Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

będę też z tym woskiem kombinować, o ile gdzieś taka świeczkę dostanę 8)

 

Ivo, pochwal sie jak zrobisz :wink:

 

OK :D :D :D :D

obiecałam dziewczynom w pracy że im zrobię po jednym, dlatego dziś chcę do tego przysiąść

teraz mam już pomocnika - córkę....a pamiętam jak niedawno ona się wkurzała, że jej nie wychodzi, a teraz to nie można poznać kto robił ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Zeljko, do przeglądania tych obrazków to potrzebny program, mam go, to Ci przywiozę. :wink:

Póki co, ściagaj ile wlezie.

Jak dam radę na święta to też usiądę i trochę jeszcze pościągam. 8)

 

Buziaki słoneczne dla Was! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, tutaj jestem. :p

Ok, Depsia to sciagam wzorki i czekam na program.

Froschia dzis jajka zaczelam drapac. :-? Czemu Ty nie napisalas, ze to cieza fizyczna robota? :roll: Co prawda drapie igla do szycia bo nie mam nic innego, ale po pol jajka juz mnie lapy bola. :o

Ivcia piekne jajka to brazowe to moje. :D Kto go zje to w moje zdrowie. :wink:

Zaraz ide zerkac do dziennika.

 

Ludzie tutaj zagladajacy, :wink: nie wiem czy bede tu zagladac do Swiat wiec z calego serca zycze Wam wszystkiego co najlepsze. Wesolych Swiat!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no letko nie jest :-? , ale satysfakcja nie boli nic a nic :D :D :D

sprobuj zyletka (przelam ja wzdluz na pol , owin jedna koncowke grubo plastrem ) , powinno byc lzej

albo skocz do sklepu medycznego i zaopatrz sie w skalpele (kosztuja grosze) : jeden szpicaty do drapania konturow i jeden zaokraglony do cieniowania

innym narzedziem moze byc noz do tapet-ostrze (tez owiniety dla bezpieczenstwa tasma albo plastrem)

igla mozna sie zajechac :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za zyczenia! Czy bedziecie mi mieli za zle, jesli nie bede udawac sie do kazdego z osobna z zyczeniami? :oops:

Wiecie, ze zycze Wam z calego serca samych dobroci. Jestescie moja polska rodzina i zawsze o Was milo pamietam, zwlaszcza na Swieta, ktore u nas sa czesto troche samotne, bo rodzina daleko.

Ale nadrabiam Wami wszystkymi. :wink:

 

Powiem tez cos o jajkach. :D Drapanie igla do szycia to koszmar i nie robcie tego w domu. :lol:

Po jednym jajku sie wzielam i wscieklam. :lol: Po czym biala farba akrylowa namalowalam krzaczki typu "przedszkolaki". :lol:

Prosze bardzo - mozna sie smiac. :wink: :D

http://1.1.1.3/bmi/s219.photobucket.com/albums/cc199/brigamene/th_DSC07951.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...