Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak, ale nie tylko, nawet pieszo jak ide to nie czuje sie swojo. :roll: Mnie chyba ta wielkosc przeraza.

Sama nie wiem. :lol: Ale mam takie glupie uczucie, trema jakas, cos podobnego. :roll:

Czy to sie leczy? :D

 

To się leczy - ćwiczeniami w terenie :)

Ale jakby trzeba gdzieś kogoś zawieźć no to wiesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek jak ja Cie lubię. :D

Nefer dziękuję Ci kochana. Ty jakbyś nie wiedziała co z czasem zrobić. :wink:

A ja wiesz, tez musze dorosnąć.., kiedyś tam. :D

No cale szczęście to nasz ortopeda z Poznania zaczyna przyjmować tez w Warszawie. :lol:

Chyba wiedział, ze ja sama do Poznania sie nie wybiorę. A na Ursynów, no cóż, zacisnę zęby, wezmę mapę (za każdym razem, bo u mnie drogę zapamiętać, to musiałabym jeździć codziennie...) i sie pomodlę. :D :wink:

No i u mnie jest tez to, ze Stefka do przodu nie wezmę, bo może mi cos narozrabiać. Juz ja go widzę jak bawi sie skrzynia biegów i naciska wszystkie guziki. :lol: A z tylu, to nie widzę co robi, wiec na dalsza drogę to nawet nie wskazane abym sama sie z nim wybierała.

Kiedyś jak odbierałam go ze szkoły to wepchnął głowę pomiędzy zagłówek i szybę. Dobrze, ze w lusterku zobaczyłam, ze on tak utknął, bo przy mocniejszym hamowaniu mógł złamać kark.

Wiec po woli jadąc zajechałam na pierwszy parking i go uwolniłam.

No i od tego czasu, to jak jadę, to faktyczne sie zawsze modle. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Cię, Kochana, wiem, że najadłaś się wtedy strachu i że naprawdę to było niebezpieczne, ale jak wyobraziłam sobie Stefka z tą głową przy zagłówku to nie mogłam się od śmiechu powstrzymać. :oops: :lol:

 

A teraz całkiem poważnie: są takie kaski dla dzieciaków, nawet najprostsze rowerowe - założenie go Stefkowi mogłoby przynajmniej ten problem rozwiązać.

Tylko nie wiem, czy dałby się namówić na nałożenie tego kasku. :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie, jakby na kartki był!

Myślę, że dealer kręci, w tych czasach, kiedy każdy klient w salonie jest na wagę złota, bo salony bankrutują, on nie ma dla Was auta? :o :evil: Koniecznie i natychmiast zmieńcie dealera. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latwo mowic, zmien dealera. A czy ja wiem, ze to jego wina, na pewno. No i czy mam gwarancje, ze inny bedzie lepszy... :roll:

A tak po tych pol roku to juz mam ta nadzieje, ze jest blizej niz dalej. Co nie przeszkadza w tym aby byc wkurzonym. :lol:

 

U nas pola biale. A snilo mi sie, ze wstawalam i jak rolety podnosilam, to bylo bialo. :D

 

Aha, wszystkim nauczycielom (bo dzis Wasz dzien) zycze regularnych podwyzek. :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...