Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zeljko, ja będę za nas obie pisała, że wysyłamy energię do Tomka i Artura, a nawet jak net mi się biesi, to i tak wysyłam. :wink:

I do Was wysyłam, musi być dobrze, musi. :D

Buziaki zostawiam, kochana! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, nie możesz nas czytać na razie, ale i tak na pierwszej stronie cały czas jesteś. :D

 

Zeljko, cały czas mysle o Was, bardzo chcę i wierzę, że sie uda uniknąć operacji.

Modlę się i wiem, że będzie dobrze, bo musi.

Mnóstwo dobrych myśli i energii posyłam. Kochana. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, dzisiaj szczególnie o Was myślę - mam nadzieję, że rehabilitantka powie, że jest wyraźnie lepiej, że Twoje wysiłki i nasza wspólna wiara w to, że będzie dobrze odniosły skutek.

Mnóstwo energii dobrej Wam slę, mysle bardzo, kciuki zaciskam.

Buziaki!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, dzisiaj szczególnie o Was myślę - mam nadzieję, że rehabilitantka powie, że jest wyraźnie lepiej, że Twoje wysiłki i nasza wspólna wiara w to, że będzie dobrze odniosły skutek.

Mnóstwo energii dobrej Wam slę, mysle bardzo, kciuki zaciskam.

Buziaki!!! :D

 

Żelko i my myślami jesteśmy :D :D

buziaki wysyłam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - są wieści. :D

 

Jest lepiej!!! :D :D :D

Jeszcze ciągle nie jest odsunięte widmo operacji, 21 lipca obejrzy Stefka lekarz w Poznaniu, ale rehabilitantka jest z nich zadowolona, mają dalej pracować! :D

Uff, ulżyło mi chociaż trochę... :roll:

 

Zeljcia, kochana, kciuki nadal trzymamy wszyscy mocno, będzie dobrze, bo bardzo o Was myślimy i bardzo się za Was modlimy! :D

Trzymajcie się, kochani! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam pełną informację od Zeljki:

 

Pani dr. od rehabilitacji dzis sprawdzila jak robimy i co, pochwalila nasze starania i dodala nowe cwiczenia.

Zmierzyla kat skrzywienia - ja nazywam to "gora lodowa" - bo ma sie stopic pod nasza praca i sie stopi.., i wyszlo nam, ze jest o 4 stopnie mniej niz ostatnio.

Ostatnio bylo 28 stopni, na operacje kwalifikuja juz 22 stopnie, wic my koniecznie musimy zejsc na ponizej 20 stopni.

Pani powiedziala, ze najlepiej bylo by zjechac do 15 stopni, wtedy byla by o nas spokojna.., ale powiedziala, ze to teoretycznie nie jest mozliwe.., i dodala, ze teorie trzeba obalac.., wiec my bedziemy obalac teorie.

Mocno trzymaj kciuki za nas aby udalo nam sie dojsc do 15 stopni. 15-tka to nasz cel !!!

Dziekuje wszystkim za pamiec i za wsparcie, trzymanko!

 

:D :D :D

 

Będzie dobrze - musi być dobrze!!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...