Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Balagan mam zapodac? :lol:

Dom lepiej wygladal ponad rok temu jak sie przeprowadzilismy. :lol:

mnie jakos przeszloz tym urzadzaniem domu. W sumie jest duzo do zrobienia jeszcze w domu, nie mowiac o ogrodzie co na razie ma jedna tylko czesc zrobiona - ogrodzenie. :lol:

Ale jakos mi sie juz nie chce, nie wiem czemu. Nawet ten balagan w domu, nie przeszkadza mi tyle ile powinien. :roll:

 

Zeljko - witaj w Klubie :D

Cierpię na to samo. Przeszło mi dokładnie urządzanie domu. Kiedy czytam jak ludzie przejmują się wystroję wnętrz to im nawet zazdroszczę. Mieszkam już ponad 2 lata i wstyd się przyznać, że tyle jeszcze do zrobienia a mnie wena totalnie opuściła :cry:

Ale ja to już sie starzeję chyba

 

Pozdrawienia dla Ciebie i Stefka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efilko, promyczku Ty nasz. Zagladam do Ciebie i wciaz czekam na wiecej zdjec wnetrz. Choc sie popatrze na cos ladnego. :wink:

Ivo Ty jeszcze tu a nie tam, na porodowce?! :D A masz juz imie dla tego psotnika?

EDZIA dawno Cie nie bylo. Wiesz, ja czasami mysle, ze stara sie urodzilam. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko, zaglądam tu do Ciebie, ale z pisaniem gorzej...rozleniwiłam się strasznie.

 

Dziewczyny mam to samo :lol: Błagan coraz mniej mi przeszkadza a i kończyc mi się nie chce :lol: Dopiszcie mnie do klubu :lol:

 

Masz to jak w banku :D .

Od razu mi lepiej a i forum jakby bardziej przyjazne dla mnie od tego momentu. Bo myślałam, że tylko ja tak mam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, nie tylko Ty :lol:

Ja juz nawet polubiłam te nasze braki :lol: Widze w nich zalety. Szafy bez drzwi to super sprawa. Wszystko mam w zasiegu wzroku, cicho rano wybieram ubrania, nie stukam drzwiami..... buty wybieram w sekundy bo widzę wszystkie na widoku, nie przejmuje sie rozlanym winem na stole bo stary stół.... itd :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo Ty jeszcze tu a nie tam, na porodowce?! :D A masz juz imie dla tego psotnika?

ja dalej w domku :-)

Maciek ma byc :-)

po całej plejadzie imion, które wymyślał Franek, mi.in. Kazimierz, Grzegorz i Zbigniew :roll: (argumentował że tak nazywali sie najlepsi polscy piłkarze tak gdzieś sprzed ...20 czy 30 lat :o :lol:) wreszcie wszyscy zaakceptowali Maciej....no i piłkarz też taki sie na szczęście znalazł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nawet polubiłam te nasze braki :lol: Widze w nich zalety. :

To mi sie podoba. :D Nadajesz sie na prezesowa klubu. :D

Edzia bedzie od "public relations". :wink:

Gosiek i efilko Wy sie do klubu nie pchajcie. :wink:

To dopiero po zamieszkaniu w domu mozna tu bywac. Na razie kolezanki nasze kochane Wam musi sie chciec. :D Budowac mi tu i wykanczc!!! Ano juz!!! :lol:

 

Ivooo! TenTwoj Maciej to wygodnis straszny. No i madry bardzo. Po co sie do roboty spieszyc. :wink:

Caly czas trzymam dla Was kciuki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Żelko :D

 

Efilo, myślisz, że ja tak z radością jestem w tym klubie...też chciałabym mieć wszystko wykończone i nie mieć bałaganu...ale jakoś tak nie potrafię, ...

Gosiek jak to nie chcą...jak chcą.

Za chwilę Żelka się na nas wkurzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierze Edziu. Pozostaje mieć nadzieje ze kiedyś w końcu człowiek sie sprezy. Znajac zycie musi nastapic jakies pospolite ruszenie w stylu organizacji imprezy z pompa.

 

Zelko co prawda dzisiaj promyczkow jak na lekarstwo ale sle wszystkie tylko sie napatoczyly. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzac sie nie bede, kto kce niech se bedzie w tym klubie. 8)

Ja z checia przy pierwszej okazji stamtad spadam. :lol:

U nas dzis tez juz slonka nie ma, to znaczy ukryte jest. :wink:

Zachcialo mi sie szarlotki, a robic mi sie nie chce. :roll:

Ze to tez bez pracy zyc sie nie da. :evil:

Ciekawe co Ivoneski Maciej dzis ma w planie robic? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na wieści od Ivo. :wink:

A ja mam odwrotnie - płonę żądzą czynu, już bym robiła następny pokój dla gości, już mam jego wizję i zbieram meble i bibeloty - a pokoju wciąż nie ma. :lol:

 

Zeljko - buziaki dla Was, a jak Stefek i jego gorset? Nosi? Widac dalszą poprawę? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...