maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo!!! :D Nawet nie wiesz jak brakowalo Cie tutaj! Wazne, ze jestes znowu. :wink: A o mnie pamietalas, bo kartke na Swieta zawsze od Ciebie dostaje na maila. :p Dziekuje Ci kochana! Co tam u Ciebie nowego?

Kasiu dzieki za maila. Jak tylko maz wroci to przesle wzorki a o plytce dam znac.

Ja juz nie pamietam skad mam te wszystkie wzory bo to przez lata zbieralam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Zeljko, Zeljko...

I co ja mam z Tobą zrobić? :o

Takie śliczne rzeczy przysłałaś, ale nie można wydatków specjalnych robić, to bardzo niedobrze jest. :evil: :wink:

Bieżniczek jest przecudny, a kolorami to mi do chałupy tak pięknie pasuje, że szok! :o

Chyba specjalnie dobierałaś, spryciulo. :lol:

A firaneczka chyba rzeczywiście do domku trafi - jest śliczna i będzie tam bardzo dobrze pasowała. :o

Jasnowidz jesteś, czy jak? :p

 

Ech, Ty, Kochana Dziewczyno... :oops: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałam napisać, że cieszę się, że to co drażniło się wyjaśniło :wink: To nic, ze w innym wątku. Ważne, że teraz lepiej się czujesz, my zresztą też :wink:

Dla mnie ważne było aby L wiedziała, ze nie mam do Niej żalu. Byłam zła na początku, (choć właściwie to był bardziej smutek niż złość) bo zabolały mnie Jej słowa, ale ja nie mogę żyć z urazem do kogoś, bo mnie to ze środka gryzie i nie daje mi spokoju.

Każdy z nas jest tylko człowiekiem i każdy z nas bladzi na swój sposób, a nikomu nie jest w życiu łatwo.

Jakbym ja mogła osądzać L na podstawie tych paru przykrych słów które w złości powiedziała? Człowiek jest o wiele więcej niż wypowiedzianych paru słów...Przecież ja Jej nie znam, nie znam jakim na prawdę jest człowiekiem, nie wiem co w życiu przeszła i przez co teraz przechodzi.

Owszem, nie powinna była tak mnie urazić.., ale nie przekreśla Ja to u mnie jako człowieka.

Kim bym ja była jakbym tak łatwo spisywała na stratę drugiego człowieka? Musiałabym samą siebie uważać za lepsza, a tak nie jest.

Cieszę się, że zdobyła się na przeprosiny, bo teraz już i Ona i ja możemy iść dalej bez tego niepotrzebnego bagażu.

Być w błędzie nie jest słabością, ale tkwić w błędzie jest.

A po to jesteśmy tutaj razem na tej Ziemi aby się uczyć jedni od drugich. Nie ma tu lepszych i gorszych, wszyscy się wciąż tylko uczymy. I dlatego każdy z nas jest wartością i każdy jest tak samo ważny i potrzebny. Inaczej by nas tutaj nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu wzorki przeslalam. :p

Depsia podobaja nam sie te same rzeczy. :wink: Nic nie dziekuj, przecierz Ty mi taka mila niespodzianke na Swieta zrobilas. :p Czulam sie jakby ktosz rodziny na Swieta przyjechal. Bo Ty o mnie pamietalas. Wiec mi tu nie gadaj ,no... :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, ja to taka zwykła, mówią, że bez honoru i w ogóle. :D

A Ty jesteś niezwykłą Osobą.

Ty to Ciepło, Światło i Dobroć. :D

I ja dumna bardzo jestem, że Ciebie znam i że w ogóle gadasz ze mną. 8)

 

Dzień dobry! :lol:

Mam nadzieję, że taki właśnie będzie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, no cieszyc sie bardzo, ze Wy tak ladnie o mnie gadac :lol: ale wsrod innych kfiatkuf to ja zwyczajny jestem, na prawde. :D :wink:

A za cieple slowa dziekowac i mowic, ze podobnych ludzi do siebie przyciagam. :wink:

 

My dzis od 1 do 6 rano rzadzili. :-? Co ten moj Stef sie na zegarku nie zna jak nikt inny. :lol:

Teraz musze kawe wypic bo mi rece lataja jak glupie. To juz nie te lata na nieprzespane nocki. :lol:

Pozdrafiam :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spal potem od 6 do 10. Wiec w dzien juz nie bedzie odsypial. Czasami jak rano nie odespi to po poludniu odsypia z 2 godzinki. A ja z nim. :p :wink:

Latem bedzie dla mnie latwiej bo to okres kiedy czuje sie silniejsza i mam wiecej energii.

Zime to zawsze musze cierpliwie przeczekac. :wink: Ale wiosna juz idzie, idzie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo!!! :D Nawet nie wiesz jak brakowalo Cie tutaj! Wazne, ze jestes znowu. :wink: A o mnie pamietalas, bo kartke na Swieta zawsze od Ciebie dostaje na maila. :p Dziekuje Ci kochana! Co tam u Ciebie nowego?

wiesz u mnie jedna nowina....ale za to jaka....trochę spadło na mnie jak grom z jasnego nieba ;-)

powiedziałam juz na KK więc tajemnica nie jest....mamą znów będę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo no cos pieknego!!! Gratuluje Ci z calego serca! :p Dbaj teraz o siebie szczegolnie.

No patrz, a Aga J.G. tez nie dlugo urodzi, pewnie wiesz juz. :p Fajnie Wam tak, piekny to i trudny okres dla kobiety, ale jest to wielki dar i ciesze sie razem z Wami.

Buziaki od nas najserdeczniejsze!!!!!!!!!! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo!!! :D Nawet nie wiesz jak brakowalo Cie tutaj! Wazne, ze jestes znowu. :wink: A o mnie pamietalas, bo kartke na Swieta zawsze od Ciebie dostaje na maila. :p Dziekuje Ci kochana! Co tam u Ciebie nowego?

wiesz u mnie jedna nowina....ale za to jaka....trochę spadło na mnie jak grom z jasnego nieba ;-)

powiedziałam juz na KK więc tajemnica nie jest....mamą znów będę....

 

piękna nowina :p :p :p :p

serdecznie gratuluję przyszłej mamusi :p :p :p

ale będzie małych formków w tym roku... :lol: :lol: :lol:

 

 

cześć Żelko, dawno mnie tutaj nie było :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinnyscie zrobic watek "forumowych nowinek" i tam dawac fotki maluchow i dzielic sie doswiadczeniamy. :wink:

DarioAS czemu mi sie ta strona Bebiko nie otwiera? To znaczy niy otwiera sie ale nic tam nie mam, biale pole... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...