Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej, hej Wam wszystkim. :p

U nas tez dzis slonko ale wietrznie strasznie.

Troche po miecie dzis lazilim. :lol:

A tak w ogole, to wiosna idzie..., czy ogrodek zrobimy czy nie, nie wiem. Byc moze, ze w tym roku tez nic nie zdarzymy zrobic, choc plany mamy aby chociaz uporzadkowac teren. Zobaczymy.

Schody przed domem i taras sa do zrobienia. Plytki znalazlam. Pewnie dla niektorych to wiocha i wstyd, bo za calych 33zl/m2. Ale mam to gdziesz. Lepiej i to niz goly beton to raz. :D Drugie marzenia trzeba miec przyziemne aby mozna bylo sie cieszyc z ich realizowania. :wink: A trzecie, niczego co uczciwie zarobione wstidzic sie nie trzeba. :D :wink:

Wiec jakie sobie upatrzalam, takie bedom. :D

Tylko fachowca szukam jakiegos co by dobry i nie drogi byl - ups - gdzie sie podzialy przyziemne marzenia? :lol:

Maz powiedzial, ze jesli takiego nie znajdziemy to woli sam to zrobic za rok albo dwa jak czasu znajdzie. Tylko gdzie ma zamiar czasu szukac tego nie wiem. :lol:

No i tak jakos sie kula po woli, po malu.., nie buja, nie huśta.., fajerwerkow nie ma, ale my wszyscy lubiciele spokoju, wiec nam nie szkodzi.

W sumie wczoraj jak latalam po ogrodzie i robilam zdjecia pieknych chmur, to sobie pomyslalam ile tak na prawde jest powodow do radosci i wdziecznosci, ze czlowiek nie ma innego wyboru niz byc szczesliwym.

I nie ma tez wiekszego szczescia niz czuc w sobie, ze zyczy sie tego szczescia kazdemu czlowiekowi.

Nie miec do nikogo pretensji, nie miec do nikogo zalu, moc cieszyc sie kazdym nowym dniem i zyczyc tego samego kazdemu.., to moim zdaniem jest podstawa wolnosci.

I dziekuje Panu Bogu za to, ze nie pozwala mi o tym zapomniec. :p

No. Se pogadalam. :lol:

Mysle, ze prosciej bylo by po prostu napisac..., dziekuje Wam, za to, ze jestescie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko znowu wzruszam się gdy czytam Twoje z serca płynące słowa. Jak to miło do Ciebie zaglądać.

 

Dlaczego miałoby ci być wstyd, że płytki tanie kupujesz :o Ja się nie wstydzę, że zamierzmy robić płytki betonowe i z takich robić chodniki. Takie robiliśmy przed laty i mamy trochę ścieżek tak wyłożonych. W niektórych powklejałam kamienie :wink: Teraz chce kupić pigment by całkiem szare nie były. Myślę o oliwkowych i w kolorze ugru bo taki barwnik znalazłam. Jak jest czas to powoli nazbiera się tych płytek na pół działki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj zeljko , Ty niepoprawna wieczna optymistko !!! :D

ale za to wlasnie cie kocham :D :D :D

 

Plytki na pewno sa ladne, bo za brzydkie nie dalabys trzech dych 8) :lol: :lol:

a w ogrodeczku porobisz sobie.....pomalutku az do skutku :roll: :wink:

He, he froschia a ja Ciebie za to poczucie humoru. :lol:

A myslalam tez wczoraj o Twoim obrazie i choc Ty nigdy nie mowisz o tym na powaznie :wink: to wnioskowalam, ze Ty bardzo wrazliwy czlowiek jestes i do tego w sercu romantyczka. :p A kolory tez swiadcza o tym, ze jestes optymistka. :D

 

A ja jaka jestem kazdy widzi, bo to co tutaj pisze, pisze zawsze szczeze. Nie ma innej Żelki. I tak jak z kazdym, komus Żelka sie podoba, komus nie. Jedny uwazaja mnie za "dobrego duszka", inny pewnie za naiwna idyotke.., ale to juz kwestia odbioru a nie nadawcy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko Jak to miło do Ciebie zaglądać.

 

Dlaczego miałoby ci być wstyd, że płytki tanie kupujesz :

Zagladaj, zagladaj, tutaj to nie tyle u mnie co u nas. :D

 

A wstyd to ja czuje zawsze jak posta wysylam wiedzac, ze na pewno znowu cos w pisowni spieprzylam. :D Reszta to pikus. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja romantyczka ??? :o nigdy w zyciu !!!!!!!!!!!!!!! :wink: :lol: :lol:

 

P.S. wlasciwie nie wiem co mnie dzisiaj w sklepie podkusilo i...kupilam sobie skarpetki w serduszka :o :oops: .....3 pary :oops: :oops: :oops: :lol:

Uwielbiam odlotowe skarpety!!!!! :D

A jak w serduszka to juz sie z romantyzmu nie wykrecisz. :D :wink: Bo jak mowia medrcy - po skarpetkach ich poznacie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pierniczę, takie drogie płytki kupujesz, Zeljko? :o

Ty to kasiasta jesteś, wiesz? :o

Bo ja w piątek pojadę do casto szukać takich poniżej 20 zł/m2. :lol:

Jak już znajdę to pewnie sobie powiem, że w przyszłym roku je kupię, bo w tym jeszcze nie damy rady. :oops: :lol:

 

Nie wiem, czy po tym wyznaniu niektórzy jeszcze zechcą ze mną gadać. :lol:

Frosia to jest romantyczna bardzo, ona nawet chlebki w serduszka piecze i śniadania serduszkowe Froschowi robi. :D

I listy miłosne do drugiego śniadania mu wkłada. :o :D

I w ogóle, Frosia to jest Ktoś, przez duże K. :wink:

 

A Ty się niczym nie martw, bo czuję, że coś Ci siedzi na wątrobie. :roll:

My tutaj bardzo Cię lubimy, a Twoje posty są zawsze ważne, nie ze względu na drobne błędy, bo nawet ich nie widzę za bardzo, tylko ze względu na to, ile serca i słońca mają w sobie. :oops: :p

 

No dobra, idę, bo się rozklejam. :o :wink:

A ja przecie twarda baba jestem. :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moje ulubione ...to takie z ogromnym napisem "LOVE" na podeszwie

No, wychodzi na to, ze mamy duzo wspolnego. :D Tez mam skarpety z napisem "LOVE" :lol: :lol: :lol:

A wiesz ile one teraz nabraly na wartosci jak wiem, ze Ty tez masz takie?! :D

Aniu swoj swojego wszedzie znajdzie. :D :wink:

Depsia na watrobie leza mi dwie parowki ktore zjadlam i strawic nie moge... :D

A powaznie, to wczoraj faktycznie latalam kolo domu, bo piekne chmury byly, a potem tecza przez cale niebo sie ciagnaca... A ja w takich chwilach strasznie przezywam to, ze moge byc swiadkiem tych cudow.., ze jestem zdrowa, ze widze i moge to zobaczyc, ze mam rozum i moge jakos to ogarnac tez umyslem a nie tylko sercem.... Ja na prawde pelna wdziecznosci i szczescia bylam, ze az lzy w oczach mialam...

Zrobilo mi sie tez troche smutno, bo pomyslalam czy moj Stefek jest tego swiadom.., czy przez swoje uposledzenie jednak nie pojmuje wielkosc i wartosc tego piekna..., i zrobilo mi sie przykro, ze jednak cos w Zyciu zostalo mu odebrane..., dlatego ze nie ma mozliwosci ogarnac tego wszystkiego rozumem...

Choc mam nadzieje, ze czuje i ogarnia to swoja dobrocia i czystoscia serca.., a Jemu w Jego swiecie tyle wystarcza aby byc szczesliwym...

Bo w koncu nie o to chodzi aby nasze dzieci widziale swiat tak samo jak my, ale o to aby byly tak samo i nawet bardziej od nas szczesliwe.

No i tak u mnie jedna mysl goni druga.., a jak przy szczesciu juz bylam, to sobie tez o ludziach przypomnialam za ktore moge dziekowac.., no i tak jakos wyszlo.., samo.... :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, co Ci, Zeljko, samo wyszło, ale słyszałam, że przy ludziach to uważać trzeba, żeby nie wychodziło, zwłaszcza samo. :D

Z tym, że ja się na tym nie znam, więc mogłam cos pokręcić. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko ja w sprawie płytek. Moje wcale więcej nie kosztowały i wiesz co? Nie zamieniłabym je na inne bo są rewelacyjne. Prawdziwe, pierwsze takie płytki które się nie ślizgają. Niech sie wszystkie inne schowają przy nich. Te miały być przede wszystkim antypoślizgowe i takie są, a o to mi chodziło. Nie moge sobie pozwolić na niepewne podłoże. Mój tata jest bardzo schorowany. Pomimo faktu, że tych schodków jest zaledwie kilka to najwazniejsze jest by czuc pod nogą było stabilne podłoże. Nie wszystko złoto co się świeci :wink: Dlatego myslę, ze Twoje pewnie będą równie przydatne bo Ci sie podobają :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia nie przesadzasz Ty troche? :roll: Gdzie Ty tu ludzi widzisz? :lol: :wink:

Zaraz tam "widzisz". :lol:

U mnie ze wzrokiem słabiutko, to i mogło mi się cos wydawać, chociaż wciąż mam wrażenie, że tutaj ludzie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...