Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzieki Aniu, oczywiscie dam znac. Troche to potrwa zanim bedzie na koncie, abys sie nie martwila, ze nic nie daje znac. Jak bedzie dam znac. Dzieki jeszcze raz.

mayland wczoraj w Ikei kupilismy ten komplet do lazienki co mi proponowalas. Ten ze stali nierdzewnej.

Tyle sie nachodzilismy po sklepie, ze potem ledwo stalam. A na dodatek maz od razu chcial to montowac, wiec mu asystowalam. Wieczorem nie moglam palcem kiwnac.

Pstrykne fotke to pokaze jak wypadlo. :p

Gosiek dzieki za rade.

Pozdrawiam wszystkich! p.s.

Jakas Luśka miala cos do mnie wczoraj napisac i co??? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest jak pisalas. Jakosciowo dobre i nie drogie. A do tego w komlepcie mozna dobrac mydelniczke, cos tam na szczoteczki do zebow i duzo tego bylo.

A mamy juz prawie zrobione. :D

Zostalo nam do powieszenia lustro, polka pod lustrem, lampa nad lustrem i glowna lampa.

Ale aby lustro powiesic trzeba najpriew dokonac troche zmian, ktore maz musi sam przemyslec, bo to sprawy techniczne. :p

Teraz musze drazyc sprawe paneli. Z tym bedzie gorzej. Jedyne polozone panele jakim mial okazje lepiej sie przyjzec, sa panele w mieszkaniu Jego mamy.

Jak kupowala mieszkanie to juz byly, wiec zostawila. Ale zle sa polozone, nie rowne, odklejaja se listwy. Troche lat maja i na pewno tez sa inne niz te dziszejsze.

Ale na slowo "panele" maz reaguje bardzo zle. :lol: I mowi, ze stukaja. No zobaczymy. Moze pomysl kladzienia samemu mozaiki jednak Go przerazi. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko porównywanie paneli do drewnianej podłogi to neiporozumienie. Zawsze drewno będzie lepsze, nawet mozaika.

Panele jednak mają zalety niezaprzeczalne-cena, szybkość i łatwość montazu. Na tym bym się skupiła. Jesli to za mało to wybierz drewno. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie o to chodzi, ze latwiej samemu zrobic i szybciej. Bo cena to roznie bywa, znam drozsze panele od mozaiki.

Ja to sie tylko boje, ze zrobi sam, umorduje sie jak nie wiem, zaoszczedzi.., a potem i tak ktos bedzie musial to poprawiac. :oops:

Mozaike w mieszkaniu sam lakierowal i szlifowal - papierem sciernym. :lol: Ale byla juz przyklejona. :roll:

Najwyzej Ducha zapytam, moze da pare rad - jak samemu to zrobic aby nie spierniczyc. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czaj sie dzwon pisz zero problema w wawie tez bede po siwetach na dluzej podjade..moge na miejsu poinstruowac co i jak zero stresu..

To koniecznie na kawe z ciachem wpadniesz i z mezem pogodasz. :D ni ma tak "za darmo". :wink: :lol:

Dasz jakis numer kom. na priva??? To po Swietach zadzwonimy. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

froschia to na jajkach to Ty?? Normalnie nie uwierze. :lol:

Sloneczko do mnie zaglada to dobry znak. :wink:

A Duch tez jest choc Go nie widac. 8)

Agcia ja juz mam miekkie nogi, ze to coraz blizej. Dobrze chociaz, ze Ty nie panikujesz. :D

Depsia na pewno! :lol:

Haftciare macie

http://haftyswiata.blox.pl/html/1310721,262146,169.html?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...