Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Oooo, widzisz, Mayland, Ty masz rację, weź od nich namiar, bo takie dane zawsze mogą się okazać przydatne! :D

Jak nie masz telefonu Zeljki, to ja Jej przekażę w razie czego. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzwoniła dzisiaj. :D

Pozdrowienia gorące i buziaki dla wszystkich przekazać kazała, a przede wszystkim wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy codziennie ciepłe myśli, modlitwy i dobrą energię ślą - w Zeljki i Stefka imieniu DZIĘKUJĘ BARDZO!!!!! :D :D :D

Masaże cały czas robi Stefkowi, światełko w tunelu się pokazało, rośnie nadzieja, że obędzie się bez interwencji chirurga, więc wspomagajmy ich dalej - ile wlezie!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekablowałam Zeljce kwotę wylicytowaną dla Tomka. :D

Bardzo, bardzo jest ze wszystkich dumna i bardzo szczęśliwa, że tyle udało się uzyskać. 8)

I oczywiście pozdrawia wszystkich bardzo serdecznie i gorąco. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to są nowe wieści od naszej Zeljki. :D

 

Byliśmy na kontroli u rehabilitantki. Jest lepiej. Rotacja żeber spadła z 28 stopni do 18. Pani mówiła, że to się zdarza bardzo rzadko. Pracujemy dalej - niedługo 15-tka będzie nasza! :D

Pani dziś pochwaliła mnie za pracę i powiedziała, że powinnam u nich w zespole pracować. 8)

Ale urosłam - choć to tylko miłość matki, ani wiedza, ani siła.

 

Cały czas mówię, że miłość matki to najlepsze, co może się dziecku przytrafić. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem. Mam juz Net.

Na razie krotko tylko napisze bo juz puzno.

Dziekuje wszystkim za pamiec, za wsparcie, za modlitwy.

Specjalne podziekowania dla Depsi ktora caly czas byla moim kontaktem z Wami.

Bede zagladac od czasu do czasu.

Dajcie znac co nowego i gdzie powinnam zerknac. Dziwnie sie czuje tutaj po takiej przerwie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znac co nowego i gdzie powinnam zerknac. Dziwnie sie czuje tutaj po takiej przerwie. :roll:

Niepotrzebnie.

Kilka dni i nadrobisz.

Mi bardzo Brazy brakuje, która wyprowadziła się do swojej puszczy i też neta nie ma. :roll: Dobrze, ze wróciłaś Zeljko. Co u Stefka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po staremu u nas, wciaz z czyms walczymy.

Z rzeczy budowlanych to przybyl nam gres na tarasie i wejsciu do domu. Maz bedzie robil spizarnie, wlasnie kupil materialy, no i czekamy na nowe lozko dla Stefka.

Sluchajcie, nie ma juz tego 1% watku, a sa juz nowe wplaty, wiec ja tutaj napisze od kogo.

2009-07-23 OPP Drugi Urząd Skarbowy Toruń,

2009-07-22 OPP Drugi Urząd Skarbowy Toruń,

2009-07-22 OPP Drugi Urząd Skarbowy Toruń,

2009-07-22 OPP Drugi Urząd Skarbowy Toruń,

2009-07-16 leczenie i rehabilitacja (tu bylo imie i nazwysko, ale zamiast tego podam Bramer)

2009-07-10 OPP Pierwszy Urząd Skarbowy Warszawa-śródmieście Warszawa,

2009-01-02 OPP Urząd Skarbowy Łódź-Polesie Łódź,

To sa nowe, kwot nie podaje, jesli ktos chce sprawdzic czy to Jego wplata, to podam kwote na priva.

Tak bedzie lepiej, bo nie wiem czy kazdy sobie zyczy aby Jego kwota tutaj sie znajdowala.

Dziekuje wszystkim i pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maylandcia lozko normalne. Sosnowe 1,40/2m z materacem ortopedycznym. Dotychczas mial takie rokladane, a to wiadomo, nie jest rowne, zwlaszcza, ze juz ma swoje lata.

Depsia za daleko to Twoje ranczo, a ja coraz starsza. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...