Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Agus jeszcze troche, dasz rady, Ty drobna jestes ale sila jak lew i odwazna. Takie male szczescia wiedza gdzie trafic. :wink:

Trzymam dla WAS kciuki. Bo to juz nie dlugo.

Froschia tez mowie, ze to rocznik. :D :wink: Ale nie dajmy sie. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień doberek! :D

Mam nadzieję, że dzisiaj będzie odrobinę cieplej, do soboty musimy wytrzymać z pogodą, a w sobotę już ma być bardziej wiosennie. :D

 

Bidulo, kości Ci na pewno dokuczają, bo pogoda okropna jest, zmienna i w ogóle. :roll:

 

Aga - ja też trzymam kciuki, a co! :D

To już bardzo blisko, więc trzeba gotowym być. :wink:

 

Słówko na dzisiaj. 8)

Proponuję BALANGA. 8) :D

 

Nie ma to jak dobra balanga w dobrym towarzystwie, a jeszcze jak jest flaszka i są fajne dupy i fajni faceci, to tylko się bawić, nie? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten słoneczny poranek

Troszkę mnie nie było, ale już nadrobiłam zaległości. Czytam i oczom nie wierzę. Dziewczyny co wy do cholerki zrobiłyście z naszą Żelką :roll: :D :D

A taka grzeczna kobitka była. :wink:

 

Żelko Twoje wzorki jeszcze czekają, na razie muszę skończyć magnolie. Bo jak znam siebie, to jak zacznę nowe robótki to za stare ciężko mi się będzie potem zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wam wszystkim!

Depsia ja za stara jestem na taka nuke. :roll:

Balanga, czy ja wiem czy lubie... Nie bywam. U nas uroczystosci sa bardzo ciche i spokojne.

Generalnie nie lubie chalasu i duzo ludzi w jednym miejscu. Na przyklad taki Sylwester w sali, z tancami, muzyka i cala reszta, to dla mnie meczarnia.

Przy dobrym jedzonku moge wypic szklanke piwa lub wina i to wlasciwie wszystko. W zyciu nawet sruby nie mialam. :D

Zochna nic nie piszesz jak sie mieszka w nowym miejscu, jakie wrazenia?

Asia czy ta magnolia skomplikowana i duza? Ja wole proste wzorki jak te co Ci przeslalam.

Froschia watpie aby mi ktos czegokolwiek zazdroscil, ale moge sie mylic. :D

Ivcia i Agcia mamuski nasze mlode, trzymajcie sie zdrowo i dbajcie o siebie. :p

Milego dnia a ja znikam bo mam troche zajec do odrobienia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko, na naukę nigdy nie jest za późno. :wink:

 

A z tymi balangami to fajnie jest, tylko trza wiedzieć co dla kogo jest balangą. :oops:

Bardzo się zdziwiłam, bo mam dokładnie tak samo - jak jest dużo ludzi i hałas, to dla mnie to jest męka. :roll:

Najlepsza balanga to taka, kiedy ma się kocyk, pilocik albo książeczkę i CISZĘ ORAZ ŚWIĘTY SPOKÓJ. :p

Raz na kilka lat zdarza mi się wypić 2-3 kieliszki alkoholu i wtedy mam śrubę i zaraz śpiewać chcę. :oops: :lol:

 

Mam tak, że każdego dnia potrzebuję przynajmniej ze dwie godziny w samotności - wtedy mam poczucie komfortu i normalności.

W hałasie i zamieszaniu cierpie bardzo, łącznie z wizytami ulubionych znajomych czy kochanych krewnych. :oops:

Muszę wtedy uciekać i się odstresowywać w samotności. :oops: :p

 

Ale nadal twierdzę, że nie ma jak dobra balanga! Każdemu taka, jaką lubi. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia czy ta magnolia skomplikowana i duza? Ja wole proste wzorki jak te co Ci przeslalam.

Żelko, według mnie magnolie są dość spore. Podsyłam link z obrazkiem.

http://coricamo.com/?p=pokaz_produkt&nr=91785&grupa=104

Tylko nie będę do nich robiła tła, bo mi się nie za bardzo podoba. 8)

Jak zaczęłam je robić to trochę się obawiałam tych kolorów, ale w rzeczywistości wyszły całkiem ładnie.

Jak chcesz to wzór mogę Ci podesłać.

 

A balanga to fajna sprawa, czym mniej osób tym jest ona fajniejsza. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na kilka lat zdarza mi się wypić 2-3 kieliszki alkoholu i wtedy mam śrubę i zaraz śpiewać chcę. :oops: :lol:

 

Depsiu - to Ty niezłe gardło jesteś :lol: ;)

Mi się zdarza trochę częściej - ale równie serdecznie nienawidzę balów sylwestrowych :)

Zeljko dziękuję bardzo, mieszka się cudownie , generalnie same pozytywy, poza drobiazgami : gliniastego błota po kolana , egipskich ciemności wokół, braku rozrywek medialnych (znaczy TV nie mamy ). Z tego powodu chodzę spać z kurami i wstaję ze skowronkami :lol: Co mam nadzieję wpłynie korzystnie na moją cerę i ogólnie pojętą witalność ;) Chociaż może nie , bo sąsiedztwo mam towarzyskie i lekko trunkowe - co z kolei może mi pogorszyć cerę .

I mam chwilowy (mam nadzieję) brak pomysłów na wystrój domku - także np.obrazki są pięknie oprawione - ale nie wiszą jeszcze :oops: szukam godnego miejsca między kuchnią , jadalnią i kącikiem kominkowym :D

Zazdroszczę Ci że w Twoim domku jest już swojsko i przytulnie - ja muszę jeszcze popracować.

Ale się nagadałam :wink: Pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przylazlam znowu :lol:

Lekko juz zmeczona..., wiadomo lata leca... 8)

No to widze, ze tu same imprezowiczki sie znalazly. :lol: Ale mysle, ze nasza wspolna balanga byla by nie do podrobienia. :D :wink:

Zochna to dokladnie tak samo masz jak ja juz calkiem nie dawno. :D

A z urzadzaniem sie nie spiesz, lepieji z 10 razy cos przemyslec niz potem czegos zalowac.

Odpoczniesz troche i pomysly wroca. Zobaczysz, ze z wiosna juz przyjda. :p

A jak juz bedziesz chciala cos pokazac to ja chetnie w kolejce sie ustawie. :D :wink:

Asiu piekna ta magnolia. Tez bym zrobila bez tego tla. :D Jak znajdzesz czasu to poprosze o wzor.., ale bez pospiechu, bo pewnie na jesien dopiero sie za cos wezme.., jak znowu chlody nastrasza. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. :D

Jak o tę flaszkę chodzi na naszej imprezie, to pewnie wystarczyłaby taka typu "szczeniaczek", 100 g. :lol:

Ale ubaw pełnie byłby setny. :D

Zosiu, z tym chodzeniem spać i wstawaniem mam tak samo, chociaż mam TV. Czy coś ze mną jest nie tak? Bo się troszkę zaniepokoiłam, że nie powinnam tak robić, jeśli posiadam centrum rozrywki medialnej. :wink: :roll:

No co zrobić, budzę się zwykle przed szóstą i już. :lol:

Cerę mam oczywiście w związku z tym po prostu porcelanową, a witalność wielką. :D

Zeljko - jak Stefano? :D

Jak jego noga, bo dawno nic nie pisałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam się przywitać.

Jak tu wchodzę to od razu robi mi się przyjemniej, strasznie Was wszystkie polubiłam. Poza tym miło jest wiedzieć, że są na świecie tak mili i wspaniali ludzie.

No to przynudziłam, ale mam za sobą bardzo zły okres, bo człowiekowi strasznie przykro się robi, gdy ludzie okazują się podli i obłudni. :(

 

Żelko wyślij mi na PW swój adres, to jak tylko zrobię xero wzorku, to ci go wyślę.

 

Depsiu myślę, że nawet taka flaszeczka na naszej balandze byłaby za duża. :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slowko na dzis rzucila nam juz froschia - świr. :lol:

Oj froschia, froschia oby wszystkie swiry takie wlasnie byly! :D :wink:

Asiu nic sie nie przejmuj, damy sobie z zlosliwcami rady. :wink: Ja tez nigdy nie rozumiem dlaczego co niektorzy szkodza innym tak po prostu i bez zadnego powodu. Trzeba miec tylko cierpliwosc a ich zlosliwa natura sama im w koncu dokuczy.... :lol:

O pogodzie szkoda gadac. :-? Co to slonce urlop ma...., wychowawczy? :lol:

Depsia mi sobie o nodze Stefka pogadami na zywo aby tu nie truc..., jeszcze jacys tam gotowy pomyslec, ze jak marudze to pomocy potrzebuje, lub nie daj Boze oczekuje.... :lol: :wink:

No to trzymajta siem! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko pisałaś, że lubisz proste wzorki, a co myślisz o tych?

http://www.bulgkrestik.narod.ru/shem/index_s_r.htm

W trzeciej od końca zielonej zakładce są obrazki wyszywane jednym kolorem muliny, które mi się spodobały. Przedstawiają jakby cienie dzieci. Schematy do nich można wydrukować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...