Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co za piekny obrazek!!! Szczesliwe musi byc to dziecko co ten obrazek poczynilo. :D

Choc moze tez byc tak jak czytalam dzis w psychologu, ze innej farbki nie mialo. :lol:

tolcia Ty nasza wiosna jestes i krolowa ogrodow, i nie tylko.., Ty wiesz o tym, nie?!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tola Ty mlodsza jestes niz sie przyznajesz, mowie Ci :D

soncia w ogole nie wiem o co Ci chodzi. 8) Prosze konkrety, albo mi dupy nie zawracaj. 8) :lol: :wink:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bosche sonica co oni mi zrobili???????? :lol: ratuj mnie!!!!!!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niani Frani przed chwilą śpiewali tak:

 

oj nie zważaj na to, że ja piegowato,

bo mi pod pierzyno, wszystkie piegi zgino...hej :-?

 

moje piegi jeszcze w ukryciu, bo słońce za górami :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia od południowców :D .

 

Zeljko normalnie Cię nie poznaję :lol: , wpływ Depesi :wink: jak nic.

 

No tak staram się ją trochę wychować, Sonisiu, chociaż nie jest to łatwa sprawa, uparta cholera jakaś, swoje i swoje gada... :lol:

 

Zeljcia, kciuki będę trzymac bez dwóch zdań, coby się nie zabić na tym tarasie w przyszłym roku na kawie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki zamysł, z tym, że w tym liczę na pomoc innych forumowiczów takoż. :wink:

Zwłaszcza nasze chłopaki sobie fajnie radzą z niektórymi słowami. :oops: :lol:

Na przykład "flaszka". :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soncia nic co ludzkie nie jest mi obce. :wink: Z reszta ja zawsze mowie, ze wbrew pozora, jestem bardzo normalna. :lol:

joolcia dziekuje za wiosne. Jest piekna jak....., wiosna. :lol:

Ide spac, kochane Wy wiosny moje. :D

Spita dobrze. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki. :p

No pies drapal.., niech se wieje.., tylko Internet wtedy nawala, wiec nie posiedzie dlugo, bo sie wsciekne od tego wywalania... :roll:

W ogole to na wsi fajnie z Netem jest, dziala dobrze tylko jak jest wyzowa pogoda i bez wiatru. Aha, dzien dobry, milego dnia zycze tutaj zagladajacym. :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rasia no ja froschi przepisy czytalam i smutno mi bylo.., bo sie zapisalam do partii Slazakow..., a tu dupa..., nie wejde tam aby im wstydu nie przynosic..., nie da sie tak gadac.., no way... Stwierdzilam, ze Slazakiem czlowiek jednak sie rodzi! :lol:

A sympatie do nich i slabosc mam, nic na to nie poradze.... :lol: Jeszcze do nie dawna jak ktos ze mna rozmawial to pytal czy ja czasami nie jestem ze Slaska, bo taki troche akcent inny mam..., ale ostatnio u fryzjera zmienili mi obywatelstwo na Ukrainskie... :lol: Jakos jeszcze nikt mnie z Balkanczykami nie pomilil... :lol: :wink:

piatka Ty wiesz, ze Ty moj aniol jestes juz na zawsze. :wink: :p

 

no ciebie to juz pokopalo :evil: :evil:

godosz w doma szpyrka ? godosz ....

flaszka wiysz co oznaczo ? wiysz ....

to i hanyska z ciebie bydzie :lol:

se ino muszymy jakies fajne kiecki skolowac 8) ...takie z westom i zapaskom 8) :wink:

buziaki :D

a ja znowu niedomagam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...