Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U mnie problem jest natury psychicznej. :roll:

Wszystko co ja robie to robota ktorej nie widac. Baby wiedza o czym pisze. Roboty domowe.

Ze Stefciem, wiadomo, efektow tez brak.

A tutaj gorki jak znikna od razu widac. :roll: Moze dlatego wzielam sie za to.

Maz jak wrocil to krzyku bylo, ze hooo. :roll:

Chyba musze sie pogodzic z tym, ze nic mi nie wolno i zyc jak na staruszke przystalo. :cry:

Kurcze a baby w moim wieku to potrafia pole przekopac..., to samo co ja nawet spacerkiem nie potrafie na raz przejsc. :roll: Beee. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko - Twój dom, jego atmosfera i jego piękno - to jest Twoja praca.

Może czasem sobie trochę z Ciebie dworuję :wink: , ale co to byłoby za życie, gdyby same smutki i powazne sprawy człowiek miał. :D

A tak na poważnie - to Ty jesteś solą tego domu i opoką rodziny. To na Tobie spoczywa cała atmosfera, cała bezpieczna codzienność domowa, jej piękno i spokój.

Nie mów więc, że Ty nie pracujesz i że mało możesz. Fizycznie może i niewiele, ale od są mężczyźni zazwyczaj.

A my - to podstawa, opoka, ciepło, przytulność, spokój, bezpieczna codzienność. I właśnie te podstawowe dla rodziny wartości Ty tworzysz, Kochana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pattaya dzieki za rade.

U mnie klopot aby dla siebie samej czasu znalezc.

Kregoslup wysiadl od dzwigania mojego Stefka. To duzy facet od zawsze byl, ponad trzy lata nie chodzil, (3 i miesiac mial jak zaczal dreptac od mebla do mebla) a do dzis wymaga pomocy we wszystkim.

Kobitki macie racje. Zostawie ta ziemie. Zdrowia nikt mi nie zwroci.

asia i marus wczoraj dotarl wzor. Dziekuje serdecznie, ze tak pieknie kolorowo wydrukowalas, ze wszystko widoczne. Dzieki. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko skąd ja znam te ćwiczenia tylko jak boli :wink: :)

Choć mój kręgosłup w ciązy sprawuje się bez zarzutu zobaczymy co bedzie jak już urodze 8)

Dużo zdrówka i dbaj o siebie, pamietaj że to też dla Stefka :)

A ziemia nie zając nie ucieknie i kiedys tam się ją rozgarnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to ja dorzuce swoje 3gr :wink:

Ja pracuję i to duzo. Ale nie myśl sobie, ze jak pracuje na działce czy coś robię w domu to resztę też mam zrobioną. Wracam potem do domu a tu kurze niewytarte, podłogi niepomyte. No patrzeć nie mogę. Myje się i uciekam jak najszybciej do łóżka, zeby tego nie ogladać. Nie mozna robić wszystkiego. Poprostu się nie da. Odpuść sobie cieżkie roboty na zewnatrz. Twoją pracę Żelko widac w domku i nie pisz, że jest inaczej. Ugotujesz, upieczesz. Moi własnei się dzis upomnieli, kiedy to ja zakupy zrobie bo w lodówce wiatr hula :lol: A ja jutro ich nie zrobię bo..... musze drewno na taras malować :roll: Coś za coś.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam, poniewarz ludzie pytaja. :p

1% dla mojego Stefka

W tym roku wypełnia się tylko

124 nazwa OPP - Fundacja dzieciom "Zdążyć z pomocą" (dla dziecka nr 267 Stefan Jasiński)

125 numer KRS - 0000037904

 

Podaje tutaj, w razie czego to na innej stronie powtórzę. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu jaja se robi. :roll:

Nawet nie chce liczyc ile to postow dziennie. 8)

Ale wiosna przyszla, lato idzie.., to i ja dam Wam odpoczac. :lol:

 

Nie ma co liczyć, w końcu po to mamy FM żeby pisać :)

A Ty każdemu miłe słówko szepniesz i licznik bije :) ale bez tych słow byłoby nam smutno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa strona :wink:

Powtarzam, poniewarz ludzie pytaja.

1% dla mojego Stefka

W tym roku wypełnia się tylko

124 nazwa OPP - Fundacja dzieciom "Zdążyć z pomocą" (dla dziecka nr 267 Stefan Jasiński)

125 numer KRS - 0000037904

 

Aga a Twoja mloda dama co mowi, kiedy przybedzie? :D

 

U nas dzis piekne slonko, a mi Stefek w nocy dal popalic. :lol:

To, ze co druga noc przesypia to jeszcze jakos, ale dzis mi dwa razy zasiusial siebie i cale lozko. Przez papmersa. Pampers suchy, reszta mokra. :lol:

Nie ma to jak posciel przebierac dwa razy w srodku nocy. :lol:

A potem musialam mu jedna bajke opowiadac tak dlugo az mi geba zdretwiala.

Ale wystarczy, ze popatrze w te Jego usmiechniete oczydla i poczuje jak reka mnie obejmuje jak kumpla z lawki szkolnej, to juz mi lepiej. :D

No to milego dnia wszystkim. :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...