Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Oj Żelko połechtałaś mile moją próżność ale ja nie jestem cudownym człowiekiem...................tylko głupim :roll: :cry:

I nie zasługuję na takie stwierdzenia :oops:

Aniuuuu! No co Ty mowisz dziewczyno!? Zabranam Ci tak mowic, a nawet myslec!

Czy Ty sadzisz, ze mnie nikt nie ma za glupia babe? :D Jestem pewna, ze wcale nie malo ludzi tak uwaza. :D Ale ja nie uwazam ani siebie ani nikogo innego za glupiego i to sie liczy. :D

Wiesz jak ja czasami mowie? Ewentualnie dopuszczam istnienie glupich ludzi, ale sama takiego czlowieka ani babe nie spotkalam nigdy. :lol: Ale mowie, ze glupi jest tylko ten co nie chce sie uczyc. Reszta jest ok. Jedny wiedza i umia wiecej inny mniej.., ale nie ma takiego czlowieka ktory wie i umie wszystko. Nie ma.

Sa oczywyscie tacy co za takich sie uwazaja i niech im bedzie. Po co psuc ludzia radosc?! :lol:

Kazdy czlowiek na tej Ziemi ma swoja wartosc, bo inaczej by go tutaj nie bylo. Zyje, wiec wciaz ma szanse. Jesli Pan Bog tak uznal, a chyba uznal, bo sa.., to tym bardziej my musimy kazdego czlowieka uznac jako wartosc. siebie tez.

A jak mowie wartosc, nie chodzi mi o cos co sie da zmierzyc i powiedziec, ze ten jest bardziej wartosciowy od tamtego. Tak nie ma. Kazdy jest wartoscia, bo kazdy ma cos swiatu do zaoferowania.

Nie ma lepszych i gorszych ludzi. Kazdy jest wartoscia.

Wszystkie nasze problemy, problemy ludzi, swiata wywadza sie wlasnie stad, ze ludzie tego nie respektuja.

Rezultatem tego, ze innych (inne zycie) nie uwazamy za wartosc, sa wojny, klutnie, wykorzystywania dla wlasnej korzyci ludzi, zwierzat, przyrody...

Rezultatem tego ze siebie samego nie uwazamy jako wartosc, sa rozne choroby fizyczne i psycziczne, depresje.., a nawet takie zwykle codzienne smutki...

W kazdym z nas jest dobro, jest wartosc.., bo z tego jestesmy stworzeny, stamtad pochodzimy. Aniu w Tobie i we mnie jest ta sama wartosc. Kazda z nas nadaje tej wartosci inne znaczenie, ale to wlasnie jest w tym piekne, ze mozemy byc rozny noszac w sobie ta sama wartosc. :p

Obiecaj mi, ze pokochasz Anie tak samo jak Ten ktory kocha Cie tak mocno, ze dal Ci Życie! :p I nigdy juz nie mow o sobie przykrych rzeczy, bo one nie sa Prawda. To, ze tutaj jestes jest tego dowodem. :p :wink:

Sciskam Cie najmocniej jak tylko moge!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zeljko ja w sprawie płytek. Moje wcale więcej nie kosztowały i wiesz co? Nie zamieniłabym je na inne bo są rewelacyjne. Prawdziwe, pierwsze takie płytki które się nie ślizgają. Niech sie wszystkie inne schowają przy nich. Te miały być przede wszystkim antypoślizgowe i takie są, a o to mi chodziło. Nie moge sobie pozwolić na niepewne podłoże. Mój tata jest bardzo schorowany. Pomimo faktu, że tych schodków jest zaledwie kilka to najwazniejsze jest by czuc pod nogą było stabilne podłoże. Nie wszystko złoto co się świeci :wink: Dlatego myslę, ze Twoje pewnie będą równie przydatne bo Ci sie podobają :lol:

A no wlasnie nie slizgajom siem i to nas cieszy :p A podobac to tak srednio, widzialabym u nas inne ale te tez moga byc.., nie bede wybredna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem, ktoś mnie nie zauważa wcale i nie gada ze mną... :roll:

Depsiaaaaa jesli chodzi Ci o to o co mysle, ze Ci chodzi.., to mam wrazenie, ze bywasz tam gdzie nie powinnas. :lol: Tyle, ze ja sie w to nie mieszam...

A jesli Ci o to nie chodzi, to nawet lepiej. :D

A zauwazac, Cie zauwazam.., no jak ja bym mogla Cie nie zauwazac. :p Przecierz Cie lubie. :p

Spac ide, bo dzis nagadalam za duzo dni w naprzod. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o

Obawiam się, że nie wiem o so chozi... :o :oops:

Bo mnie się rozchodzi o to, że ja gadam, że mnie się zdaje, że są tutaj ludzie, a Ty nic na to... :roll:

 

Chyba, że przez delikatność, bo myślisz, że nie ma, a nie chcesz zaprzeczać... :roll: :lol:

 

A gdzie nie powinnam bywać? :o

Powiedz, zaraz tam polecę! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Depsia to dobrze, ze Ty to tak przypadkiem :lol: napisalas, o tym, ze ja "Cie" jakos omijam. 8)

Nie powiem gdzie, bo tam nie powinnas zagladac, :lol: calkiem nie dawno pisalam to samo i tak jak Ty tutaj to ja tam tez bylam w bledzie, ze myslalam, ze to mnie omijajom. :lol:

Ale to nic. Z reszta nie lubie tego tematu, bo wiecej od tego co powiedziane mowi dla to co nie jest powiedziane. Ale jako, ze byc moze jestem w bledzie to nie draze tematu.

To na ten temat, a ten drugi co to o ludziach..., to ja u Dandiego dzis o ytm pisalam...

Ty zrozumiesz na pewno.., choc ja kurka wciaz nie kumam jak to jest..., ze ja nie szukam "czlowieka" a wciaz znajduje. :lol:

 

a tak fogule :lol: snieg u nas.., wiosna jak na nia przystalo pewnie sie opuznia... :lol:

Maluszku kochana kobieto, tez Cie pozdrawiam i dziekuje, ze znajdujesz czas aby wpasc i zostawic po sobie jakis slad abym wiedziala, ze Czlowiek tu byl. :wink: Mile to jednak. :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myslałaś o komentach rrmi, to ja Ci powiem, że szkoda, że w ogóle tam bywałam - nie byłoby całego zamieszania. Swoje wiem i nie powiem. :-?

 

A Ludzie są wszędzie, kochana, tak jak ludziska. :wink:

Bez tego świat chyba byłby smutny i nudny... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko - co Ty opowiadasz o tych płytkach tanich ! Nie zawsze wysoka cena to wysoka jakość...choć dość często idzie to w parze...ale nie zawsze !

Kupuj takie płytki, które Ci się podobają i są odpowiednie na schody i taras :-)

Na pewno wynajdziesz jakieś super :D

pozdrawiam serdecznie

PS.

Jak ja lubię tu przychodzić - zawsze człowiek podładuje się Twoją energią 8) ...wybacz że tak Cię wykorzystuję, ale jesteś niesamowita!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha..........chciałam powiedzieć, że ja człowieka Depesię zauważyłam :lol:

Cze Depesiu drugi kochany człowieku :D

 

Cze, Ania! Kurna, wreszcie ktoś mnie docenił, a nie tylko zwyczajna depsia i zwyczajna depsia. :D :lol:

 

A tak poważnie - Ty, Aniu, jesteś tak kochana Dziewczyna, że trudno o drugą taką - i wiem, co mówię. Do jednej partii z Zeljką należysz, chociaż może i o tym nie wiesz. :wink: :lol:

 

Muszę cos powiedzieć, żeby tak słodko nie było.

Mogę? :roll:

DUPA!!! :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej Dupa !!!! :wink: (to do depeesi :lol: ) ja cie widze na jawie i we snie

i nie jest mi z tym ..zle :D

nie wypisuj na moj temat kochana takich bredni , bo ludzie jeszcze uwierza :lol: .jestem zwyczajnym obslizglym plazem i tej wersji sie trzymajmy :D :D :D

 

zejka patrz jaka pieprzniczke i solniczke sobie dzisiaj kupilam 8) :oops: :oops: :D

 

http://images.tchibo.de/eCS/Store/de/images/kw11/kw11_16247_detail.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...