Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale wiosna juz idzie, idzie... :wink:

 

No idzie, tylko zanim przyjdzie na dobre to jeszcze trochę nam chmur przyśle i wiatrów... :roll: :-?

Ale pocieszam się, że mamy lepiej niż w Afryce - u nich ciągle słońce i gorąco, nie znają wiosny, biedne misie... :lol:

Dzień dobry! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo podobno male dzieci odmladzaja. :wink: Z reszta w naszym wieku mozna rodzic, jesli kto juz jest taka szczesciara, ze moze. :p Zwlaszcza kiedy to nie jest pierwsze dziecko.

DarioAS pojecia nie mam co ja mam :lol: albo raczej nie mam, ale mi sie nie otwiera. :roll:

jea kochany czlowieku, Ty jestes jak slonce, bo za kazdym razem jak Cie widze to sie usmiecham. :wink: Pozdrowienia i usciski przesylam.

Depsia jak ja mowie, ze wiosna idzie, to mowie. :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, będzie tych forumków....i mamuś w "słusznym" wieku ;-)

jakoś tak nie mogę się do konca oswoić z tą myślą ...

 

ivonesco,

ja się oswoiłam... to i Ty się oswoisz :roll: Potem to wszystko idzie jak na sprężynie :wink:

 

Trzymam mocno kciuki, GRATULUJĘ i pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzież to Gospodyni?

Dzień dobry! :D

Zeljko, o wzorach storczyków pamiętam, ale zajrzyj też tutaj:

http://chomikuj.pl/pamelka26/rob*c3*b3tki+r*c4*99czne/haft+krzy*c5*bcykowy

 

Dziewczyna niemało wzorów też nazbierała, ciągle patrzę, mam "kandydata" na 7. stronie jej wzorów, tylko nie wiem, czy to storczyk jest... :roll:

 

Idę jeszcze popatrzeć za czymś. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam storczyk u tej dziewczyny na stronie 20 u góry, ale prawdę powiedziawszy, ten schemat taki jest, że nie podjęłabym się haftowania z niego, za nic. :-?

Jeszcze poszukam. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo co tam wiek ma do dzieci? :wink:

Jak sa to znaczy, ze wybraly nas z jakiegos powodu i trzeba czuc sie zaszczyconym. :p :wink: A ciaze trzeba pilnowac czy to sie ma 20 czy 40 lat tak samo. :roll: Pilnuj tylko aby brac kwas foliowy i inne wzne duperele. :wink:

jea na narty wodne chyba? :wink:

Depsia ide szukac tam u gory. :D Nie przejmuj sie, jak sie natkniesz na wzor to dobrze, a jak nie, to tez dobrze. :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...