Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Powtarzam, poniewarz ludzie pytaja.

1% dla mojego Stefka

W tym roku wypełnia się tylko

124 nazwa OPP - Fundacja dzieciom "Zdążyć z pomocą" (dla dziecka nr 267 Stefan Jasiński)

125 numer KRS - 0000037904

 

poszło :)

 

tulipany mają pączki, rododendron zakwitł - ale radocha :D

tylko oleander się przeziębił :roll:

 

Uściski dla Zeljków zostawiam i pozdrowienia dla Depsi

w Warszawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko - tych z Warszawy, co ja chcę zobaczyć, to i tak zobaczę, a reszta... wiesz... :wink: :lol:

A ludzie na targi przyjdą na pewno i tak, zawsze jest spory tłum na tego rodzaju imprezach. :wink:

A Wy to tylko chciałabyście w tych ogrodach wszystko zaraz i wszystko kupić.

Ukorzeniać sobie gałązki trzeba - wtedy trwa to kilka lat dłużej, ale jaka satysfakcja!!! A te roślinki to potem jak własne dzieci. :oops: :lol:

Jak chcecie, to Wam dokładnie powiem jak to się robi i - do dzieła! W doniczkach, na parapecie, osłonięte folia albo słoikiem, z ukorzeniaczem, w lipcu najlepiej albo na początku sierpnia - kilka tygodni i ma się własna darmową sadzonkę! 8) :D

 

Dobrze, że Stefek ma się już trochę lepiej, mam nadzieję, że daje Ci trochę pospać. :wink:

 

oj, nie zawsze sie udaje :roll: , ale ja twarda depeesiu jestem i nadal probuje 8) :lol: :lol:

ziomalka buziaki Ci przesylam i zycze Stefkowi szybkiej poprawy zdrowia :) przytul go prosze od cioci Frosi i powiedz mu , ze ja go bardzo , bardzo.... :D cmok cmok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frosia, Ty wsadź 2 sadzonki tego listka i trzymaj je cały czas pod słoikiem do góry dnem, co najmniej przez 8 tygodni, aż zacznie rosnąć.

Wtedy zacznij na chwilkę wietrzyc czasem, jak w szklarni.

A potem już normalnie, wiesz o co chodzi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam, poniewarz ludzie pytaja.

1% dla mojego Stefka

W tym roku wypełnia się tylko

124 nazwa OPP - Fundacja dzieciom "Zdążyć z pomocą" (dla dziecka nr 267 Stefan Jasiński)

125 numer KRS - 0000037904

 

poszło :)

 

 

Dziekujemy cioci Zosi. :p :wink:

A ja nawet nie wiem co to jest ten oleander, albo tez rododendron... :oops:

Tulipany znam. :lol:

 

Froschia ziomalko Stefek kazal podziekowac.

Depsia latwo Tobie mowic, Ty masz praktyke. Ja wczoraj kupowalam doniczki do pietruszki i koperku. Wybieralam glebokie.

A byla tam jedna Pani w puznej ciazy, piekna z reszta jak nie wiem i mloda tez.

I mowi, ze po co mi do kopru taka gleboka doniczka jak koper ma malutki korzen.

Podziekowalam Jej za rade i wybralam inna, jaka Pani wskazala. :lol:

Niby skad ja mam wiedziec jaki korzen ma koperek jak zawsze jadlam tylko ta gore. :lol:

Warszawa robi ludziom krzywde.., mowie Wam... :lol:

p.s. Depsia paru forumowych ludkow spotkasz u mnie i tak. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u Ciebie, to znaczy, że takich, co ja bardzo chcę ich spotkać. 8)

Jak przyjadę to mogę Ci paru rad ogrodniczych udzielić, pierwsza i najważniejsza zawsze jest taka, że jak coś sadzisz, to zawsze zielonym do góry. :wink: :lol:

Spróbuj poczytać w ogrodach, tam sporo mądrych osób jest i dużo wiedzy do poczytania. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frosia, Ty wsadź 2 sadzonki tego listka i trzymaj je cały czas pod słoikiem do góry dnem, co najmniej przez 8 tygodni, aż zacznie rosnąć.

Wtedy zacznij na chwilkę wietrzyc czasem, jak w szklarni.

A potem już normalnie, wiesz o co chodzi. :D

ty wiesz kochana co ja juz nie wyczynialam z tym ziolkiem 8) :lol: :lol:

ale nie poddaje sie , jestem twarda !!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?

W życiu nie widziałam, żeby ktoś miał tak radosny uśmiech jak Stefek! :o :D

Jest cudny, ma w sobie taki urok dziecięcy i tyle radości, że szok. 8)

 

A dom jaki ładny u Zeljki to już nie powiem nawet, bo mnie zatkało.

 

A żarcie jakie dobre... :oops:

Żalujcie, że Was tu nie ma! :lol:

Bo ja będe do samej niedzieli. 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj sharoon! Dziekujemy za odwiedziny i za to, ze pamietasz o nas.

Sciskamy Cie najmocniej jak sie da. :p :wink:

Depsia no i jestes u nas! :D Ale spisz krocej niz nasze kukuriki sasiadowe. Ale przynajmniej jest kiedy na forum popisac. :lol:

Mowi, ze smaczne jedzonko ale duzo nie zjadla. :D Na szczescie Soltys jak mu smakuje to i zje, wiec poprawil Wam srednia. :lol:

A dzis ma byc Duch z samym Guru Forum, a moze i piatka wpadnie.

No to do milego. :D :wink:

Pozdrowka wszystkim zagladajacym. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialem bardzo podziekowac za wspaniala goscine i bardzo mile towarzystwo:))

A my dziekujemy za fachowa porade i mile towarzystwo, a Nefci za wspanialy prezent. :p

Hej jea!

Dzieki za odwiedziny! :wink: Stefek po swojemu, dzieki, cieszymy sie jak nie jest gorzej.

A spotkac sie, no pewnie, ze chce, szykuja jakies spotkanie forumowe, czekam na koneczna decyzje i wtedy bede wiedziala co i jak.

W razie czego to do nas wpasc mozesz, tylko daj znac. :wink:

Depsia spac nie moze po moim jedzonku. :lol:

Ciekawe jak spali inny goscie... :roll: 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, :D

 

wpadłam żeby o coś zapytać, ale po otwarciu strony od razu u góry znalazłam :roll: :D

Ja w tym roku bardzo opóźniona jestem :wink: Roboty dużo, i do tego te wybory....A to dopiero się zaczyna jako taka wykończeniowka :-? ....

Dzień podobno piękny, więc zapewne jesteśce na spacerku albo w ogródku..

 

uściski dla Stefka i mamusi też :lol:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie po jedzonku. :o

Z emocji. :p

I wczoraj już zrobiłam lepszą średnią z tym jedzeniem. :oops: 8)

Stefek kochane słoneczko jest, jak On swoją Mamę przytula i całuje, to Wy pojęcia nie macie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Amtlo! Dzieki za pamiec. :wink: Ty pomimo wielu obowiazkow zawsze o nas pamietasz. :p Musze zerknac co u Ciebie slychac w dzienniku.

Hej Gosia!Usciski od nas. :p Jak tam dworek?

Depsia szczesliwej drogi, daj znac jak dojechaliscie.

 

Nagadalim my z Depsia po babsku. Zdjecia rodzinne obejrzane i obgadane.

Trzy duze segregatory wzorow do haftu obejrzanych i obgadanych, a nawet cos zeskanowane na pamiatke.

Depsia troche nam naopowiadala jak to jest z uprawa ekologiczna, z gospodarstwem agroturystycznym. Widzialam fotki jak wszystko od poczatku robili wlasnimi recami. :wink: :p

Zobaczylam jak tam ladnie, pod samym lasem, z basenem, ogniskiem, grillem. W okolicy jest duzo rzeczy do zwiedzania.

Wyspe nawet maja tropikalna tuz za granica w Niemczech. :D A to dopiero jest cos wspanialego. No i ogord roz, tez w okolicy. Na prawde mi sie spodobalo.

A Depsia skubana ma to wszystko pod nosem i sie wczesniej nie chwalila nic a nic.

No i chce tutaj tez Pana Soltysa pochwalic. Co to za spokojny i mily facet jest, na prawde. I synow maja przystojnych bardzo.

A Depsia nasza taka jak tutaj, taka i w realu. Nie udaje nikogo kim nie jest. Fajnie nam sie gadalo.

Relacji foto nie mamy. Nie bylo nawet czasu. :roll: Dopiero teraz wpadlam na to, ze nawet na pamiatke nie pstryknelim. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...