Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

 

Modlić się nam trzeba koniecznie, oby Pan pozwolił malutkiemu Franusiowi żyć pełnią życia ze swoją mamą...

 

nieznam sprawy, ale modlitwą bede przy nich!

 

Tutaj siedowiesz wiecej Aka.

http://forum.muratordom.pl/wiadomosc-dla-przyjaciol-tomek1950,t159720-3900.htm

Synek naszej forumowej znajomej agnesK urodzil sie przedwczesnie i od jakiegos czasu wciaz walczy o zdrowie i zycie. Teraz sa krytyczne chwile i bardzo potrzeba jest nasza modlitwa o Jego zdrowie.

wierze, ze im wiecej glosow do Nieba tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nowosci w Fundacji to;

OPP Urząd Skarbowy Inowrocław,

OPP Trzeci Urząd Skarbowy Gdańsk, Gdańsk

Dziekujemy!!!

 

 

o co tu chodzi????bom niezorientowana :oops:

 

Aka to informacje dla wszystkich ktorzy przekazali swoj 1% na mojego Stefka.

Pisze pojedynczo od ktorego US - urzedu skarbowego - dotarl przekaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A kiedy się wybieracie do Poznania? :roll:

 

 

A propo's Urzędów Skarbowych.........może przeoczyłam ale z Poznania nic nie wpłynęło :roll: :roll: :roll:

 

Aniu z Poznania jeszcze nie ma.

W czwartek na 14.00 mamy byc w Panoramie (ul Gorecka) u Was. Tam przyjmuje nasz ortopeda dr. Kotwicki. Jedyny ktory chcial podjac sie leczenia dziecka jakim jest moj Stefek.

I nasza kochana Pani Dr. od rehabilitacji ktora przyjmuje na Ursynowie: Dr. Agnieszka Stepień. Malo tego, ze dobra specjalistka to jeszcze aniol w ciele kobiety.

Jesli nam sie uda, to tylko dzieki tym ludziom i naszej codziennej pracy.

 

Jesli dasz rady wpasc, to bedziemy w Panoramie. Pierwszy raz tam jade, bo poprzednio bylo w innym miejscu na Dolnej Wildzie, wiec nie wiem dokladnie w jakim miejscu, to znaczy gdzie to jest w tej Panoramie. Bo to podobno jakis duzy sklep?! :D

W razie czego Stefka poznasz po slinniku, a ja bede ta istotka mniejsza od niego. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frau Depsia nie godoj! Jak bede mogla to wpadne, tero ni mam jak.

aka kochana, nie ma za co dziekowac. :wink:

 

p.s. gdzie moja ziomalka, tesknie za Nia :roll: Ni mom tero czasu lazic po watkach, ale moze Frau Depsia z laski swojej przekaze pozdrowienia dla naszej Frau Froschki. :D :wink:

 

Usciski dla zagladajacych i wbrew wszystkiemu, :wink: wciaz o nas pamietajacych!!!!

Bedzie Wam to pamietane w Niebie! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frau Depsia nie godoj! Jak bede mogla to wpadne, tero ni mam jak. Ciekawe, kiedy to będzie, pewnie na świętego Nigdy.

aka kochana, nie ma za co dziekowac. :wink:

 

p.s. gdzie moja ziomalka, tesknie za Nia :roll: Ni mom tero czasu lazic po watkach, ale moze Frau Depsia z laski swojej przekaze pozdrowienia dla naszej Frau Froschki. :D :wink: Przekażę Jej pozdrowienia od Frau Zeljki, jak tylko się odezwie, ona to taki struś pędziwiatr teraz, że...

Usciski dla zagladajacych i wbrew wszystkiemu, :wink: wciaz o nas pamietajacych!!!!

Bedzie Wam to pamietane w Niebie! :wink:

 

Dzisiaj szczególnie o Was pamiętamy, ważna data dla Was dzisiaj.

Kciuki trzymam i oby się udało, zasłużyliście oboje na to. :D

 

Trzymajcie się dzielnie, Kochana! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A kiedy się wybieracie do Poznania? :roll:

 

 

A propo's Urzędów Skarbowych.........może przeoczyłam ale z Poznania nic nie wpłynęło :roll: :roll: :roll:

 

Aniu z Poznania jeszcze nie ma.

W czwartek na 14.00 mamy byc w Panoramie (ul Gorecka) u Was. Tam przyjmuje nasz ortopeda dr. Kotwicki. Jedyny ktory chcial podjac sie leczenia dziecka jakim jest moj Stefek.

I nasza kochana Pani Dr. od rehabilitacji ktora przyjmuje na Ursynowie: Dr. Agnieszka Stepień. Malo tego, ze dobra specjalistka to jeszcze aniol w ciele kobiety.

Jesli nam sie uda, to tylko dzieki tym ludziom i naszej codziennej pracy.

 

Jesli dasz rady wpasc, to bedziemy w Panoramie. Pierwszy raz tam jade, bo poprzednio bylo w innym miejscu na Dolnej Wildzie, wiec nie wiem dokladnie w jakim miejscu, to znaczy gdzie to jest w tej Panoramie. Bo to podobno jakis duzy sklep?! :D

W razie czego Stefka poznasz po slinniku, a ja bede ta istotka mniejsza od niego. :lol:

 

W Panoramie :o lekarz przyjmuje :o

toż to centrum handlowe :o

Jak widzisz - po godzinie o której piszę - niestety jestem w pracy i nie dojadę :oops:

Życzę Wam wszystkiego dobrego i proszę odezwij się jak wrócisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, znów po długiej przerwie /jak jeszcze raz się posuje, to wyrzucę ten mój komputerek przez okno/

Żelko mimo, że dość rzadko zaglądam na forum to cały czas o Was pamiętam i przesyłam same dobre myśli. Proszę napisz co powiedział lekarz. Mam nadzieję, że jest coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostalismy gorset

To taki plastykowy pancerz, ktory ma prostowac plecy i nie pozwalac aby skrzywienie sie powiekszalo.

Stefcio ma w tym spac i nosic w dzin przez 4 godz. Co prawda inne dzieci zdejmuja to tylko na 2 godz. dziennie, ale lekarz powiedzial, ze nam powinno wystarczyc.

Stef na razie mial probe zrobiona, nosil ale pokazal, ze chce zdjac.

Teraz zostaje nam sie do tego przyzwyczajac i isc do przodu.

Musimy dac sobie rady!!!

 

Aniu to ta przychodnia

http://www.rehasport.pl/

Moze kiedys sie spotkamy. :wink:

Lece, bo zmeczona jestem. Usciski dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche uwiera i na razie spac w tym sie nie da, bo dziecko nie da rady w tym sie poruszac na lezaco, przekrecac i takie tam.

Wszystko przed nami.

p.s. czy mi sie wydaje czy lato juz sie skonczylo.., jesli w ogole bylo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Zeljko, to będzie sporo męczarni :-? Trzeba zrozumieć, że to jedyna możliwa opcja i tego się trzymać...sobie wytłumaczysz, ale czy Stefek zrozumie? Jemu po prostu będzie niewygodnie...Chyba kolejna wojna przed Tobą, ale zapewne zwycięska...za co bardzo, bardzo....

 

pozdrowienia i uściski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ją znam, da radę, ma motywację.

Jakimś matczynym sposobem przekona też Stefka, że to potrzebne dla jego zdrowia... :roll:

 

Zeljko, będzie dobrze, po prostu trzeba mu czasu, aby się przyzwyczaił do tego pancerza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...