Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Ivcia ja w piekarniku pieke, ja nawet nie wiem co to jest to ustrojstwo. :oops: Malo nowoczesna jestem. :roll:

No i jak chleb po swojemu pieke to bez przepisu, na oko wszystko. Tak jak moja mama robila a ja sie przygladalam, tak teraz sama robie.

Ale z przepisow tez korzystam jak najbardziej. Jak chce mi sie czegos bardziej wyszukanego i niedzielnego. :lol:

A Ktosek to On? Czy to Ktoska? :D

ja widziałam takie ustrojstwo ostatnio u znajomych - podobno wszystko się wrzuca i to samo miesza i piecze, można też ustawić sobie żeby zaczęło piec z opóźnieniem - choć dla mnie osobiście takie programatory jakoś zawsze przerażają - a jak nagle prąd wyłączą w połowie pieczenia, albo jakaś inna awaria będzie :roll: :roll: :roll:

Ktosiek na razie jes Ktośkiem ;-) idę dziś na USG to może będzie coś wiadomo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zeljko, jak wystawisz koperek na taras to powinno mu się polepszyć. :lol:

Ta papryka, powiadasz, teraz wylazła?

No to może jeszcze inne wyjdą też. :wink:

A cebulę zeszłoroczną posadziłaś na szczypiorek już? Jak nie, to posadź, błyskawicznie Ci urośnie! :D

 

A ta maszyna do pieczenia...

Chlebek jeden malutki sie ma po kilku godzinach szarpania prądu i kręcenia ciastem w tej maszynie! :o :-?

Piekarnik o niebo lepszy. 8)

Dziś wieczorem mam zamiar zamieszać taki na zakwasie i do rana niech rośnie. :roll: :D

Zobaczymy, co wyjdzie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko kochana, zajrzałam wreszcie poczytać co u Was, ktoś mnie ostatnio z czasu okradł i dlatego taka przerwa :roll:

uściski serdeczne zostawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry przyszłam powiedzieć i przyznać się do przestępstwa od razu ... skopiowałam przepis na ogórki :oops:

 

Buziaki zostawiam :D

 

tak jak ja :oops:

 

Po to tam jest, żeby z niego korzystać, dziewczynki, bierzcie na zdrowie! :D

A te inne też bierzcie, też dobre są. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Tolcia, Aka, Verunia milo Was widziec.

Dzis zachaczylam o taki program w TV co to ostatnio DankaF polecala, jest zawsze w czwartki przed poludniem, chyba na jedynce, ale nie pamietam.

Facet dzis z kawalka pustej ziemi zrobil ogrodek. No cos wspanialego miec taka wiedze i talent.

Tola wie. :wink:

Zazdraszczam takiego wyczucia w urzadzaniu przestrzeni.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Tolcia, Aka, Verunia milo Was widziec.

Dzis zachaczylam o taki program w TV co to ostatnio DankaF polecala, jest zawsze w czwartki przed poludniem, chyba na jedynce, ale nie pamietam.

Facet dzis z kawalka pustej ziemi zrobil ogrodek. No cos wspanialego miec taka wiedze i talent.

Tola wie. :wink:

Zazdraszczam takiego wyczucia w urzadzaniu przestrzeni.

:D

 

muszę przykikać go w przyszłym tyg. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nasz ogród na zywym piachu żadne sztuczki nie pomogą - poza ganianiem ze szlauchem każdego wieczora, kiedy są okresy suszy. :-?

Dzień dobry! U nas słoneczko piękne świeci, to zostawiam trochę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widziałam takie ustrojstwo ostatnio u znajomych - podobno wszystko się wrzuca i to samo miesza i piecze, można też ustawić sobie żeby zaczęło piec z opóźnieniem - choć dla mnie osobiście takie programatory jakoś zawsze przerażają - a jak nagle prąd wyłączą w połowie pieczenia, albo jakaś inna awaria będzie :roll: :roll: :roll:

jadłam chlebek z takiego ustrojstwa - pyszotka :D I nawet dostałam na wynos - następnego dnia był taki sam dobry jak dzień wcześniej. Jadłam biały chlebek i ciemny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta maszyna do pieczenia...

Chlebek jeden malutki sie ma po kilku godzinach szarpania prądu i kręcenia ciastem w tej maszynie! :o :-?

Piekarnik o niebo lepszy. 8)

Dziś wieczorem mam zamiar zamieszać taki na zakwasie i do rana niech rośnie. :roll: :D

Zobaczymy, co wyjdzie. :wink:

 

a w czym w piekarniku go pieczesz?

i rzućcie jakimś przepisem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo - masz mnóstwo wiedzy i przepisów w tym wątku:

http://forum.muratordom.pl/pyszny-chleb-domowy,t142440.htm

Jak poczytasz, to będziesz lepsza od niejednego piekarza! :lol:

 

Jest jeszcze bardzo dobry blog z przepisami z tej dziedziny, często z niego korzystam:

http://chleb-i-inne-przepisy.blogspot.com/

 

Czytaj, korzystaj i pokaż nam swój pierwszy pyszny chlebek! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gospodynia, po innych wątkach się pętasz, a do nas tutaj nie zajrzysz, ja nie wiem, co to ma być w ogóle... :roll: :lol:

Ja chciałam zapytać, czy już wiadomo, gdzie urlop spędzicie. 8)

Bo może u mnie? :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...