Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oj, Zeljciu, pewnie wszystkie kości Cię bolą w tej pogodzie, wiatr, zmienne ciśnienie... A i masujesz Stefka na pewno cały czas, więc też bardzo się męczysz. :roll:

Dbaj o siebie, na ile jest to możliwe, dobrze?

I zaglądaj, bo tu smutno bez Ciebie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam, dostałam, dziękuję!!! :D :D :D

Dbaj o siebie, kochana, na ile to możliwe, nie forsuj się bez [potrzeby i każ koniecznie sobie pomagać!!! :wink: 8)

Buziaki i ciepłe myśli z uśmiechami zostawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowosci w Fundacji to;

OPP Urząd Skarbowy Inowrocław,

OPP Trzeci Urząd Skarbowy Gdańsk, Gdańsk

Dziekujemy!!!

 

Hej Aniu!

Dziekuje za odwiedziny. :wink:

Zobacze co powie nam Pani Dr. Mam nadzieje, ze we wrzesniu uda nam sie dostac, jestesmy na liscie oczekujacych.

Mam tez nadzieje, ze nasza uparta codzienna praca przyniesie nowa poprawe.

Zobaczymy.

Nie dlugo tez wybieramy sie do Poznania do ortopedy, na kontrole i po gorset. Czeka nas nowa droga. Wszystko przed nami. Mam nadzieje, ze lepsze jutro. :wink:

Bedziemy sie starac i wierzc w to najmocniej jak sie da. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie u Ciebie nie było Zeljko, ale nie, że nie pamietam tylko wiesz...., takie tam rózne :-? .

Milo czytać, że rehabilitacja daje dobre wyniki, tylko jak Twój kręgosłup to wytrzymuje? Ile godzin dziennie ćwiczycie?

 

A z tego powodu, ze zabral sie za gabinet, ktory robil nam za strych, to teraz mam taka zmiane, ze kiedys jeden pokoj robil za magazyn, a teraz robia trzy. Sypialnia, gabinet i goscinny.

 

Dobre, uśmiałam się :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie gabinet jest robiony. Tam maz zmontowal stara mebloscianke z lat kartkowych. Nie dlugo bedzie biorko sosnowe, brakuje fotela.

Robiona jest spizarnia i zabudowana szafa w goscinnym.

No ale, z tego powodu czesc kartonow z gabinetu wyladowala w sypialni. Gabinet robi za skladownie materialu na spizarke i szafe w goscinnym.

W garazu dechy sa krojone, szifowane aby do krzywych scian dopasowac.., potem wszystko ponumerowane i ukladane do gabinetu.

Nie dlugo w gabinecie na podlodze zabespieczonej kartonami to wszystko bedzie dziurawione, dodawane to i owo, potem montowane juz na swoim miejscu.

 

Co do zdrowia. #$^&*())#$% :evil:

Rece mnie bola strasznie. Zwlaszcz lewa wysiada. Mam problemy aby pisac na kompie, bede chyba musiala z tego na jakis czas zrezygnowac.

Teraz dukam jednym palcem prawej reki.

Wiec jesli mnie nie bedzie to dlatego.

Soncia pracujemy jeda godzine dziennie, w dodatku 4x15 min. Tyle, ze to troche sily trzeba uzywac przy tym, a rece zawsze byly moim slabym punktem.

Z reszta ostatnio wszystkie stawy sie odzywaja, ze zastanawiam sie czy nie isc do reumatologa. :roll:

No to sobie pomarudzilam a teraz ide zdrowiec. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie intensywnie - jak Ty będziesz zdrowieć, jak u doktora jeszcze nie byłaś i nie wiesz, jakie leki powinnaś teraz brać? :o

Zeljko - Stefek potrzebuje Cię zdrowej i silnej, dbaj o siebie, bo to dla niego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Oni nie wiedzom jak to jest z tym lekarzem. 8)

Zanim sie dostane gdzie trzeba to i tak mi przejdzie. :D

A poza tym.., dbaj..., dbaj...,dbaj...., latwo Wam mowic. Co Wy myslicie, ze ja pomoc domowa mam?! :evil: 8) :wink:

Jestemobandazowanapostawachmiodemirakijaimamnadzieje,zemiprzejdzie.

Procz tego mam masci i pije swinstwa.

A Wy mi tu nie marudzic, jeno sie o zdrowie pomodlic co to by mi predzej lepiej sie zrobilo, nooo. :D

Idem.

Ziomalki i inne ludki.

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...