Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Ja bron Boze nie panikuje. Po prostu wiem, ze trzeba czasu i poczekam. Co ja innego mam do roboty?! :D :wink:

A Stefcio znosi to dzielniej niz sadzilam. Troche musi nauczyc sie w tym poruszac i tyle. A nauczy sie. Przeciez ma mnie do pomocy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pooglądałam sobie, bardzo profesjonalnie wygląda ta klinika :D

Cieszę się, że Stefek będzie chodził w gorsecie, bo to znak, że jest duża szansa na wyzdrowienie :lol: czego Wam z całego serca życzę :lol:

A następnym razem jak będziesz się wybierać do Poznania to daj mi znać wcześniej, dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu dam znac, pewnie, ze dam.

Mayland Polecam nasza Pania dr. Ona na pewno dobrze zbada i jesli trzeba to powie jak cwiczyc.

W razie czego, to dam kontakt.

Ostatnio w Poznaniu poznalam dziewczynke z rodzicamy, przyjechali z Radomia.

Zaraz sobie o Tobie pomyslalam. Tez kiedys mieszkalas tam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, no o panikę to ja Ciebie nie podejrzewam, kochana, w ogóle. :D

Raczej odwrotnie - wiem, że dasz radę i że Stefek też da radę, bo mu pomagasz. 8)

No i tak gadasz, a jak gadasz, to chyba wiesz, co gadasz, nie? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivcia trzymam mocno kciuki za Wasz porod. Bo to juz nie dlugo.

Aby bylo szybko i nie bolalo za mocno. Aby dziecek byl silny i zdrowy a mama miala sil na Jego wychowanie.

Trzymajcie siemocno kochany. :p

 

U nas idzie dobrze, (puk, puk) Stefcio akceptuje gorset.

Calutki dzien mamy rozplanowany wedluk gorsetu i rehabilitacji. Prowadzimy tez nasz zeszyt gdzie wpisujemy wszystkie nasze poczynania.

Bardzo to pomocne w utrzymaniu porzadku, bo inaczej bym sie pogubila co bylo kiedy i ile czego bylo, kiedy mozna juz jesc, a kiedy znowu pomasowac.

 

A tak w ogole to zla jestem juz od jakiegos czasu bo uwiazania w domu.

Na poczatku kwietnia maz sprzedal nasze stare autko, ktore to robilo za "moje".

Pojechalismy wybrac cos dla mnie. W koncu wybralismy. Okres oczekiwania byl na 1 1/2 m-ca.

Mial byc koncem czerwca. Wciaz go nie ma!!!!!! :evil:

Nawet jakbym chciala to z domu bez meza sie nie rusze. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co - co na to wszystko ta firma sprzedająca auto mówi? :o

Nie możecie zmienić teraz decyzji i kupić gdzie indziej, daliście im już jakieś pieniądze? :roll:

 

Dobrze, że Stefek się przyzwyczaja, wiedziałam, że dacie radę.

Kciuki za proste plecy ściskam cały czas. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Despia, mówią, ze to nie ich wina, ze to w Niemczech maja te opóźnienia w produkcji. Trzeba czekać. Zależy mi na tym aby to było takie autko, bo z tych małych co oglądałam i "przymierzałam" ten był dla nas najwygodniejszy.

Ostatnio mówili, ze polową przyszłego m-ca ma być i mam nadzieje, ze znowu nie odsuną ten termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadam tylko napisac, że dzielnego synusia masz Zelijko!!!! i widamo po kim on taki :wink:

 

buziaki dla Was zostawiam :D

Dzięki aka. Ta dzielność życie nam narzuciło, bo naturę to raczej strachliwą mamy. :D

Tez Cię pozdrawiamy serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Zelijko :D wróciłam z Twojej pieknej ,cudnej i uroczej Ojczyzny :D

Jechalismy przez Twój Slunij ale było juz poźno i nie zrobiłam zdjecia :-? ale Plitvice -tak jak mówiłas -to raj na ziemi :D Zatrzymalismy sie w Orebić a stamtąd pojechalismy do Dubrownika i na Korczulę .....zostawiłaś Chorwację ,a nie jeden zostawiłby Polskę dla takich widoków :lol:

 

Plitvice

http://img197.imageshack.us/img197/4130/chorwacja09098.jpg

 

Krk ....gdzies przy autostradzie :lol:

http://img42.imageshack.us/img42/4846/chorwacja09116.jpg

 

plaża w Orebić

http://img6.imageshack.us/img6/6042/chorwacja09244.jpg

 

Dubrownik z góry na ktora sie wdrapalismy o świcie ,żeby zdjecia były piekne :wink:

http://img509.imageshack.us/img509/4871/chorwacja09460.jpg

 

szklaneczka wina z winnic w górach

http://img406.imageshack.us/img406/7093/chorwacja09604.jpg

 

buziaki Zelijko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ewcia! Ciesze sie, ze zadowolona jestes. :D Dziekuje za piekne zdjecia.

A co do tego "zostawilas", to kazdy sie dziwy. Tylko, ze ja za mezem pojechalam i myslalam wtedy, ze czesto bede odwiedzac. A potem nam sie dziecie urodzilo z problemami i siedze wciaz tutaj.

Ale tego co w sercu, to mi nikt nie zabierze. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia, jakie piękne wakacje miałaś! :D

Wspaniałe zdjęcia!

 

Chociaż popatrzę sobie, bo na takie wakacje to pewnie nigdy nie pojadę. :-? :D

Zeljko, chyba za bardzo firmie odpuszczacie z tym samochodem, w zyciu nie słyszałam, żeby na zwykłe auto ktoś czekał grubo ponad pół roku. :o

 

Buziaki zostawiam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka widzę, ze tę samą trasę zaliczyłaś jak my 2 lata temu :lol: Piękne miejsca a jeziora to raj na ziemi :lol: Zazdroszczę wyjazdu.

 

Zeljko cos te zakupy nie lubią do Ciebie przychodzić. Pamietasz jak czekałaś na klamki czy półki z Ikea? Teraz auto..... W końcu przyjedize! :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy co maja mnie daleko, mnie lubia. 8)

p.s.

Nie pisalam, ze spizarnia wciaz "sie robi". A ja jedyne pomieszczenia ktore nie mam zawalone czyms co nie jest "tutejsze" sa, kuchnia i Stefka pokoj. :roll:

Mam nadzieje, ze do Swiat bedzie mozna sie z tym uporac, bo jakos nie widze jeszcze tutaj pstrokatej choinki - bo juz i tak wszedzie jest "za pstrokato".

Nasz dom przypomina magazyn. :evil:

 

Aha, mamy dostac jakis zastepczy samochod. Moze rusze sie gdzies, jesli nie zapomnialam w ktora strone krecic kierownica aby skrecic w prawo, lub lewo... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...