Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Szkoda, ze sama sobie tych komentarzy nie zakladalam, bo bym chetnie teraz zmienila tytul na - Towarzysztwo wzajemnej adoracji, slodkopierdzenia i dziendoberkowania - wchodzic na wlasna odpowiedzialnosc!!!! :lol: :lol: :lol:

Albo na przyklad - Nie wchodzic bo na zawsze wpadniesz/popadniesz!!! :lol:

Albo tez - watek forumowcyh dynozaurow - przetrwali skubance!!! :lol:

Ale nam tu i tak dobrze, no nie?! 8)

froschia no i co ja mam z Toba zrobic? :D Te serducha duzo mowia o Tobie. :wink: Ziomalko Ty moja! :wink:

Dasz jakis typowo slaski przepis, ale nie kluski slaskie bo to znam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ej Dupa !!!! :wink: (to do depeesi :lol: ) ja cie widze na jawie i we snie

i nie jest mi z tym ..zle :D

nie wypisuj na moj temat kochana takich bredni , bo ludzie jeszcze uwierza :lol: .jestem zwyczajnym obslizglym plazem i tej wersji sie trzymajmy :D :D :D

 

zejka patrz jaka pieprzniczke i solniczke sobie dzisiaj kupilam 8) :oops: :oops: :D

 

http://images.tchibo.de/eCS/Store/de/images/kw11/kw11_16247_detail.jpg

 

Z wersją o zwyczajnym płazie - nie przejdzie. 8)

No f...g way. :lol:

We śnie to i ja Ciebie widzę, ale co z tą jawą? :roll: :p

 

Zeljko - ja Ci cos podrzucę w temacie śląskich przepisów (podpieprzę Frosię, a jakże :lol: ): zobacz tutaj! 8)

 

Frosia - teraz to Ty dopiero pieprzyc będziesz! :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpukac, dziekowac, dobrze. :p

Lepiej jak Was wszystkich widze. 8) :wink:

Mozna nerwy na dziendoberkowaniu rozladowac. :lol:

Ivus Ty sie tu laduj jak jest tylko czym. :D

Asia jak tam wyszywanie? Zaczelas juz cos robic?

edittkaaa dawno Cie nie bylo, wiec tym bardziej sie ciesze, ze Cie widze. Zaraz lece do Ciebie zobaczyc co slychac. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha..........chciałam powiedzieć, że ja człowieka Depesię zauważyłam :lol:

Cze Depesiu drugi kochany człowieku :D

 

Cze, Ania! Kurna, wreszcie ktoś mnie docenił, a nie tylko zwyczajna depsia i zwyczajna depsia. :D :lol:

 

A tak poważnie - Ty, Aniu, jesteś tak kochana Dziewczyna, że trudno o drugą taką - i wiem, co mówię. Do jednej partii z Zeljką należysz, chociaż może i o tym nie wiesz. :wink: :lol:

 

Muszę cos powiedzieć, żeby tak słodko nie było.

Mogę? :roll:

DUPA!!! :lol: :lol: :lol:

 

 

:oops: :oops: :oops:

 

Depesia wiesz co mi się najbardziej podobało w Toim poście :wink:

DUPA!!! :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moze bo tu sie nie plotkuje jawnie :lol: to raz a drugie co jeszcze wazniejsze, nikt, nikomu i nic.., a gdzies Ty przeczytala, ze zrobil???

Jak co to daj linka, zaraz sie bedziemy zachwycac, ze komus zle idzie... :lol:

Bosche, nawet kiedys tak nie moglam zartowac..., to wszystko przez Was paskudne baby... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :D

Plotkujecie? :o :D

Ja też chcę, dlaczego ja żadnego PW z plotami nie dostałam? :(

Podobno Hermenegildzie Kociubińskiej coś nie wyszło, to mozna się z tego trochę pocieszyć. :lol:

Oj, Zeljko, Zeljko... :lol: :lol: :lol:

 

Miałaś napisać, jak tam Stefek i czy daje Ci już pospać. :roll:

 

Ania - dziękuję, zawsze wiedziałam, że ja ładnie mówię DUPA. 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupa, pospac dzis nie da!!! :lol: Ale my juz taka wprawe mamy w tym, ze przestalo nam to przeszkadzac. :lol:

Odespalismy dzis do 9.30 :D

A w sprawie co to wczesniej pisalam..., uwazam, ze myslec pozytywnie to jest polowa sukcesu.., czasami nawet wiecej.., a mianowicie.., to sukces sam w sobie... :lol:

Czy ja nie wspominalam ostatnio o glazurniku??? A czy nie pisalam, ze jakos to bedzie??? :D

No i co?? Glazurnik sam do nas przyszedl!!! :lol: No slowo daje!!!!

Juz od trzech dni robi u sasiadki taras. :D :D :D

Ale sie usmiechnelam jak zobaczylam przez okno, ze robi!!! :D

Maz juz sie z Nim umowil.

Samo zycie.

Aha, abym nie zapomniala.., dzien dobry!!! :D Kocham Was, jestescie wspaniali!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że nas kochasz i dobrze, że Stefek dał Ci się wyspać chociaż rano. :lol:

Sam przyszedł, powiadasz...

Tylko niech Mąż dobrze się przyjrzy czy glazurnik ładnie płytki kładzie i popyta sąsiadkę o wrażenia ze współpracy, bo to strzeżonego Pan Bóg strzeże, nie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się wiosennie! :D :D :D

 

 

Jakie to miłe niespodzianki nas spotykają w życiu... 8) :D :D , czasem tylko niektórzy zapominają, albo są tak zalatani, że nie wyglądają przez okno i taki glazurnik im przechodzi koło nosa i nawet o tym nie wiedzą... :wink: :D :wink:

 

Buziaki przesyłam... 8) :D :D

 

 

PS: ŻABIE PRZEPISY SĄ REWELACYJNE!!! 8) :lol: :lol: :lol: (Podesłałam Księciuniowi do przetłumaczenia) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia ty juz nic nie mow, u nas to polecany i najlepsi specjalisci okaziwali sie, khm.., miec problemy... :lol: ale wbrew ich staraniom.., zyjemy... :lol:

Bedzie jak bedzie. Wydaje sie w porzadku, widzialam jak dbal o teren dookola tarasu... No mowie Ci co mi da, ze ja go przepuszcze przez lupe CIA, jak moze sie zdarzyc, ze u nas pierwszy raz cos spieprzy. :lol:

Ty lepiej kciuki trzymaj. :wink:

rasia no ja froschi przepisy czytalam i smutno mi bylo.., bo sie zapisalam do partii Slazakow..., a tu dupa..., nie wejde tam aby im wstydu nie przynosic..., nie da sie tak gadac.., no way... Stwierdzilam, ze Slazakiem czlowiek jednak sie rodzi! :lol:

A sympatie do nich i slabosc mam, nic na to nie poradze.... :lol: Jeszcze do nie dawna jak ktos ze mna rozmawial to pytal czy ja czasami nie jestem ze Slaska, bo taki troche akcent inny mam..., ale ostatnio u fryzjera zmienili mi obywatelstwo na Ukrainskie... :lol: Jakos jeszcze nikt mnie z Balkanczykami nie pomilil... :lol: :wink:

piatka Ty wiesz, ze Ty moj aniol jestes juz na zawsze. :wink: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...